Хропочка з гривкою• 22 октября 2024
Понизила планку в догляді і звикла
49 років.
До повномасштабного вторгнення користувалася аптечною косметикою. Потім втрата роботи, безробіття, пошуки роботи.
Купила одного разу Зелену аптеку, потім Біокон. Так і сиджу на супербюджетній косметиці.
І вже, наче, можу повернутися до аптечної, а жаба давить. Потрібно створювати накопичення, бо хто зна що буде завтра.
Але, в голові сидять таргани і підкикидують думок "Твій догляд фу."
А яка ваша думка? Це в мене просто переконання? Чи хусиллям волі таки повернутися джо аптечного догляду?
Результат:
вже голосів:
139 (38.08%)
Усе фігня
90 (24.66%)
Подивитись, що люди кажуть.
75 (20.55%)
Бюжет -норм
61 (16.71%)
Аптечна- норм
Мульйонерша• 22 октября 2024
Я тоже понизила и ничего не произошло. Как была страшная, так и осталась
Фокус-Покус• 22 октября 2024
Если кожу не портит, то я бы пользовалась дальше. Я вот тоже думаю умывалку подешевле купить
Вот Она Я• 22 октября 2024
У мене вдома є люкс косметика, а користуюся звичайною косметикою. на аптечний догляд взагалі алергія. так що біокон мое все. особливо серія від алергії
Губи до вух• 22 октября 2024
Ну значит у вас и раньше не было активов типа кислот, ретинола, пептидов. Вы по сути ничего и не меняли
Любовь Калистратовна• 22 октября 2024
Жаблюся на дорогу косметику. Не можу собі дозволити морально щось дорожче за 500 грн 🥲
Инфотуфелька• 22 октября 2024
Расслабиться, никакого б эффекта вы от простой аптечной не достигните прям
Тем более 50 годков, все там будем((( старость никого не пропустит
Сама не знаю• 22 октября 2024
В мене фізіогель на всі випадки життя. Немає бажання вникати в інше.
Матеріально можу дозволити дорожче.
Полтавська галушка• 22 октября 2024
Автор, у вашому віці, що аптечна косметика, що мас маркет погоди не зроблять. Ефект буде, якщо до косметолога походити. Тож не переживайте.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Дякую. Висипант не має. Іноді мені здається, що в мене таргани в голові на цю тему.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляАноним_
а я никакой не пользуюсь и мне норм
Я не можу не користуватися. Після вмивання в мене обличча ’стягнуте’ У мене генетично суха шкіра. Коли я на підошви не несу крему, то мені спати погано.
Ума Палата• 22 октября 2024
Мені не зрозуміти, чому ви не відчуваєте й не бачити різниці... Ще в 20-30 можна не бачити різниці)) Але ж очевидно, що ви чекаєте виправдання, типу немає різниці. Ну, то хай буде, кожен сам собі господар...
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
Ну ось я теж здивувалася. Що деяка аптечна викликала висипання, а Зелена аптека - не викликає.
дякую за відповідь.
Пишу вірші, дорого• 22 октября 2024
Я пользуюсь пенкой-умывалкой May из Евы. Супер-бюджетная, по скидке сегодня взяла за 54 грн. И она мне нравится больше, чем средства подороже. Для лица - кремы Эвелин, они вообще утро-ночь, 2 в 1)) Не вижу ни супер-эффекта, ни ухудшений. Так что да, или комплексный уход у косметолога или не заморачиваться на счет бюджетного ухода.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляГуби до вух
Ну я те ж іноді схиляюся до такої думки, а іноді мене тригерить)))
Червона калина• 22 октября 2024
Мне тоже 49.
Вывод.
Хоть крем за 50 баксов, хоть за 50 грн- эффект одинаковый.
Как было пиисят, так и осталось.
Ниче не помогает(
Вывод.
Как было пиисят, так и осталось.
Ниче не помогает(
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дякую за розгорнуту відповідь
Червона рута• 22 октября 2024
Думаю вы не чувствуете разницу потому что, будем откровенны, аптечная косметика это тоже фигня как и Биокон и подобные.
Если ради того, чтобы проосто кожу не стягивало, то можно чем угодно мазаться что не дает аллергию. Если нужен эффект, то тут только активы, в вашем возрасте хорошей концентрации, а это только проф косметика
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Питання пріоритету.
Я краще не куплю 2 кг м´яса, але куплю собі гарний крем якого вистачить місяці на 3
Роза в вазі• 22 октября 2024
Шо аптечная ,шо не аптечная
Надо смотреть на действующее вещество ,изучать есть в чем то смысл или нет .может быть туфта из люкса или аптеки а может вы купите недорогой ретинол и обновите кода ,а кошелек будет в порядке .И да ,о завтрашнем дне нужно думать обязательно .не только в контексте войны ,но и климата ! Нас ждут испытания
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Шо аптечная ,шо не аптечная
Розкажіть, до чого готуватись?
Голод, хвороби, зміна клімату?
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЧервона калина
Мне тоже 49.
Вывод.
Как было пиисят, так и осталось.
Ниче не помогает(
Вывод.
Как было пиисят, так и осталось.
Ниче не помогает(
Згодна, що уколи та скальпель - єдине, що трохи покращить.
Невгамовна шахиня• 22 октября 2024
я не помітила різниці від використання більш дорогої косметики в порівнянні з ля рош позей або віші, якими користуюся. Можливо треба було щось шукати з люксу, щоб саме мені підійшло, але давить жаба викидати тисячі на кремчики, які потім стоять.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЧервона рута
Дякую. Мені ця думка близька. Що якщо і витрачати гроші, то на проф.
Просто їхотіла розібратися, це в мене таргани, чи дійсно різниці великої не має.
Роза в вазі• 22 октября 2024
Ответ дляГуби до вух
Почему ,в аптечной наверное есть легонькие такие средства
Роза в вазі• 22 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У каждого свои фетиши ,вы может другое что то особенно любите покупать
Может постельное белье? Или оконные цветы
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Питання пріоритету.
Ну так. У мене нажаль були і є приорітети: закупити ліки для мами і тітки, забезпечити їх ячкісним харчуванням, дати дитині гарну освіту, а потім вже я йду з своїми бажаннями.
Червона калина• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Мои подруги, кто обеспеченный и очень плотно занят своей внешностью, постоянно посещают клиники,, где проходят кучу аппаратных и других процедур, питание, отдых, плюс домашний уход, как продолжение- там видно.
Ну как видно. На 25 они не катят, но очень ухоженные для своих 45-55.