Хропочка з гривкою• 22 октября 2024
Понизила планку в догляді і звикла
49 років.
До повномасштабного вторгнення користувалася аптечною косметикою. Потім втрата роботи, безробіття, пошуки роботи.
Купила одного разу Зелену аптеку, потім Біокон. Так і сиджу на супербюджетній косметиці.
І вже, наче, можу повернутися до аптечної, а жаба давить. Потрібно створювати накопичення, бо хто зна що буде завтра.
Але, в голові сидять таргани і підкикидують думок "Твій догляд фу."
А яка ваша думка? Це в мене просто переконання? Чи хусиллям волі таки повернутися джо аптечного догляду?
Результат:
вже голосів:
139 (38.08%)
Усе фігня
90 (24.66%)
Подивитись, що люди кажуть.
75 (20.55%)
Бюжет -норм
61 (16.71%)
Аптечна- норм
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Автор, ви б зрозуміли по відчуттях, якщо б та ж зелена аптека вам не підходила.
Я користуюся порівняно дешевим мас маркетом, який тут зафукали б (оріфлейм, ів роше). Ів роше, звичайно, трохи кращий, але до аптечного ля рош не дотягує.
Так от в оріфлейм і засоби по догляду, і косметика поділена на 3 цінові сегменти і одного разу я заради економії замовила в оріфлейм не звичну вмивалку, а ту з найдешевшого сегменту. Такої стягнутості шкіри ще не відчувала, от зовсім не те. Без жалю використала її як гель для душу, хоча зазвичай я ще той жмот і навіть непідходящий шампунь використовую до кінця і за призначенням.
Тому це не має бути просто тарган, а помітна різниця у відчуттях та ефекті.
А загалом я за те, щоб підбирати засоби саме по ефекту та потребі - не буває щоб прям уся бюджетна лінійка підішла. В певної ТМ, наприклад, більш вдалі вмивалки, в іншої сироватки чи креми, на засобах з спф краще не економити.
Дякую за відповідь.
Створила тему, щоб зрозуміти - проблема в мені чи в косметиці.
бачу, що в мені)))
Усатая полосатая• 22 октября 2024
Ответ дляАноним_
а я никакой не пользуюсь и мне норм
Аналогично.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Тисячі банок можна замінити трьома якщо вивчити тему як то воно всьо діє
Що треба шкірі ,це наука
Раджу косметолога Аміну ( доктор амина на Ютубе )
Що треба шкірі ,це наука
Дякую за пораду.
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
У мене сестра чоловікагенетику успадкувала. Ніколи нічим не не користувалася (як згадає, то дитячим кремом). 58 років. Донька повела її до косметолога. Косметолог була здивована віком і мінімальністю змін.
Я сама родом з села. Однокласники хто залишився хто в місто поїхав
І от на зустрічі випускників. ( Відразу скажу, всі виглядали на свій вік)
Але ті що жили в селі досить помітно відрізнялись
Багато часу на вулиці, на сонці, фотостаріння дуже помітне. Це і мілкі зморшечки, і більш груба шкіра і пігментні плями.
Сиреневенькая• 22 октября 2024
Ответ дляМаурита
Ох, я кучу всего перепробовала, помогает и делает кожу красивее проф салицилка от Обаджи, ретиналь, ниацинамид, витамин С, пептиды - все до задницы
Я устала подбирать текстуры, вымазывать эти бутыли, повыкидывала нафиг
Осталась только надежда на тазаротен в качестве ретиноида. Все остальное и близко не стоило тех денег, что за них отдавали.
Бренды были проф - Обаджи, Skin Ceuticals, Is Clinical, Images и тп
Отчасти я и рада этому, потому что меня утомляла эта бесконечная рутина, помнит, что когда наносить (какой актив с чем сочетается, с чем нет).
Уж лучше антиэйдж процедуры делать периодически
А яка повна назва салицилки от Обаджи?
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Це мабуть який психологічний фактор?
Скажіть чесно, вам морально легше повести дитину в кафе, чи купити собі крем?
Звісно, мені краще дати враження дитині)))
Зоя Жорівна• 22 октября 2024
Думаю, что если у вас не вторичная кожа, то большой разницы вы не увидели, а вот с проф косметикой разница огромная
Бодіпозітівна• 22 октября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Если кожу не портит, то я бы пользовалась дальше. Я вот тоже думаю умывалку подешевле купить
Правильно думаете. Функция умывающего средства одна - смыть косметику и загрязнения более ничего, это не уход. Поэтому очень просто подобрать хорошее средство в бюджетном сегменте.
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую за пораду.
Автор, я вище писала про ізраїльську косметику. Вона не всі гроші світу вартує, скоро чорна п´ятниця. Порадуйте себе. Впевнена що вона вам сподобається бо вона як раз таки поживна, має таючу текстуру.
Физрукая• 22 октября 2024
Користуюсь корейською доглядовою косметикою, шкіра зволожилася і норм, більшого і не очікую, від будь-якої косметики юною красунею у 45 не стану
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Скажіть будь ласка. Я передбачала війну. Наступ. Я сама з прикордонного району.
Тоді змогла проаналізувати і зробити вірні рішення. ( Зібрати документи, валізи, виїхати. Батькам зробити запас продуктів)
А зараз ( я впо) я не можу скласти до купи інформацію до чого готуватись? Виїзджати з країни? Куди, якщо всюди прогнозують війни.
Кліматична зброя - і як я можу підготуватись?
Гроші - ви якій валюті держати. Чи варто купувати нерухомість, якщо так то де? В місті чи селі.
Я якось тільки на пару місяців бачу майбутнє. Дрова занотувала, якісь запаси їжі зробила
Я вражена. У вас так добре розвинена інтуіція і критичне мислення.
Я ніфіга не вірила. Отримала, те що отримала.
А зараз взагалі, не розумію, які подальші дії робити.
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
О!
А тепер закрийте очі. І згадайте себе семирічну. Чи хотілось би вам порадувати якось ту семирічну дівчинку?
Вона ж досі є.
І її ніхто не пестить.
Чи справедливо це по відношенню до неї?
Вона ж досі є.
І її ніхто не пестить.
Чи справедливо це по відношенню до неї?
Зоя Жорівна• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Почему ,в аптечной наверное есть легонькие такие средства
Есть и с нормальной концентрацией активов, но авто не ими, скорее всего пользовалась
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Дякую. Я вже скопіювала і погуглила))) дійсно, можна спробувати, зробити собі приємне
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляФизрукая
Я не змогла знайти корейську косметику, якаб не давала мені висипань.(((
Мабудь для мого типу шкіри вона не підходить.
Парасюха• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Тут як раз таки дуже просто.
Ідете в кабінет косметолога і вони вас проконсультують і у всіх них є розпив косметики. Бо профкосметика іде в великих об´ємах.
Але з власного досвіду, може бути ефект вау, а може не бути ніякого ефекту.
я не хочу йти до них, бо вони розводять на гроші і впарюють
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
От в тому то і проблема.
В критичній ситуації є бий, біжи, завмри.
Тоді я обрала - біжи, бо там де я була - небезпечно
Коли опинилась на новому місці з однією валізою обрала - бий ( пошук роботи, однієї, другої) за два роки зібрала непогану фінансову подушку
А зараз в мене ступор ( завмри) і я цьому ступору не довіряю.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
О!
Вона ж досі є.
І її ніхто не пестить.
Чи справедливо це по відношенню до неї?
Вона ж досі є.
І її ніхто не пестить.
Чи справедливо це по відношенню до неї?
Мабудь не справедливо,але в мене бажання не виникає, щось для себе робити.
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляПарасюха
Можливо. Я дотошний клієнт.
Вони мені пропонують продукт. Я його фоткаю, читаю про нього в інтернеті. Якщо сподобалось заявлені активи - беру на пробу.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
От в тому то і проблема.
Співчуваю. Обіймаю. А як батьки?
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну дивіться по своїм відчуттям. Бо дорога покупка може принести вам психологічний дискомфорт і почуття вини. І тоді вам і крем не сподобається.
Вам спочатку потрібно з собою розібратись
Уравнобешенная• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Згодна, що уколи та скальпель - єдине, що трохи покращить.
Ще є апаратна косметологія
Уравнобешенная• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну так. У мене нажаль були і є приорітети: закупити ліки для мами і тітки, забезпечити їх ячкісним харчуванням, дати дитині гарну освіту, а потім вже я йду з своїми бажаннями.
Оце найгірше. Що ви в себе на 25 місці
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Співчуваю. Обіймаю. А як батьки?
Ну як. В 22 році ті запаси що я зробила їм дуже допомогли
Але в 23 році наш будинок розбомбили ( лівий берег) і мама зараз живе в чужій хаті в окупації. Більш менш нормально, далі від бойових дій, Росія платить непогану пенсію.
Відверто кажучи на підконтрольній їй було б тяжче.
Бо бути впо з 3000 пенсії ще те щасття
Роза в вазі• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Посмотрите фильм Воздействие на Ютубе ,пока не удалили
The impact
энциклопУдия• 22 октября 2024
Мені для заоложення так підішкґла корейська міша (700грн за 75мл), що я тепер нічого і не пробую нового. Єдине що пінку не можу підібрать, мені все сушить( була до війни українська органік лайф, от після неї не стягувало шкіру). А біокон тут дівчата найбільше радять для ніг, мабуть і справді норм.
Пацаааааааан• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Шо аптечная ,шо не аптечная
Надо смотреть на действующее вещество ,изучать есть в чем то смысл или нет .может быть туфта из люкса или аптеки а может вы купите недорогой ретинол и обновите кода ,а кошелек будет в порядке .И да ,о завтрашнем дне нужно думать обязательно .не только в контексте войны ,но и климата ! Нас ждут испытания
согласна на все сто, сколько раз смотрела разборы дорогой косметики да и сама разбираюсь, а там туфта..
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Моржливо. Ось зараз і намагаюся розібратися. Наскальки мені це потрібно витрачати гроші на себе.
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
The impact
Дякую ❤️
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Оце найгірше. Що ви в себе на 25 місці
Ну як вже є. Мені не буде легше і комфортніше на душі, якщо моїм близьки погано.