Хропочка з гривкою• 22 октября 2024
Понизила планку в догляді і звикла
49 років.
До повномасштабного вторгнення користувалася аптечною косметикою. Потім втрата роботи, безробіття, пошуки роботи.
Купила одного разу Зелену аптеку, потім Біокон. Так і сиджу на супербюджетній косметиці.
І вже, наче, можу повернутися до аптечної, а жаба давить. Потрібно створювати накопичення, бо хто зна що буде завтра.
Але, в голові сидять таргани і підкикидують думок "Твій догляд фу."
А яка ваша думка? Це в мене просто переконання? Чи хусиллям волі таки повернутися джо аптечного догляду?
Результат:
вже голосів:
139 (38.08%)
Усе фігня
90 (24.66%)
Подивитись, що люди кажуть.
75 (20.55%)
Бюжет -норм
61 (16.71%)
Аптечна- норм
Губи до вух• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Почему ,в аптечной наверное есть легонькие такие средства
Для меня что аптечная косметика, что масс маркет - нет разницы)
Я люблю проф, когда эффект есть сразу
Роза в вазі• 22 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Автор, у вашому віці, що аптечна косметика, що мас маркет погоди не зроблять. Ефект буде, якщо до косметолога походити. Тож не переживайте.
Злити гроші косметологу ? В наш час ? При обмеженому бюджеті
Краще просто щось дієве купити
Не так багато чого робити з тією шкірою треба
Подивіться косметолога аміну .вона топ
Краще просто щось дієве купити
Подивіться косметолога аміну .вона топ
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Шо аптечная ,шо не аптечная
Надо смотреть на действующее вещество ,изучать есть в чем то смысл или нет .может быть туфта из люкса или аптеки а может вы купите недорогой ретинол и обновите кода ,а кошелек будет в порядке .И да ,о завтрашнем дне нужно думать обязательно .не только в контексте войны ,но и климата ! Нас ждут испытания
Та отож. За час безробіття та налагодження процесу до прийнятного доходу подушка безпеки дуже просіла. Тому наче трохі і обновила, але лячно за майбутнє.
Любовь Калистратовна• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
У каждого свои фетиши ,вы может другое что то особенно любите покупать
Может постельное белье? Или оконные цветы
Гітару собі купила - на це не шкода ))) хоч і грала не памʼятаю коли. Ще хочу піаніно, теж не шкода. А це речі дуже недешеві. Якось так )
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
я не помітила різниці від використання більш дорогої косметики в порівнянні з ля рош позей або віші, якими користуюся. Можливо треба було щось шукати з люксу, щоб саме мені підійшло, але давить жаба викидати тисячі на кремчики, які потім стоять.
Ой Ля рош подобався. А ось від Віші у мене страшні висипання були. Не мій склад виявився.
жінка незаміжня• 22 октября 2024
Я выбираю дешевую уходовую и косметолога, 40 лет. Разницы никакой не вижу с дорогой
Анонім Перший• 22 октября 2024
я давно не верю в эти крема, верю в гены спорт, питание-,вы пишите сухая кожа это может быть мало воды и мало едите рыбы, орехов, масло первого отжима...у меня одно дорогое средство мне оно помогает не забивает поры ян марини, пока дешевле не могу найти..а крема разницы нет, ботокс дает эффект больше чем те крема
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну я те ж іноді схиляюся до такої думки, а іноді мене тригерить)))
Дивіться, я не великий спеціаліст професіонального догляду. Але домашній догляд я люблю і поважаю. Окрім користі для шкіри , я люблю сам ритуал догляду за собою. Це як пестити саму себе.
Так от. Я для себе знайшла свою косметику ( Ізраїль) в них саме ті текстури, рівень поживності і зволоження які мене влаштовують.
Догляд приблизно такий.
Вмивання ( не заморочуюсь, головне щоб засіб був максимально нейтральний, чудово справляються гелі для новонароджених)
Вранці денний крем з спф, ввечері поживний, 3 різних маски очищуюча, зволожуюча, ліфтинг - використовую 2-3 рази на тиждень.
Мені і подобався ефект зволоженності, доглянутості,
І от в 43 пішла до косметолога бо поплив овал обличчя.
І вже з косметологом ми обсуждали домашній догляд. Виявилось що моя багаторічна щоденна рутина по факту дала колосальний результат. Бо в 43 моє обличчя практично не зазнало фотостаріння, відсутність пігментних плямочок, мілких мімічних зморшочок.
За її словами сам стан шкіри пречудовий.
Але на силу земного тяжіння креми звісно не діють.
Догляд приблизно такий.
Роза в вазі• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Зберіть тривожного рюкзака ,оснащайте себе знаннями що відбувається в світі ,не лякайтеся .зі шкірою робіть лише те що має сенс ,якщо ви пластику наприклад не плануєте то заспокойтесь
її требо лише очищувати ,закисляти ,зволожувати .по потребі ретинол ,кислотні пілінги все це не на кожен день тому бюджетно ,здоровий сон ,відсутність стресу роблять з жінкою дива
Анонім Перший• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
а що вас лякає?що чоловіка не знайдете?в кожному віці є чоловіки, але норм мало...ви досі хочете конкурувати в битві самок?! та ну там такі качелі , бережіть нерви, спокій ,гармонію в собі, а зморшки у всіх з часом будуть ,щоб ви не робили, тільки гроші витратите марно
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну так. У мене нажаль були і є приорітети: закупити ліки для мами і тітки, забезпечити їх ячкісним харчуванням, дати дитині гарну освіту, а потім вже я йду з своїми бажаннями.
Тобто ви в себе на останньому місці?
І навіть якби не було мами і дітей, ви б знайшли більш важливі цілі, ніж ваше власне тіло?
Сиреневенькая• 22 октября 2024
Ответ дляГуби до вух
Я люблю проф, когда эффект есть сразу
Якою маркою проф користуєтесь?
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
В креми не вірите, а взуття мастите кремом
Сиреневенькая• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Догляд приблизно такий.
Чи можете написати назву косметики?
Одяг та сумки• 22 октября 2024
если есть лишние деньги то иду к косметологу. Крема у меня максимум 1000грн. люблю масочки всякие. но в дорогие крема не верю
ЧорноброваЯ• 22 октября 2024
Мне подруга подарувала крем за 5 тис,весь догляд з серії
І я користувалася за 130 кремом,одинаково
Анонім Перший• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
дивне порівняння...а у взуття є зморшки?у крема для взуття є колір, який перекриває переходи тона ..ну намажте лице кольоровим кремом воно таке ж буде як взуття))), а якщо взуття намажите кремом для обличчя-воно також таке ж старе залишиться)))
Губи до вух• 22 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Якою маркою проф користуєтесь?
BR, is clinical, medik 8, zo skin Obagi
ЧорноброваЯ• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Питання пріоритету.
Я краще не куплю 2 кг м´яса, але куплю собі гарний крем якого вистачить місяці на 3
І дома всі голодні
ЧорноброваЯ• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Питання пріоритету.
Без взуття,одягу і комуналки
Помаранчова душа• 22 октября 2024
У меня уход очень отражается на состоянии и виде кожи (47 лет, в юности была жирной, сейчас просто чувствительная), а моя подруга на 2 года старше и никогда никаким уходом не пользуется, у неё другая кожа, не знаю, как объяснить... беспроблемная, что ли.
Она иногда может каким-то детским кремом намазать и ей ок, она точно не выглядит хуже меня, ну вот так почему-то
Анонім Перший• 22 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
потому что гены
Домашня Зюзя• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Питання пріоритету.
2 кіла м’яса не = гарний крем. На жаль....
когдадеЦкие• 22 октября 2024
Ответ дляМульйонерша
Я тоже понизила и ничего не произошло. Как была страшная, так и осталась
я рік майже нічого не колола, на морді видно( мені 53, але так боюся сидіти без грошей, що складаю в заначку про всяк випадок, до війни спокійно витрачала бо дохід плюс-мінус був стабільний (маю бізнес)
Помаранчова душа• 22 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
потому что гены
Да, и я об этом, что кому-то обязателен уход, а кто-то будет рассказывать, что крем Антошка отлично справляется, потому что ей и так повезло с кожей
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Чи можете написати назву косметики?
Я користувалась різними марками. Вони мені всі подобаються дуже! Часто купую новинки.
І так
Хелс ЕНД бьюті - їх кремами користують більше 15 років. Зараз їх ціна в Україні 450-600 грн
Sea of spa на мою думку менш ефективна косметика, але аромати і текстури божественні
Sakara плотні жирні текстури, для втомленої шкіри просто супер! Але нажаль в Україні мало де можна купити
Ренью - це професійна косметика, її без проблем можна купити на розпив в косметолога. Ціна кусається. Користувалась ліфтинг серією просто вау!
Але мене роздражають бігати з цими баночками, шприцами набирають
Зараз купила великий набір косметики ahava була шалена скидка на мейкап в липні.
Відверто кажучи ціна без знижки завищенна.
Зато якщо урвать по акції це просто супер догляд
І так
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Ну креми непогані є навіть від 300 грн.
Але автор говорить про біокон і аптеку
когдадеЦкие• 22 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
У мене вдома є люкс косметика, а користуюся звичайною косметикою. на аптечний догляд взагалі алергія. так що біокон мое все. особливо серія від алергії
я беру eucerin на айхербі по акціях, дуже подобається, він ще й досить економний, деякі позиції брала в аптеці, теж сподобалися, але відмінність у тому, що аптечка йде з віддушкою, хоча ця марка позиціонується як супер без добавок
мені для шкіри добре підходить, але наразі ще вилажу з літнього мінусу, не до косметики( ще не всі ліки купила
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
А ви вкурсі про без кольорові креми для взуття.
І так, шкіряне взуття буває зі зморшками
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
І дома всі голодні
Це їх проблеми. Нехай дують і заробляють.
Я і тушеної капусти поїм