Хропочка з гривкою• 22 октября 2024
Понизила планку в догляді і звикла
49 років.
До повномасштабного вторгнення користувалася аптечною косметикою. Потім втрата роботи, безробіття, пошуки роботи.
Купила одного разу Зелену аптеку, потім Біокон. Так і сиджу на супербюджетній косметиці.
І вже, наче, можу повернутися до аптечної, а жаба давить. Потрібно створювати накопичення, бо хто зна що буде завтра.
Але, в голові сидять таргани і підкикидують думок "Твій догляд фу."
А яка ваша думка? Це в мене просто переконання? Чи хусиллям волі таки повернутися джо аптечного догляду?
Результат:
вже голосів:
139 (38.08%)
Усе фігня
90 (24.66%)
Подивитись, що люди кажуть.
75 (20.55%)
Бюжет -норм
61 (16.71%)
Аптечна- норм
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну як. В 22 році ті запаси що я зробила їм дуже допомогли
Але в 23 році наш будинок розбомбили ( лівий берег) і мама зараз живе в чужій хаті в окупації. Більш менш нормально, далі від бойових дій, Росія платить непогану пенсію.
Відверто кажучи на підконтрольній їй було б тяжче.
Бо бути впо з 3000 пенсії ще те щасття
Головне, що з ними все добре. Потім буде потім. Погано, що не можете з мамою побачитися.
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Посмотрите фильм Воздействие на Ютубе ,пока не удалили
The impact
От зарази, немає можливості завантажит
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну як вже є. Мені не буде легше і комфортніше на душі, якщо моїм близьки погано.
А скільки вашій доньці років? Чи хотіли б ви щоб вона в свої 40 років перестала турбуватись про себе?
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ми по відеозв´язку спілкуємось.
Якщо що упереджую. Я всім серцем хотіла б щоб вона була зі мною, я б віддала їй своє ліжко.
Але вона прийняла рішення залишитись на своїй землі. Я прийняла її рішення
Пацаааааааан• 22 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Правильно думаете. Функция умывающего средства одна - смыть косметику и загрязнения более ничего, это не уход. Поэтому очень просто подобрать хорошее средство в бюджетном сегменте.
але ж і пави різні. І, до речі, це стосується і шампунів, вміст різних екстрактів і т.п - це все маркетовий хід. Діюча речовина не встигає подіяти. В таких речах головне нормальні ПАВи і все.
Соня-сонятко• 22 октября 2024
То что ’аптечная косметика’ это обязательно что хорошее, не более чем маркетинговый ход. В Ларош и Виши везде на первых местах спирт. Так что и то и то фигня. Есть вполне нормальны марки с действующими активами по цене той же аптечной косметики
Кросівки оригінал• 22 октября 2024
Ви взагалі можете нічим не користуватись і гірше не буде, ваша шкіра це ваші судини, кров насичує вашу шкіру, а не крем
Ку ка ку ка ку• 22 октября 2024
Аптечка косметика це середній рівень. З 26 років користуюсь. В нема манії вмерти молодою. Шкіра зволожена, приррдньо старіє. Мене влаштовує
Майструю крила• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Я не можу не користуватися. Після вмивання в мене обличча ’стягнуте’ У мене генетично суха шкіра. Коли я на підошви не несу крему, то мені спати погано.
так якщо ви бачите результат і він вас задовольняє, то навіщо собі ускладнювати вибір?
моя проблема, що мені стан шкіри під очима покращив крем за 5 тис грн, а зараз я користуючь більш дешевим і ніякого єффекту не бачу, ось де засада)
Треба розкошелюватись( Якщо б був працюючих крем за 500 грн, то не думала б.
УраганнаЯ• 22 октября 2024
Лучше пользоваться бюджетным вариантом по своим средствам чем вообще ничем
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну, тому я показую прикладом доглад за собою, змовчуючі про ціну.
Доньці 13.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми по відеозв´язку спілкуємось.
Спілкування по відео, це не просто вживу обійняти.
Звісно її вибір це її вибір. Коли в 22-му наступали з північного сходу, я не змогла вивезти ні маму ні тітку. Так що я розумію позицію вашої мами. Слава богу що жива. Ми всі залишаємося дітьми, поки живі наші батьки.
ЯспАкойнаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Доньці 13.
У мене дві доньки. І я їх вчу любити себе, на прикладі любові до себе. Привітала смак до догляду, гарних парфумів, білизни.
І саме головне, що в своєму житті вони на першому місці.
Анонимушка• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Банка кокосового масла отлично справляется)
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
І не вмиватися))) Після вмивання дуже тягне шкіру.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую за пораду
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Щоб привити любов до дорогого потрібно мати можливість. У мене і до війни не було такої можливості. А рік без роботи точно не дав можливості.
Тому на жалт, донька бачить приорітет - здоров´я близьких.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
І дає жахливі висипання. 3 різні виробникі для проби відвернули від такої ідеї.
Анонимушка• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Странно, у меня наоборот, подошло и зашло, увлажняет, успокаивает кожу. Именно из продуктового магазина, не рафинированное. Не очень люблю из за запаха), а так, супер.
Хропочка з гривкою
• 22 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
Свекрух брала в АТБ, і я в неї спробувала. ’Красиві’ булли обидві. У неї через 3 дні щовечірнього. У мене через тиждень через день. Тобто, теж виходить після 3-х разів.
ЖонДуан• 22 октября 2024
Мои тараканы не разговаривают, я их давно потравила. Ещё не хватало, чтоб кто-то там обсуждал мой выбор и мою жизнь)
Сижу_и_плачу• 22 октября 2024
Ответ дляЧервона рута
Думаю вы не чувствуете разницу потому что, будем откровенны, аптечная косметика это тоже фигня как и Биокон и подобные.
Если ради того, чтобы проосто кожу не стягивало, то можно чем угодно мазаться что не дает аллергию. Если нужен эффект, то тут только активы, в вашем возрасте хорошей концентрации, а это только проф косметика
Автор, самый достойный ответ тут
Только проф косметика даст результат, в комплексе с иглой, в комплексе образа жизни
А что биокон, что биодерма одного поля ягода
Анонимушка• 22 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
В АТБ ни разу не брала, у меня сейчас тайское какое то, AROY. На рынке, в ролете покупала.
Сижу_и_плачу• 22 октября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Я выбираю дешевую уходовую и косметолога, 40 лет. Разницы никакой не вижу с дорогой
А дорогая это вы с чем сравниваете?
я Кукарача• 22 октября 2024
Никакие кремы и намазки не уберут ни морщины, ни брыли, ни носогубки, и мешки, если они уже есть 😏 А они точно есть
Уход надо начинать лет с 20 - 25
Каждый день, с мануальными техниками, массажами, роллерами
Это для того, чтоб просто поддерживать нормальный вид
Оно не продлит молодость никак
А не просто умыться и намазать условным Диор/Живанши или чём ещё
49 лет... Тут как бы всё равно, чем мазать, если до этого не было полноценного постоянного нормального ухода
Хоть Биокон, хоть что
Только уколы, операция реально дадут эффект, и то - глаза, взгляд, голос выдадут всегда возраст - сколько б операций ты ни сделал и как бы кожа ни была натянута
А не тоник и крем даже самые дорогие )
Уход надо начинать лет с 20 - 25
Оно не продлит молодость никак
Хоть Биокон, хоть что
А не тоник и крем даже самые дорогие )
woman Warrior• 22 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Автор, у вашому віці, що аптечна косметика, що мас маркет погоди не зроблять. Ефект буде, якщо до косметолога походити. Тож не переживайте.
и от косметолога эффекта не будет.И разницы от косметики что за 300, что за 3000 нет.Разница есть только для тех, в чей карман идут деньги.
woman Warrior• 22 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
а вы точно уверены, что именно цена крема или тоника есть критерием любви к себе?
Добрая свекровь• 22 октября 2024
автор, в этом возрасте гораздо более важно : следить за весом, спать норму, пить воду.
есть зелень и белки, правильные жиры, не налегая на сладости и хлеб
правильное питание и дает на лицо гораздо более существенное влияние, чем все кремы мира