Ку-кусик• 22 октября 2024

Створювала вранці тему, спробую ще раз. Укус комара

Вкусив дитину вночі комар, тричі. Чоло спухло і червоне, він його розчесав, бо лоскотало.
Те саме з рукою , немаю фото. І на шиї.
Хвилює саме шия. Вона досить сильно підпухла. Але як пробувати то саме шкіра підпухла, під шкірою немає ніяких гульок, тобто на мій погляд то не лімфовузол, бо була би якась гулька рухома чи ні, а то просто шкіра.
Скинула фото лікареві, і дала цетрин вранці. Відправила в школу.
Каже син зараз що не чухає, але ще не спласло нічого.
Лікар сказала цетрин на 2-3 дні, по 1 вдень, і можна комппрес з оцту, або псилобальзам, феністил, щось в тому роді, мастити.
Чи дійсно так може підпухннуи на шиї від укусу комаря?
Знаю як виглядають лімфовузли, і в сина вони є на шиї , але в тому місці саме, я не прощупую нічого.
Бляха, панікую. Лікар каже що все ок і то дійсно алергічна реакція на укус, після школи ще піду до неї на прийом, але хочу чуть бути спокійна.
Своего не предлагать• 22 октября 2024
Господи, вы так к психиатру и не сходили. Бедные ваши дети
Неместная Я• 22 октября 2024
Придёт после школы, промойте водой с мылом и обработайте 3% раствором перекиси водорода, должно помочь.
автор Ку-кусик • 22 октября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я спитала про інше
Жирафовое варьенье• 22 октября 2024
Я пів літа чухалась, мене такі дикі комарі кусали що були опухлості філетові розміром з долонь, мастила спіртом, бо ніякі мазі не допомагали. В цьому році як ніколи, комарі прям мутанти(
Первая ласточка инфляции• 22 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Я спитала про інше
А ответ тот же самый.
Все буде Україна• 22 октября 2024
Вы больше доверяете незнакомым женщинам в интернете, чем врачу?
Ответ дляВсе буде Україна
Ей пофиг.
Ей очень нравится тысячу тем создавать и издеваться над сыном.

Детей жалко.
БезникаЯ• 22 октября 2024
Фенистилом помазать
автор Ку-кусик • 22 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
От літом нічого такого не було. Хоча ні, кусали кіл Ка разів, але то нога рука і я якось не придала тому значення, а тут в шию і так спухло, що я настрашилась
автор Ку-кусик • 22 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
Фенистилом помазать
Маю, прийде зі школи намащу. Щось відразу не додумалась
Natalia505• 22 октября 2024
Господи, який треш....
Не приведи Господь комусь таких мамаш..
Своего не предлагать• 22 октября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Да никому она не доверяет. Все одну херню пишут, а автор ждет не дождется, что ей напишут срочно бежать к онкологу. Мне искренне жаль этих детей, она и сама не живет спокойный и их зашугала так, что детям потом всю оставшуюся жизнь нужно будет с психологом работать.
Ответ дляКу-кусик
Странно летом ничего такого не было. Но вы все лето мацали сына и темы тут создавали....
Своего не предлагать• 22 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Да что ж вы так?! Не ждите, берите мазь и идите в школу.
автор Ку-кусик • 22 октября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я про укуси. Тут зараз велика гуля, і чухає
Ответ дляСвоего не предлагать
Тоже так считаю.
Автор реально ждёт и надеется что найдет что то ’страшное’ и тогда она станет самой счастливой мамой в мире.
Ответ дляКу-кусик
А летом что было?
Natalia505• 22 октября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Влітку була епопея з лімфовузлами
Своего не предлагать• 22 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Влітку була епопея з лімфовузлами
С ужасом жду зиму
Ответ дляСвоего не предлагать
С ужасом жду зиму
Я вообще теперь думаю что каждая тема в детском здоровье - от нее
автор Ку-кусик • 22 октября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А летом что было?
Ніколи не було укусів в районі шиї. Були на спині, животі, руках чи ногах, помастила спиртом та й все. А тут ніби у не лімфовузол, бо чухає, але боюсь спиртом мастити, бо якщо то лімфовузол то гріти ніяк не можна. Але якщо чухає, то все ж думаю що то укус
Natalia505• 22 октября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
С ужасом жду зиму
Це, не дай Боже десь посковзнеться, чи температура підніметься..
Ответ дляКу-кусик
Так что было летом что вы все лето тут темы строчили?
Ответ дляNatalia505
Да, про кашель и постоянные доставания сына - покашляй - тоже ее.
Natalia505• 22 октября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Уявіть, що вона зробить з тим сином до 18 років..
Дайте подумать• 22 октября 2024
И, что вам там не написали, что вы ещё одну тему создали?
Жесть...теперь про комаров важнее темы, чем Ники Найз про войну
Ответ дляNatalia505
Вот мне его очень жалко.
К дочери старшей она так не лезет - дочь и отпор уже даст. .все надеюсь что сын через пару лет пошлет маму
Ответ дляДайте подумать
Ей все равно что пишут - она получает удовольствие от создания тем и ’драмы’.
Natalia505• 22 октября 2024
Ответ дляДайте подумать
Яка там війна? Ну скажете тоже, порівняли...тут комар за шию вкусив, припухло. Людина на межі...госпіталізувати треба.
Ответ дляNatalia505
В основном от того что лимфоузлы не повспухали , а только кожа.