Дайте вподобайок• 22 октября 2024

Що краще - короткий чи довгий браслет?

Мова про срібло. Немає моделі мого розміру. Є короткий і довгий. Хто мав досвід укорочування чи подовшування браслетів, напишіть чи це взагалі можливо
Результат:
вже голосів: 6
6 (100%) Довгий
0 (0%) Короткий
Аленький носочек• 22 октября 2024
Дивлячись яке плетіння
автор Дайте вподобайок • 22 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Дивлячись яке плетіння
Снейк
Аленький носочек• 22 октября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Снейк
Я авжеж не спец, сорян але снейк мені здається простіше вкоротити і перепаяти замочок
Але я ж не спец
Я купувала золотий браслет кульки квадратики трішки більший думала вкорочу а майстер сказав ніфіга((( то довгуватий мені
Ответ дляАленький носочек
Але я ж не спец
Оце ж і я думаю, чи не скажуть мені - ніфіга (((
Аленький носочек• 22 октября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
А сходіть до майстра і спитайте чи снейк вкоротить і покажіть фото брасллта замок і тд побачить
Ответ дляАленький носочек
Дякую, мабуть передзвоню