Ms. Android• 22 октября 2024

Дівчата, ви правда вірете в доглядову косметику?

Нема різниці Біокон це чи Медік8, якщо є вікові зміни.
Косметологи на тих кремах купу грошей мають, а по факту буде зволоження і живлення, як і від бюджетних варіантів. Крем, сироватка і тд працють поверхнево, і тому зморшки нікуди не дінуться, бо механізм їх виникнення пов´язаний з уповільненням синтезу колагена. І ніякі креми дива не зроблять. Процедури - так, але не креми.
Тому не тіште себе ілюзіями,
НеВРотик• 22 октября 2024
И вы не тешьте себя)
Топтунша• 22 октября 2024
Ок.
А без парфумів можна теж обійтись
Шеллар• 22 октября 2024
Дійсно навіщо купувати мерс, якщо запорожець теж авто і має чотири колеса. Ваші роздуми про косметику десь із цієї самої серії.
Варена цибуля• 22 октября 2024
Верю
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляНеВРотик
И вы не тешьте себя)
Я і не тішу, бо знає, як це працює. Кращі ці гроші на доглядові процедури потратити, а не на крем.
Ае можете носити гроші косметологу за кремчик) їй треба на чергову відпусту)))
Топтунша• 22 октября 2024
Помада фарбує губи гос рубі Роуз хоч Шанель
А мЯсо є м´ясо, хоч курятина хоч мармурова говядина
Спілий баклажан• 22 октября 2024
А ви чим користуєтеся?
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляШеллар
То почитайте фізіологію, попівняння не коректне
Варена цибуля• 22 октября 2024
Ответ дляТоптунша
Ок.
А без парфумів можна теж обійтись
Без парфюма действительно можно обойтись
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
ВірЕмо
В кого тако було• 22 октября 2024
Хорошо, не будем. А вы и дальше мылом умываетесь
Топтунша• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Які доглядові процедури? Невже є щось дієвіше ніж ботокс і пластичні хірурги?
Зубная фея• 22 октября 2024
Ну мне есть разница намазаться детским кремом или чем-то более адаптированным под мои потребности. Разница хотя бы в комфорте нанесения и нахождения продукта на коже.
Да чудес не будет, но от одного крема лицо отекает, а от другого нет
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 октября 2024
Я бы не сравнивала составы Биокон что-то дорогое. Крем не самом деле не может проникнуть в морщины. У вас-то опыт есть в создании крема? или в процедурах и каких?
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляТоптунша
Ви не розумієте, що далі поверхні крем не попае, а зморшки формуються набагато глибше)
Я такая - жду трамвая• 22 октября 2024
Процедуры тоже ничего не сделают с морщинами. Чем вам поможет чистка или пилинг? Ничем. Живите с этим.
T_Sp• 22 октября 2024
Справа не в нереально омолоджувальному ефекті, а в кількості канцерогенних і потенційно алергічних чи агресивних допоміжних речовин, ступені очищення сировини, чистоти й технологічності виробництва, сертифікації й контролі якості
Топтунша• 22 октября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Знаю.
А труси виконують свою функцію навіть якщо вони з аврори за 30 грн
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Я вас чекала))) куди ж без крайностей, середини ж нема)))
Я такая - жду трамвая• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Так может кроме морщин существуют и другие проблемы, с которыми крем может справиться?
Королева спама• 22 октября 2024
Ну не соглашусь! Разница есть и ещё какая! И это не только касается кремов-сывороток, а и шампуней, парфюм и пр.. Хотя у меня средства из разных ценовых категорий, но все подобранное именно под мою кожу и мои волосы
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляТоптунша
Апаратні процедури і пілінги набагато дієвіші за кремчик
Вся в кредитах• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Які доглядові процедури?
НеВРотик• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Какое вам дело, кому и за что я ношу деньги? Мои деньги- ношу куда хочу.
Дешевый крем создает пленку на лице, от которой просто некомфортно, он комедогенный в большинстве случаев, и хорошо, если он вообще ничего не делает, а не делает беду. Я уже молчу об очищающих средствах. Использовать качественные пилинги и умывалки или скрабик из абрикосовых косточек- думаю выбор очевиден….
Варена цибуля• 22 октября 2024
Ответ дляТоптунша
Знаю.
Да
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
Я не верю в волшебное действие косметики. Поэтому пользуюсь то Биокон, то Доктор Санте. Не думаю, что медикейт будет на коже как-то отличаться. Не вижу смысла тратить брльше 150 грн за крем. Умывалка и другие средства туда же.
Шеллар• 22 октября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Чоловіки-жлоби увійшли в чат - без всього можна обійтися і без парфумів, і косметики, і нових туфель, ти ж люба ще ковзани не зносила.
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Біокон - це умовно, є багато альтернатив суто для зволоженн, і живлення з нормальним складом,
В кого тако було• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
А зачем вам что-то кроме мыла? Это же все ерунда
Зубная фея• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
А между процедурами можно просто жиром намазаться?)