Перша скрипка• 22 октября 2024
ФОП договір з укрпоштою
Дівчата, хтось заключав договір з укрпоштою на отримання грошових переказів? Скільки треба чекати? Бо нова пошта підписала договір десь за 5-7 днів, а укрпошта - вже 2 тижні пройшло як все відправила їм на розгляд - і тиша. Там реально місяцями треба чекати чи як? Бо я таке раніше чула, але не сприймала серйозно...
Ждушечка• 22 октября 2024
По вашому питанню не відповім але зайшла до них на сторінку в ФБ , давно я не читала, щоб так люди проклинали когось
Перша скрипка
• 22 октября 2024
Ответ дляЖдушечка
та там постійно вакханалія в коментарях, бо це самий дійсний спосіб пришвидшити або знайти посилку. Однак, таке саме і у нової пошти відбувається
Ждушечка• 22 октября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Ну незнаю. Часто надсилаємо посилки. То з Новою жодних траблів , а з Укрпошта постійно якість неприємності. Хоч люди в нашому відділенні нормальні але сама служба погана
Перша скрипка
• 22 октября 2024
Ответ дляЖдушечка
У мене більше проблем з новою поштою, якщо чесно. Укрпошта - тільки двічі за останній рік посилки застрягали, але тільки подавала на розшук - одразу починали рухатись. До того ж вони зараз щось покращили, посилки стандартом з Києва, Ірпіня до Харкова йдуть 1 день, як нова пошта.
Нова пошта і посилки не туди відправляла, і плутали посилки і видавали отримувачу чужу, і в поштоматі губили і шукали відправлену, але видалену через глюк додатку посилку цілих 4 дні. Плюс нової пошти - що можна понити у них в коментарях - і пришлють шопер, чашку і дуже смачну каву від Foundation за 320 грн (або чай, але чай дешевий і несмачний типу Своя лінія).