Мяо мой мяо• 23 октября 2024
Кто выучил язык до Б2?
Подскажите идеи для письменной части. У меня все три Б2, письмо - б1. Учила 18 мес совсем новый язык. Но бляха одна эта часть - это печаль. Теперь надо срочником пересдавать и по-новому готовиться. Как подготовиться лучше, на что обратить внимание?
язззззь!!!• 23 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Спасибо большое! Собираюсь снова в декабре брать заново эту скалу 🫶
Воспользуйтесь помощью GPT для стандартных фраз.
Только его нужно перепроверять. Он иногда тупит.
іронічна антитеза• 23 октября 2024
ИИ даже с польским лажает постоянно. Не видит времен, родов, и характерного они оне. Может помочь только в самом простом, а простое я и сама знаю 😐
Автор, а вы на слух лучше воспринимаете, или зрением? Определите это для себя, и на этот делайте упор.
Бойцовская• 23 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Ну добре, а кому ж довірять тоді? У мене було лише 18 міс навчання, проплаченого державою. Репетитор - ну дуже дорого, дуже. Хто, як не ШІ ще може буть? Може, є у Вас які ідеї?
Є ресурси, де такі тексти перевіряють люди, безкоштовно, в рамках мовного обміну, наприклад
Перевірте, чи є там ваша мова
Бойцовская• 23 октября 2024
Какая структура экзамена? Какие задания в письменной части? Вот это и надо тренировать. Если это письмо - надо писать письма, если это эссе - надо писать эссе. В интернете есть списки тем для английского, вполне можно использовать эти темы для других языков
Мяо мой мяо
• 23 октября 2024
Ответ дляПідмітайло
У мене міжнародний тест був якій підтверджує рівень. Підтвердила В1. Для В2 поки що не готова. Сподіваюся до травня підтягну. Письмовий тест робила з книг для рівня В1, так само буду робити і для В2. Для мене найважче це аудіювання. В нам ще треба було речення вписувати, але в цьому році повинні відмінити. В1 і В2 сама вчу завдяки практиці і 1 раз на тиждень репетитор. Вважається, що я швидко з тестом впоралася
Все вийде! До травня ще багато часу! Я не знаю, як Вам, а мені важко змусити себе сісти і щось робити. З вчителем було настільки цікаво, що воно просто само йшло як по маслу.
Я Вами пишаюся, що Ви можете начатись здебільшого сама! Побачите, що у Вас буде б2 у травні 🕊️❤️🔥
Мяо мой мяо
• 23 октября 2024
Ответ дляSeehund
Писать на разные темы до мозолей.) Искать в словарях интересные выражения и их применять.)
Это отличная идея, спасибо! Но надо еще и чтоб ошибки кто проверял. Так быстрее поймешь, что стоит подтянуть
Мяо мой мяо
• 23 октября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Спасибо большое! Зрением лучше, а Вы как?
Мяо мой мяо
• 23 октября 2024
Ответ дляБойцовская
Перевірте, чи є там ваша мова
Боже, є! Яка краса! Дякую Вам безмежно! Це саме те, що потрібно 😍
Ідеальний варіант Ви мені порадили 🌸
Мяо мой мяо
• 23 октября 2024
Ответ дляБойцовская
Жалоба (150-200 слов). Аргументированный текст (250-300 слов), выбираешь одну из 2-х предложенных тем. Как я написала выше, писать - на проблема, важно, чтоб кто-то правил. Девочка мне выше посоветовала ресурс, такое счастье 🥰, посмотрите, может, и Вам пригодится
Бойцовская• 23 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Это я написала про ресурс 😁. Хорошо, если будет полезно. Для распространенных языков работал хорошо. Если язык не сильно популярный, будет мало ответов и долго ждать придётся. Но может кого-нибудь таким образом и для поговорить найдете 😁 Я В1 письменный благодаря этому сайту на отлично сдала, спасибо всем, кто проверял
Вічний двигун• 23 октября 2024
По темі не підкажу, але ви - велика молодець! Пишаюся нашими людьми, які здатні за доволі короткий строк на такому рівні вивчити мову.
Підмітайло• 23 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Я перший раз тут бачу такий надихаючий пост! Дуже вам дякую за теплі слова. Так, сподіваюся, що вже буде. І у вас теж. Мені теж важко заставити себе вчити, особливо дуже багато нових слів, виразів, але треба. Так що давайте і ви, до травня В2)
Мяо мой мяо
• 23 октября 2024
Ответ дляПідмітайло
Спасибі і Вам величезне! До речі, рекомендую додаток скачати Duo Cards - ну дууууже гарно запам’ятовувати якраз слова і вирази. І навіть книжка, по якій ми вчилися, була там як допоміжний варіант . Спочатку трохи по-дурному, бо вони будуть парити Вам купити за 15 чи 20 доларів підписку, але якщо відмовитись, то можна просто безкоштовно вчити 30 слів/виразів в день!😇
Тож впрягаймося і будемо тягнуть, щоб у нас все вийшло 🥰
Мяо мой мяо
• 23 октября 2024
Ответ дляВічний двигун
Дуже дякую! А я пишаюся нашими людьми, які і вдома - це великі молодці, які, незважаючи на усі труднощі і проблеми просто продовжують жити. Це вже рівносильно подвигу у нинішніх умовах 🥰
Підмітайло• 23 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую! За підказку. 30 слів в день більш ніж достатньо)
Так, будемо тягнуть заради кращого майбутнього) Вийде, не сумніваймося