Пенек Возмездия• 23 октября 2024

Кам´янець-Подільський та околиці

Дівчата, хочу поїхати в тур на декілька днів, Камянець, Хотин, Бакота. Дивлюся від тур-агенцій. Ось виникло питання, а не дешевше буде поїхати самим і там замовляти тури, на місці? Чи буде більш геморно, знайти готель, екскурс.агенцію і т.д
Може є тут місцеві?
Результат:
вже голосів: 18
11 (61.11%) 2. Самим на місці шукати
5 (27.78%) Результати
2 (11.11%) 1. Їхати організовано
Люблю кетчуп• 23 октября 2024
Їхати потягом чи автобусом-ціна на сайті УЗ чи Босфор, замовити готель-ціни на букінгу чи добового, пошукайте в інеті тур агенції ,,по місцю,, і прорахуйте все. По місту та фортеці можна й самому погуляти , інфо почитати в інеті
І краще не місцевих питати, бо вони по готелям не живуть, а саме туристів.
Чи хочете що б ми замість вас це зробили? 🙃

Ищу Аленя• 23 октября 2024
Їздили на початку вересня.
В Хотин поїхали самі, без екскурсії, але можна замовити екскурсії в усі перелічені вами місця прямо в Кам´янці.
В Бакоту взяли гіда - за трьох 1600 грн, це він своїм авто нас возив туди і назад.
По Кам´янцю теж взяли один раз гіда, а інші дні самі гуляли.
Ліплю вареники• 23 октября 2024
самі їздили і неоднократно. але ми взагалі вільні туристи. автівкою кілька колів зробили по Україне по цікавим містам. по місяцю в подорожах.
Люблю кетчуп• 23 октября 2024
Ответ дляИщу Аленя
Їздили на початку вересня.
Як варіант можна доїхати в с.Устя і там на кораблику по Дністру дійти до Бакоти і назад
Ищу Аленя• 23 октября 2024
а скільки коштує тур там, де ви дивитесь?
Секс-Бомба• 23 октября 2024
Їхати самим. Там повно екскурсоводів зі своїм транспортом. Хочу порадити готель Клеопатра, і сніданки там пристойні.
Люблю кетчуп• 23 октября 2024
Ось водні прогулянки

Каляка маляка• 23 октября 2024
Я навіть і не знала що живу в такому туристичному місті що аж є тури в агенціях)
Накладні мюслі• 23 октября 2024
Щойно звідти. Я б їхала сама. Вперше там була з туром, і в кінці кінців нас все одно приєднали до групи (правда, не від агенції, а від приватних гідів, там їх усі знають).
автор Пенек Возмездия • 23 октября 2024
Ответ дляИщу Аленя
4000+- з особи, виїзд з Києва. Входить потяг, готель 2 ночі, сніданки 3, екскурсії
автор Пенек Возмездия • 23 октября 2024
Ответ дляИщу Аленя
Їздили на початку вересня.
Як вам? Є сенс їхати? Подивитися щось в самому місті, поїсти без проблем?

Там це все легко знайти? Я до чого, в Одесі та Львові йдеш до оперного, і там купа пропозицій знайти можна. А Кам´янець ,навіть не уявляю, де і що шукати. До того ж, так розумію що всі ці історичні місця за містом знаходяться.
автор Пенек Возмездия • 23 октября 2024
Ответ дляКаляка маляка
Як це? Завжди до вас організовані екскурсії були, дітей зі школи класами возили навіть
автор Пенек Возмездия • 23 октября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ось водні прогулянки
Та плануємо аж під грудень їхати, мабуть, не покатаєшся на воді вже
Люблю кетчуп• 23 октября 2024
Ответ дляПенек Возмездия

Там місто не велике, до фортеці можна й пішки, або й таксі до старого міста
А Бакота та Хотин так да, далеченько, треба їхати таксі/гід/супроводжуючий
Каляка маляка• 23 октября 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ну так дітей возили завжди. Але ви написали про готовий тур від турагенцій для дорослих) Тому і здивувалась. Старе місто не таке й велике, але на мій погляд все саме цікаве скрито від людських очей, а от гід повинен вам показати ті історичні місця. В старому місті є багато ресторанів, найпопулярніші заклади це Даніель, Династія, Тарас Бульба, там завжди повна посадка і смачно. Любите мняско, є Реберня на Троїцькій, біля Клеопатри. Хотинська фортеця екскуррсія на декілька годин, а Бакота дуже гарне місце, будете спускатись до бакотського монастиря, візьміть про всяк випадок смаколик для котика, там живе сліпий лісовй кіт, а то ми були влітку а нічого з собою не було чим його пригостити.
Ищу Аленя• 23 октября 2024
Ответ дляПенек Возмездия

Мені подорож дуже сподобалась. Ми там були три дні, їхали поїздом з Києва. Я бронювала житло на букінгу на початку Старого міста, тому в пішій доступності були всі історичні пам´ятки міста, є багато ресторанів.

Все легко знаходити, оголошення з екскурсіями знаходила і в інтернеті, і в житлі, де жили.
Загалом я задоволена і при нагоді поїду ще раз, бо мені дуже сподобалося місто:)

Бакота - то взагалі краса неземна.
Їдьте, не пошкодуєте, головне, щоб погода була хороша.
Шалена красуня• 23 октября 2024
Краще туди їхати влітку або восени. Там так красиво! Зимою Кам´янець не дуже гарний.
автор Пенек Возмездия • 23 октября 2024
Ответ дляИщу Аленя

Бакота - то взагалі краса неземна.
Погода буде не дуже, бо майже зима. Може і без морозу, але вже не буде листя, на жаль
автор Пенек Возмездия • 23 октября 2024
Ой, дочитала програму, там ще Чернівці в списку

ЛісАпетная• 23 октября 2024
Для першого разу їдьте туром,організовано. А влітку вже самі поїдете.))
Взимку може бути слизько та брудно на Бакоті.Якщо сходити вниз,то огорожа є не скрізь,небезпечно,як на мене. Але ,звісно,дуже красиво.
Сам Кам´янець- можна обійти пішки,особливо,Старе місто.
Якщо самостійно їхати,то здається,що дешевше не буде.
автор Пенек Возмездия • 23 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Та дочитала про Чернівці, думаю, що мабуть точно краще туром.
Ждун с Нибиру• 23 октября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ось водні прогулянки
А не підкажите регулярність рейсів?
Люблю кетчуп• 23 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
А не підкажите регулярність рейсів?
Там же є номер тел, все можна дізнатися))
Ждун с Нибиру• 23 октября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не побачила, сорі, тільки фото продивилася, дякую
Люблю кетчуп• 23 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
, на гугл картах є