То не было бы никаких похищений на улицах и избиений. Согласны?
Свій варік• 23 октября 2024
Ответ дляSimpleDimplee
Я мужчина из Германии
Юрец, ты опять шо ли?
Та мы ж уже акки твои блочить заколебались
Мозговая пилочка• 23 октября 2024
Ответ дляТворческий типаж
Звісно, що так. А як не вистачає людей і ніхто не йде, то який ви бачите вихід?
У голов МСЕК , слуг и 95 квартала конфисковать деньги и нанять наемников
Ласую колобками• 23 октября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Схералі, там клоунів на цілий взвод, якщо ще до ВР зранку під´їхати, причому перших 1000, хто раніше приїхав на роботу, в бус, ще по судах, всяких псевдо підрозділах особого призначення пошкебти, і так кожен місяць, найомники не треба. Ще можна піснярів-псевдоволонтерів та діджеїв додати, платити по 30000. І на одяг і на зброю буде.
Творческий типаж• 23 октября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Це звісно добре і правильно, але ж нереально.
Мозговая пилочка• 23 октября 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ну то да, армия из трактористов в трусах с лопатами реальнее, и главное проще