аромат Жука• 23 октября 2024

Ви б купили в секонді старий кардиган з 100% кашеміру?

Якість як новий, ні одної катишки, ні слідів від поту, ні дирок, навіть від бірки залишився шнурок (на фото немає, бо я вже зняла)
Але він мабуть старий за датою пошиття, офіційний сайт бренда не знаходиться, ніби його вже і немає...
Педиатор_я• 23 октября 2024
Если мне нравится как на мне сидит, то да
ВЫВсеВрете• 23 октября 2024
Нет
ВыФсеВрете• 23 октября 2024
Да и радовалась бы, если мне подошёл
Лупаю цю скелю• 23 октября 2024
Звичайно. Ще й би перепродала в 5 раз дорожче
Таракашечка• 23 октября 2024
Если красивый, то конечно купила б
Може ще третю?• 23 октября 2024
да купила бы
Дюйм оф о4ка• 23 октября 2024
Если мой размер, то с удовольствием бы купила.
Не пириживай• 23 октября 2024
Смотря какой. Если модель устарела, то и даром не надо даже если из кашемира.
А если нравится- плевать не бренд.
В рот не ложи• 23 октября 2024
Кашемір ’вічний’, він не трухне.
Шалена красуня• 23 октября 2024
Та ви не бірки показуйте, а весь кардиган. Бо може там якесь жахіття.
Бамбарбия! Кергуду.• 23 октября 2024
Купила бы, да и покупала ни раз.
Миловидна леді• 23 октября 2024
Да, покупаю такое
Вообще люблю разного рода винтаж
Головний кошак• 23 октября 2024
Ответ дляНе пириживай
А если нравится- плевать не бренд.
Какая может быть особая модель кардигана?
Не пириживай• 23 октября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Модная- до бёдер, лёгкий овер, не тоненький, средней плотности однотон.
Ноу коммент• 23 октября 2024
Да
Вічний двигун• 23 октября 2024
Ответ дляНе пириживай
А если нравится- плевать не бренд.
Кручу хвости• 23 октября 2024
Ні. Але я принципово нічого з секонду не беру.
Метелик• 23 октября 2024
да купила. а пізніше викинула
парИла я парИла• 23 октября 2024
Я купувала навіть у перекупів, бо обожнюю кашемір. Не маю 2000 грн на новий, але в мене штук 10 різних кашемірових джемперів і гольфів в ідеалі. Один купила навіть за 60 грн тут на сайті. Думала, приїде ганчірка,хоча на фото виглядав нормально. А прийшов чудовий гольф, практично, новий, випраний, пухнастий. Дівчинка, напевно, навіть катишки зістригла з нього .
Кашеміровий кардиган з секонду ще й мамі купила. Він також в ідеалі, сучасний фасон, просто великий розмір. Інакше і його б собі лишила. Я кашеміроман .
Вкаблучках• 23 октября 2024
Якщо він з вузькими рукавами, в обтяжку і без застібки, то НІ
Небоброїдка• 23 октября 2024
Ответ дляШалена красуня
Ну колір точно жахливий, такий нікого не прикрасить
Зяблик протестант• 23 октября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Сейчас коричневый это новый черный. Так что со цветом все окей
автор аромат Жука • 23 октября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Колір добре не передається на фото, я декілька разів пробувала нормально сфотографувати, зовсім не те, невідомо який вийшов
Небоброїдка• 23 октября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ну може ракурс невдалий, видався червоно-коричневим, а він не дуже красивий, як на мій смак,
Небоброїдка• 23 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Так, мабуть
Небоброїдка• 23 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Якщо вже купили, носіть із задоволенням, він вас зігріватиме в холодні промозглі дні
тяжкаялюдина• 23 октября 2024
Да, покупаю, если нахожу.
Мне по сараю, есть оно на сайте или нет. Зимой в лес с собакой на час - отлично.
Весняний Марафон• 23 октября 2024
Покажіть кардиган. Ніжно люблю кашемір. А ще шовк у в’язаних речах
Калинові вуста• 23 октября 2024
Есть фото как он выглядит?
Я не чарівниця вам• 23 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А я би купила)) До секондів не доходжу, а у дівчат, що перепродають, пасуся