Володарка мрій• Изменено 23 октября 2024
Чоловік проти других аліментів
Сьогодні прийшов каже з дод. Винагороди вирахували половину (2500)
Коли з зп вираховують аліменти 1/5 з 23к
Так от я завелась, кажу тоді я все таки подам на аліменти. В мене теж є дитина, і я поки в декреті не можу їй купити елементарне. Дає 5000 з них я купую додому їсти. Бо окремо на на це не дає. Роздаю всі борги бо через його дубас ми вічно в боргах ічую шо немає грошей. Він як запінився: ту дитину не чіпай, хай нараховують вже як є. Ти вважаєш що 5000 достатньо їй? Хай ще 2500 начислять. Я в шоці. Бо мені й дитині теж треба їсти. Теж треба купити. Одяг на зиму. А вистачає на їжу на памперси. Все. Як вчинити? Планую подавати до суду
Сказав якщо подаси то можеш валити. Я відповіла що продам і весною з дитиною поїдемо
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вы реально считаете, что с появлением второго ребенка первый перестает кушать и одеваться?)
А моя повинна ходити в халаті в дворі бо не вистачає на комбез? Чому я повинна розраховувати на його іншу дитину, коли моїй не вистачає?
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так то ваші особисті проблеми. Ви ж обрали цього чоловіка.
Може б подумали, чому він від час гроші никає
Курить траву
Наверняка• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Та мама забрала дитину до Польщі від його мами і казала вона не буде потребувати, тільки віддай. Всі 5 років забезпечував ту дитину він
А виходячи заміж за чоловіка в якого вже є дитина ви як розрахували що та дитина куди дінеться?
Вангую виявиться незабаром що зарплата там у чоловіка інша сума. Тому він і не хоче щоб ви подавали на аліменти тому що доведеться вам платити більше чим зараз.
Дюйм оф о4ка• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Я за ту думала і не чіпала поки не було спільної.
А потім що мало статися ? Ви ж з якимось розрахунком планували дитину від чоловіка, який не заробляє і вже має дітей
Ну що ви, мамо!• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Не курив дубас
Шо такое дубас? Извините
И можно ли как-то его не курить?
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Порахуйте. Та отримує 7500. Ми 5000 з яких дитина нічого не отримує крім підгузків.
А кто все остальное оплачивает ребенку?
сама себе прекрасная• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Живемо в шлюбі. Проти щоб я подала на аліменти
а вы почему не работаете?
в декрет редко кто идет
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляНаверняка
Може, бо приховує. То 23 то 20 плутається. А там буде 30 каже.
Дюйм оф о4ка• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Це ж його дитина, хто має забезпечувати?
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Шо такое дубас? Извините
И можно ли как-то его не курить?
Ні. Залежність
Аль де Барановна• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ви на це були згодні, коли виходили за нього.
До кого претензії?
Добра, коли сита!• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Так це його прямий обовʼязок ;)
Дюйм оф о4ка• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Бо ви своїй дитині вибрали такого тата і самі теж не вмієте заробляти
Добра, коли сита!• 23 октября 2024
Ответ дляАль де Барановна
До кого претензії?
І народжувати
Иванка Бур• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Я в декреті, подам і на себе. Та отримає 13.5 приблизно
С 23 тыс? Вы или неточно пишите или сами не в курсе сумм, которые зарабатывает ваш супруг. На вас будут копейки реально... консультируйтесь с адвокатом, конечно.
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Так це його прямий обовʼязок ;)
Не сперечаюсь. Не вважає обов´язком забезпечувати спільну дитину
Добра, коли сита!• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ну так до чого тут перша дитина тоді?
woman Warrior• 23 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Хтось щось зрозумів з цієї писанини?
да.ТОлько читать надо медленно,без образного мышления)
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
В каком халате, если вы в декрете? И да, по моему это ваша не первая тема и вы таки сами разрушили ту семью, а потому это ваша карма)
Добра, коли сита!• 23 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Наркоман-алімєнтщік з зп 23000. 🥰 І що могло піти не так? 🤷♀️
😂😂😂😂😂😂
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Зелень
Какая зелень? Он у вас козел и питается ботвой?)
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не засуджуй та не судима будеш) засуджувала першу жінку його, а опинилася ще в гіршому.
ЖенаАйтишнеГа• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Автор, вы тролль или совсем ку-ку?
Вы действительно считаете, что по вашему хотению отменят алименты на первого ребёнка? Потому что вы там что-то не рассчитали?