Володарка мрій• Изменено 23 октября 2024
Чоловік проти других аліментів
Сьогодні прийшов каже з дод. Винагороди вирахували половину (2500)
Коли з зп вираховують аліменти 1/5 з 23к
Так от я завелась, кажу тоді я все таки подам на аліменти. В мене теж є дитина, і я поки в декреті не можу їй купити елементарне. Дає 5000 з них я купую додому їсти. Бо окремо на на це не дає. Роздаю всі борги бо через його дубас ми вічно в боргах ічую шо немає грошей. Він як запінився: ту дитину не чіпай, хай нараховують вже як є. Ти вважаєш що 5000 достатньо їй? Хай ще 2500 начислять. Я в шоці. Бо мені й дитині теж треба їсти. Теж треба купити. Одяг на зиму. А вистачає на їжу на памперси. Все. Як вчинити? Планую подавати до суду
Сказав якщо подаси то можеш валити. Я відповіла що продам і весною з дитиною поїдемо
Куколка-мяуколка• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Я намалювавалась а та виїхала
Ну что тут скажешь. Не все то золото, что блестит
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Я за цей рік тільки і чую від нього аліменти аліменти. Терплю. Вирахували 50 від зп. Мовчу. Стиковую. Машину обміняв, кожен місяць 5 віддавав, мені нічого. Теж мовчала. Досить
Значит у него огромный долг, если по 50% вычитают. Ну кто вам доктор, что вы от такого рожали? Сколько вы с ним до бра а прожили или вообще вместе прожили, а не он служит, а вы в его доме живёте.
Бадабум• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Я думаю що 5 дав і відстала інше так розплановує. Шо типу те купив те і грошей нема, щоб не розраховувала більше. Тому і проти. Останні й раз дав. Дзвонить. Каже більше не проси немає. А ми тоді жили окремо. Я з´їхала
Тобто, з доходу 23 тисячі перша дитина отримує 4800 і при цьому ’винна’ у тому, що ви живите на 5 тис? Не ваш чоловік, а та дитина? Ви серйозно?
Поки ваша у памперсах ви просто не розумієте у які суми обходяться діти. За пару років прозрієте, як почнете платити за садок, школу, гуртки, репетиторів...
До речі, схоже у вашого чоловіка ’такса’ на дитину -5 тисяч. І ні в чому собі не відмовляйте, як і матір першої дитини. У вас була перевага - ви розуміли, з яким гів...ом зв´язуєтеся, адже бачили як він зажимає гроші на першу дитину. Тому вас не шкода.
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Вам нужно идти на работу
Чоловік хай працює, покину його і піду на роботу
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Чому,нараховує виконавча
Выконавча поставку выдает о % отчисления, а сами отчисления делает бухгалтер.
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Кошмар. А как вы вообще встретились? Жена из Украины выехала, а тут вы нарисовались заботливая и та которая никогда его не бросит?)
Ага, а ещё и военный с ЗП хорошей, прям бога за бороду ухватила 🤣
Бадабум• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Що подала на аліменти не захотіла не офіційно.
На відміну від вас вона розумна.
Ви ’неофіційно’ з 18 тисяч зарплати маєте 5)))
Уявляю, скільки б мала вона - дулю без мака.
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Треба було хватати поки сотка була, так ні ж, на будиночок відкладай, а документи на дім в мами. Дожалілась
Їжак в панчохах• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Чому,нараховує виконавча
Правда что ли? Как вы это представляете? Приходят на работу и забирают? Или как? Виконавча накатала постанову, отправила по месту работы, а дальше с этими долбанными алиментами долбается бухгалтер, удержи, перечисли на виконавчу, потом отчет в виконавчу отправь, в отчетности покажи. Виконавча только пересылает деньги, которые приходят на их счет согласно постанови.
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А ребенок куда?)
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
А ребенок куда?)
Зі мною в садок.
Аль де Барановна• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Чому,нараховує виконавча
Хочете іще шок?
А та дитина на будинок колись теж спадкоємець
Да да да
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Не надо было вообще хватать, детей рожать надо по любви, а зарабатывать надо самой.
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Хочете іще шок?
Да да да
Так дарчу на двох дибіл написав вже. Я за те щоб віддав повністю першій
Куколка-мяуколка• 23 октября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я так и поняла, что подфартило автору. Еще и рожать давай бегом чтоб результат закрепить.
Кстати, автор, вы давайте второго общего рожайте. Во первых не 5, а может 7,5тыс давать будет, а во вторых выездным его сделаете)
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Зі мною в садок.
Что сейчас мешает?
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
На кого двоих?
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Та автор вообще волшебная 💜
Аль де Барановна• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
На дітей
а чому дибіл?
На вас треба було одну?
Володарка мрій
• 23 октября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
И что не так?
Росте в цьому будинку наша спільна дитина. Як їм між ними потім ділити? Чужі люди
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляАль де Барановна
а чому дибіл?
На вас треба було одну?
Конечно, анажерадила))))
Куколка-мяуколка• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Не обольщайтесь, сегодня растет, завтра вы к маме возвращаетесь и уже ребенок растет у мамы
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Не о том думаете) судя по вашему мужу, в этом доме ещё не один ребенок расти будет, а так хоть вашей половина дома достанется потом.
Они не чужие, а родные по отцу.
Аль де Барановна• 23 октября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
мало лі хто там росте
Там і кіт росте, то що тепер - на кота спадщину робити?
Куколка-мяуколка• 23 октября 2024
Ответ дляАль де Барановна
мало лі хто там росте
Та не, там же не вопрос, что кто растет на том и дарственная, там типа второй кот должен быть в шоке от того, что сам рос в доме и думал, что в нем главный, а потом пришел первый кот и хочет половину дома по дарственной))
Кондуктор маршрутки• 23 октября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Совести у вас нет, я смехом своего 🐈 разбудила)