На сцені на концерті підійшов хлопчик, вона, сидячи-лежачи на сцені його поцілувала в губи, потім підняла ноги, розпласталась, поправила волосся як після сексу і заржала. Огида
HelloKitty18• 24 октября 2024
Ответ дляNatkash
Останнім часом її заносить, якась сексуально стурбована
Недопещена.
HelloKitty18• 24 октября 2024
Ответ дляРуда Сова
Вот скрины, ничего особенного, у автора бурная фантазия
Просто смеется и все
Капець, точно хвора вона на передок.
Olivia 666• 24 октября 2024
Та то підставний малий якийсь. Брат чи племінник. Кому вона треба щоб батьки водили дітей на її концерти? Це все робиться щоб потім ви обговорювали пів року це.
impossibilia non sunt• 24 октября 2024
До 14го года никто и знать не хотел этих гуцульских сельских певчих, а теперь вон, звездный час прям
Ответ дляimpossibilia non sunt
Ну конкретно вона себе жахливо поводить давно, постійно якісь історії що за нею мліли одружені чоловіки, то вона кинула одного мужчину 50 років і проміняла на іншого, щось вирішила що вона секс-багіня і її понесло. Але рожа просіт кірпіча