На сцені на концерті підійшов хлопчик, вона, сидячи-лежачи на сцені його поцілувала в губи, потім підняла ноги, розпласталась, поправила волосся як після сексу і заржала. Огида
Lenusikkuz• 24 октября 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
До 14го года никто и знать не хотел этих гуцульских сельских певчих, а теперь вон, звездный час прям
А ви й досі сумуєте за басковими та кіркоровими?
Ангел сошедший с небес• 24 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Вона виклала відео з цим, там видно як хлопчик підходить поцілувати в щоку, а вона навмисне підставляє губи, а потім якось так розпластується як прости-господи
Чого дивитеся на неї, якщо гидко?
Ответ дляEmm11117
Вона мені взагалі на якусь русню схожа
Ну, якби всі українці русню ненавиділи так, як Соловій, та ще й змалечку, а не з 2022 року, то й війни б не було...
Талановита співачка, має гарний голос, вроду, пише чудові пісні, чоловіків класних міняє, супер. Не заздріть, здоровіше будете. Армія моралі, блін)
Ответ дляElen_17
Ну так она как-то так и говорила, что её типаж Лолита
Да? Ну вже переростати повинна, бачила відрізок ефіру з Машою. Там вже жінка, с косметологією в губах, обличчі. Не дівчинка.
Але я не слідкую за цією співачкою. Більше тут читаю, отже її мета попадає в яблучко, і хайп працює на неї.
Ответ дляLudaSHS
Вот в этом интервью она хорошо раскрылась. И там она говорит,что о ней все думают как о девочке- припевочка, а она вообще типа не такая. Любит соблазнять, флиртовать и т.д.
Ответ дляElen_17
Я кусок дивилася, бо в інста попала, як Вона Машу діставала за просування руської культури
Ответ дляМоpгана
Класних це потасканий одружений пенс і другий, якого ніхто ніколи не бачив? Ото круто
Nil admirari• 26 октября 2024
Ответ дляSmusish
Мабуть наркоти обнюхалась, та й несе її. Яремчук теж була і раптом десь пропала, пішла лікуватися від наркотиків. Ця теж скоро зникне з радарів, занадто понесло її
Не сочиняйте про Яремчук.
Nil admirari• 27 октября 2024
Ответ дляSmusish
Вона сама в інтервью говорила ( давно, ще до війни) що зникла бо мала проблеми з речовинами.
Може, ви не так зрозуміли. А бо я. Я чула її пояснення, що у неї були панічні атаки при виході на сцену, що ускладнило подальшу роботу.
Ответ дляNil admirari
Я правильно зрозуміла. Ну які панічні атаки, якшо її так класно розкручували, вклали і неї гроші, а потім раз і пропала взагалі. Ще памчтаю до того десь її висловили на якійсь тісні, катя осалча, вона точно під чимось була, таку ахінею несла, що в осадчої очі на лоб лізли. Це попало в передачу світське життя. Потім вже було інтераь про речовини і потім про неї як забули наче і не було.
Про неї ж тепер ніде не чутно і не видно. Ще ходили слухи, що вона стала коханкою когось впливового, не можу згадати кого. Але це плітки.