Emm11117• 24 октября 2024

Соловій пробила дно

На сцені на концерті підійшов хлопчик, вона, сидячи-лежачи на сцені його поцілувала в губи, потім підняла ноги, розпласталась, поправила волосся як після сексу і заржала. Огида
nutty• 24 октября 2024
Ответ дляAN_mel
Как это ’ничего особенного’? А сидя/лёжа на сцене выступать - это норм?

автор Emm11117 • 24 октября 2024
Ответ дляnutty
фото
Це хто, Могілєвська?)
nikolayev• 24 октября 2024
Мдя... Мальчик, и правда, маленький еще.
nutty• 24 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Це хто, Могілєвська?)
Хто така могілєвська?
Carin• 24 октября 2024
Ответ дляРуда Сова
Надо было козаку Гаврылюку не в политику, а в шоубизнес идти🤣
Он женился вроде и после этого был потерян для искусства.
iya2011• 24 октября 2024
Хто це? І люди ходять дивитись?
автор Emm11117 • 24 октября 2024
Ответ дляiya2011
Хто це? І люди ходять дивитись?
Ходять такі самі як Христина)
Lenusikkuz• 24 октября 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
До 14го года никто и знать не хотел этих гуцульских сельских певчих, а теперь вон, звездный час прям
А ви й досі сумуєте за басковими та кіркоровими?
Ангел сошедший с небес• 24 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Вона виклала відео з цим, там видно як хлопчик підходить поцілувати в щоку, а вона навмисне підставляє губи, а потім якось так розпластується як прости-господи
Чого дивитеся на неї, якщо гидко?

LudaSHS• 24 октября 2024
Ответ дляРуда Сова
Вот скрины, ничего особенного, у автора бурная фантазия
Просто смеется и все
Мені інколи здається що вона щось приймає. А що це просто гра, епатація заради хайпу та реклами.
Їй вже 30? Загралася амплуа дівчинки- підлітка.
Моpгана• 24 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Вона мені взагалі на якусь русню схожа
Ну, якби всі українці русню ненавиділи так, як Соловій, та ще й змалечку, а не з 2022 року, то й війни б не було...
Талановита співачка, має гарний голос, вроду, пише чудові пісні, чоловіків класних міняє, супер. Не заздріть, здоровіше будете. Армія моралі, блін)
Elen_17• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну так она как-то так и говорила, что её типаж Лолита
LudaSHS• 24 октября 2024
Ответ дляElen_17
Да? Ну вже переростати повинна, бачила відрізок ефіру з Машою. Там вже жінка, с косметологією в губах, обличчі. Не дівчинка.
Але я не слідкую за цією співачкою. Більше тут читаю, отже її мета попадає в яблучко, і хайп працює на неї.
Elen_17• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вот в этом интервью она хорошо раскрылась. И там она говорит,что о ней все думают как о девочке- припевочка, а она вообще типа не такая. Любит соблазнять, флиртовать и т.д.
LudaSHS• 24 октября 2024
Ответ дляElen_17
Я кусок дивилася, бо в інста попала, як Вона Машу діставала за просування руської культури
Smusish• 24 октября 2024
Ответ дляNatkash
Останнім часом її заносить, якась сексуально стурбована
Мабуть наркоти обнюхалась, та й несе її. Яремчук теж була і раптом десь пропала, пішла лікуватися від наркотиків. Ця теж скоро зникне з радарів, занадто понесло її
sim2406• 24 октября 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Ну да, краще було, якісь там стаси михайлови, люби успєнські, а не всьо ето
Руда Сова• 24 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Если честно, я ее песню «як тобі сказати» только знаю, а ее саму впервые увидела вот в этом видео
автор Emm11117 • 24 октября 2024
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Чого дивитеся на неї, якщо гидко?
Виклали в соцмережу, довелось побачить проти волі. Нащо мені ця бездарність рівня сільської самодіяльності, щоб я її десь шукала ще)

автор Emm11117 • 24 октября 2024
Ответ дляМоpгана
Класних це потасканий одружений пенс і другий, якого ніхто ніколи не бачив? Ото круто
Nil admirari• 26 октября 2024
Ответ дляSmusish
Не сочиняйте про Яремчук.
Smusish• 27 октября 2024
Ответ дляNil admirari
Не сочиняйте про Яремчук.
Вона сама в інтервью говорила ( давно, ще до війни) що зникла бо мала проблеми з речовинами.
Nil admirari• 27 октября 2024
Ответ дляSmusish
Може, ви не так зрозуміли. А бо я. Я чула її пояснення, що у неї були панічні атаки при виході на сцену, що ускладнило подальшу роботу.
Smusish• 27 октября 2024
Ответ дляNil admirari
Я правильно зрозуміла. Ну які панічні атаки, якшо її так класно розкручували, вклали і неї гроші, а потім раз і пропала взагалі. Ще памчтаю до того десь її висловили на якійсь тісні, катя осалча, вона точно під чимось була, таку ахінею несла, що в осадчої очі на лоб лізли. Це попало в передачу світське життя. Потім вже було інтераь про речовини і потім про неї як забули наче і не було.
Про неї ж тепер ніде не чутно і не видно. Ще ходили слухи, що вона стала коханкою когось впливового, не можу згадати кого. Але це плітки.