Кишмишная Мая• Изменено 24 октября 2024

А ви купуєте звичайний "чорний хліб"?

Ну той, який круглий ’Український’ половинками ще продавали...
Так захотілося поностальгувати...
Який він зараз? Як і 20 років тому? В сільпо/новусі є? Саме просто отой як раніш..
По чому він зараз?
Викасикрет• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
А продаєть його не в нарізів? Саме щоб як раніш кусок половинка? Хочеться поностальгувати
Є нарізаний , є цілий.

ПушАпница• 24 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Я с февраля 22 года не могу найти хлеб по своему вкусу. Для меня самая вкусная была бахмутская паляница или урожайный. Никогда не могла подумать, что вкус хлеба может иметь такое значение
Имеет - понимаю вас. Мне точно так не хватает продукции Заречье - масло, модоко, кефир. Вокруг много всего, на любой вкус - но не совсем то
автор Кишмишная Мая • 24 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
Є нарізаний , є цілий.
Ну от цілий круг мені багато буде. М є половинка відрізана в супермаркетах? Чи половинки в супермаркетах лише нарізка скибками?
Лапка• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
То ясно, і тому от хочу саме такий олдскульний як то кажуть)
Как открыли новый магазин у дома,беру постоянно,а до войны сто лет не брала
Божа кульбабка• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
А який саме? Кулінічі, цархліб, київхліб?
І чи буває як раніш - просто половинка, а не нарізаний?)
Я любила саме кусати шматочок)))
Люблю не з маркету, бо там фасовані не те,а в маленьких магазинах місцевого хлібозаводу, який просто цілий продають, або ріжуть половину.
Тобто є такий як ви питаєте, але шукайте не в супермаркеті
Ласкове телятко• 24 октября 2024
Зараз не купую український вже давно, люблю балтійський, прибалтійський з насінням, цар хліб, житній край трикутний, ризький, духмяний, цільнозерновий, прибалтійський світлий. Український для мене якийсь надто грубий, кислинка в нього є, але досі пам´ятаю, що все дитинство у батька сумка пахла всередині цим хлібом, бо з роботи з Києва їхав щодня і купував цю хлібину, бо у нас в містечку такий не продавався. А раніше ж хліб був голий, без пакету, то сумка і все в ній завжди пахло хлібом, потім хлібину обсмалювали над конфоркою завжди
Лапка• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
У меня в местный каждое утро возят свежак,режут на четвертину,мое фото выше

Я супер-пупер• 24 октября 2024
Девочки, а как сейчас называется кирпичик Дарницкий? Или он пропал вообще.
df364tye3• 24 октября 2024
харьковский 8ой хлебзавод раньше делал , бомбу ,,,
в армии скучал по нему ,,,
москвичи, россияне всегда просили, привези черного буханку ,,,
сейчас покупаю конечно, но он не тот ,,,
автор Кишмишная Мая • 24 октября 2024
Ответ дляЛапка
Киівхліб чи кулінічі? Яка ціна зараз?
Лапка• 24 октября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Я вообще кирпичика сто лет не видела, наверное в Сильпо есть их производства
Я супер-пупер• 24 октября 2024
Ответ дляЛапка
Покупала в ТаврииВ и потом в Атб бывал до войны. Теперь еще все переименовали, ничего не найдёшь.
Некомильфо• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я взагалі не про хлібу - вище писала. Але от захотілося через 20 років отого чертствого як в дитинстві- круглого українського
То вам вітамінів групи б не вистачає.
автор Кишмишная Мая • 24 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
То вам вітамінів групи б не вистачає.
Да ладно)) я їм пшеницю цільнозернову як кашу, суміш жорстких пластівців. Просто захотілося відчуттів дитинчтва)
Я не Тролль• 24 октября 2024
С марта совсем хлеб не ем, оказывается не критично.
автор Кишмишная Мая • 24 октября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Я не їм його понад 20 років. Як і писала вище - просто ностальгія по черствомк простому круглому
фрау Гітта• 24 октября 2024
Так, він корисний.
ДА да да• 24 октября 2024
Сначала перешли с Украинского на Белорусский. Потом на Покровский. Под настроение можем и другой черный купить. Свекры любят Оксамытовый.
Голубец• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
З таких мені Гетьманський подобається, в АТБ іноді беру

Куратор дебошей• 24 октября 2024
Покупаем. ’Украинский’. Но не круглый, а кирпич
Люблю джаз• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я любила саме кусати шматочок)))
Цархліб
Удальонка• 24 октября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ніколи не розуміла чого його звали чорний, раз він сирий. чорний - то Бородинський
серый- арнаутка
Міряно-переміряно• 24 октября 2024
це жарт?
в будь-якому магазині є такий хліб
Смурфетта• 24 октября 2024
Купую і смажу грінки на олії, мої домашні люблять їх до борщу. Мені такий хліб найсмачніший, не люблю бородінський, там додають якусь спецію, мені вона не подобається.
LudaSHS• 24 октября 2024
У нас топ зараз Житне диво, український беремо, інколи до борщу
До сала. Саме чорний, так званий, хліб смакує найбільше.
Голодаю• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я не знаю чи вам вже писали, не буде він такий як 20 років тому.
Рецепт змінено вже певно. Так він буде смачний, але це не той український що був в універсамах)
Трахтибидох• 24 октября 2024
Нет
Я покупаю в 90% вообще только темный хлеб - Бородинский, иногда если его то беру тоже темный такой как на фото. Еще нравится без дрожжевой Кулиничи. . Редко беру багет Сильпо или чиабатту.
Бентливуман• 24 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Это как и вкус воды,берём с колонки с одной постоянно и когда началась война туда ходить не могли далеко, и покупали бутылированную она горькая очень , я и пить не могла
Дівка в намисті• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Та я все свідоме життя без хлібів, така зожниця. А от захотілося чомусь отчого круглого твердого половинку купити, якщо він як і раніше є
Нет, автор, он не такой, как раньше. У того была толстая хрустящая корочка. Сейчас такой нет ((((
tarveldy• 24 октября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
То купіть четвертинну. Смачно його підсушити у тостері або бутербродниці , вершкове масло і чай
А ще мені дуже смакує паніні саме з українського хлібу сиру, салямі, огірок