мистерЛяпсус• 24 октября 2024

Комфі - шахраї!!! Не раджу у них купувати!

Постараюсь стисло. Купила в комфі вакууматор, не дешевий, електролюкс. Через 3 місяці перестав вакуумувати, бо тріснуло одне із кріплень. Хотіла просто залити клеєм і далі користуватись, але в підтримці електролюксу сказали, що замінять, треба лише по гарантії передати на ремонт. Привезла в комфі, щоб передали в сервісний центр, в акті приймання-передачі вказали, що тріщина на кріпленні. Через деякий час надіслали повідомлення, щоб приїхала забрала. Дивлюсь, а кріплення відламане і його взагалі немає. Тобто, клеїти вже немає чого(( Приймальниця запевняє, що так і було, але я ж знаю, як було!!! І тепер все. Був вакууматор за 2000 грн. Тепер немає ні грошей, ні вакууматора. Ще й натякнули, що я брехуха. Написла претензію - послали, бо то механічне пошкодження. І я не можу ніяк доказати, що то не я відламала, а співробітниця комфі((( Дівчат, вже немає ніяких шансів щось доказати? Мене тупо кинули?
автор мистерЛяпсус • 24 октября 2024
Ответ дляМизимец
Тоже не люблю комфи. Были с ними неприятные ситуации, больше у них не покупаю.
Отже, я не сама, нас вже двоє)) А то мені вище написали, що у мене однієї є претензії до комфі, усі інші люди на землі просто щасливі у них обслуговуватись

ГейТуда• 24 октября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Так кругом і пишу. Ось і тут написала, так на мене накинулись
У вас же в акті вказано, що просто тріщина, а не зламане. Правда на вашій стороні. А те, що накинулись не зважайте, серед нас багато неадекватів. А комусь ці дві тисячі один раз пообідати.
Кукарачка• 24 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ок. В следующий раз будут мне стиралку включать прямо в магазине)
Лучше в следующий раз выключите свою паранойю, тогда не будет казаться, что на каждом шагу вам хотят что-то ’подсунуть’
Точу ляси• 24 октября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Наступного разу, при покупці габаритної техніки, приїде сертифікований майстер встановлювати вашу техніку. Після правильного підключення він її включить, перевірить чи вона працює, поставить штамп, та віддасть вам гарантій талон. Якось так це відбувається. Так шо не нада брєдіть насчьот слудуєщего раза
автор мистерЛяпсус • 25 октября 2024
Ответ дляГейТуда
В тому й справа, що в акті написано, що тріщина, а вони це ігнорують