Всюди влазю• 24 октября 2024
Хто недавно їхав інтерсіті Київ-Перемишль о 19:19? Він вчасно прибуває?
Маю їхати потягом о 19:19 № 705, Інтерсіті Київ-Перемишль.
Він прибуває о 04:25 ранку, але цікавить фактично чи запізнюється? Бо далі треба в Краків їхати, не розумію на котру брати квиток.
Дякую
ДаЗдраПерма• 24 октября 2024
автор, вибачте, що не по темі, за скільки починають продавати квитки на цей потяг? важко купити?
Не любовница• 24 октября 2024
с запасом брати, бо ще 2 години проходити паспортний контроль можна.
Не любовница• 24 октября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
як і всі, за 20 днів, проблем немає в купівлі
Щебетуха• 24 октября 2024
У вас должен быть запас где-то три часа.
Киевский поезд опаздывает всегда минут на 20-25. Если будут проблемы с пассажирами, и на дольше.
Поляки выпускают по вагонно. Плюс очередь к пограничникам. Плюс, вы можете попасть на случайный личный досмотр в зале досмотра вещей.
Три часа запаса - оптимально, чтобы не нервничать. Ну, минимум два с половиной.
Всюди влазю
• 24 октября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
я купую в додатку Укрзалізниці, взяла без проблем.
Головний кошак• 24 октября 2024
Ответ дляЩебетуха
І таке буває? Особистий догляд речей? Ми влітку їхали, то і не бачила такого
Ми десь о сьомій ранку були в Перемишлі. То з Київського ще не всі пройшли таможню, чекали їх
Щебетуха• 24 октября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Да, бывает и такое. С открытием чемоданов и перещупыванием косточек бюстгальтера в отдельной комнате. Граница есть граница. Нужно быть готовым к любым нестандартным ситуациям, которые могут отобрать время.