Директор Пляжу• Изменено 24 октября 2024
Вы купили бы квартиру в доме у кладбища? Смотрели сегодня квартиру.
Новострой. Ивано -Франковск. Отличный дом и планировка квартиры. От подъезда до могилок метров 100. Кладбище закрытое. Похоже, что новых захоронений нет.
Дом расположен на хорошей улице,рядом все есть. На первом этаже магазины, ,клиники, автошкола и прочее. Рядом остановка транспорта. С обратной стороны придомовая территория и начинается кладбище.
Так точно!• 25 октября 2024
Ответ дляКарамелька
головне. що до вас так і не доходить, що ви сама собі заперечуєте)))))))))) тож скористайтесь своєю порадою і перечитайте себе)))) А ще краще - перечитайте автора, то може і дОйде до вас, що автора саме наявність цвинтаря, як об’кта, муляє.Незаежно від того, як його обізвати
Де я собі противоречу? Аж цікаво. Про лапки я вам вказала - як правопис
шановна, перечитуйте доки не дойде, а то читати навчились, а розуміти прочитане, на жаль, ні
Карамелька• 25 октября 2024
Ответ дляТак точно!
я то якраз зрозуміла, що ви викручуєтесь, як вуж на пательні))) спочатку доказуючи, що Личаківський цвинтар - то меморіал, а не цвинтар. І лапки тут абсолютно ні до чого)))) Продовжуйте в тому ж стилі, може автор почитає Вас і попуститься забобон, раз про них їй такі персонажі розказують)))
Так точно!• 25 октября 2024
Ответ дляКарамелька
Шановна, необізнаний та не розуміючий прочитане, це якраз ваш персонаж. Прийшли з кимось посваритись і довести, що ви ´вумна як утка´? То не вийшло, йдіть далі шукайте кому злити свій ´гарний настрій´
Гарного дня!
4есотка• 26 октября 2024
Ответ дляТак точно!
А де в Трускавці кладовище?
Готель Ревіта, напроти нього старе кладовище