Диверсификация• 24 октября 2024

Подскажите. Розовые выделения на 19й день цикла Что это может быть?

Извините за такой вопрос,но не знаю что это может быть.
Ms. Dolly• 24 октября 2024
Овуляция?

Пластилин_Колец• 24 октября 2024
Плануєте вагітність? Може, прикріплення.
автор Диверсификация • 24 октября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
8 років не можу завагітніти і вже нема надії. Думаю і в цей раз мимо,але до гінеколога записана на понеділок аж,а зараз парюсь що воно може бути,бо не було такого ніколи
размахер• 24 октября 2024
Как это - розовые? Даже представить себе не могу такой цвет выделений
автор Диверсификация • 24 октября 2024
Ответ дляразмахер
🤷‍♀️
Ряженка• 24 октября 2024
Купіть тест
Пластилин_Колец• 24 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
Спочатку зробіть тест, якщо не вагітні, то тоді тільки йдіть до гінеколога. А то є такі,як подивиться то і зірветься. Не давайте лазити туди, якщо вагітні ❤️ Тест через днів 7-8 робіть.
автор Диверсификация • 24 октября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую за відповідь! Сумніваюся що вагітна,але зроблю тест))