ГоловнаЯ• 25 октября 2024
Називається похвасталась мамі
З сином на урок укр.мови придумали гарну казку про фразеологізми.
Я мамі похвасталась...
... і от так завжди
... не хочеться з нею нічим ділитись
Я мамі похвасталась...
... і от так завжди
... не хочеться з нею нічим ділитись
ГоловнаЯ
• 25 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Автор к психологу не пойдет . Будет просто иногда ныть на советчице
впевнена?
Околовита• 25 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
ви ні разу в житті домашку дитини бабусям не показували?
Если я покажу домашка, у моей мамы инфаркт будет
Ванна Тазиковна• 25 октября 2024
Автор, я вас просто обіймаю, бо ситуація знайома. І, нажаль, я і в собі почала бачити таку ж токсичність по відношенню до власної доньки. Але моя донька вчасно мене гальмує і прямо виказує, що мам, стоп, я цього у тебе не питала і не просила оцінювати, я не хочу цього чути.
Спробуйте мамі напряму сказати, що її непрошена критика має токсичну дію на вас.
Аноним с кешбеком• 25 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Ой, ой я не такая))) Спросите через ннное количество лет, тогда и узнаете. Может еще после похода к психологу о многом узнаете про себя
Да вам тоже психолог много расскажет о ваших внутренних комплексах, от которых вы пытаетесь бежать, занимаясь самоутверждением тут на форуме)))))
Кошка Мурка• 25 октября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну до каліграфічного письма ще далеко
Кому? Може спочатку потрібно уточнити вік дитини? А ви з народження каліграфічно писали?
Мая твая не панимать• 25 октября 2024
Автор , які у вас оцінки в школі були? Я без претензій просто цікаво?
Носки на подтяжках• 25 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Моя такая же, пилила меня за этот ср@ный почерк, в итоге он у меня очень красивый . Но нигде в жизни мне это не пригодилось 🤣
так і музика, квадратні рівняння, інтеграли, корисні копалини Бразилії, травна система голуба, інфузорії тефельки, ебонітова паличка, реакція окислення заліза - також не знадобилися, а от нейронні зв*язки, розвинений мозок, память, мислення, логіка, ерудиція - це дуже потрібне у житті.
ПлюшкамиБалуюсь• 25 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
впевнена?
Да. Или все же пойдете? Вам не помешает. Может наконец то окончательно перережете пуповину и перестанете на задних лапках вместе с сыном прыгать перед своей матерью, пытаясь заслужить капельку похвалы и одобрения.
ГоловнаЯ
• 25 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
вже була і все узнала, дякую за турботу
Манкоголік• 25 октября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я при чем? Я близких на форуме не обсираю. И не ищу поддерки в этом действии у рандомных теток-анонимов. Которые поддакнут, что какая мама нехорошая.. ай,ай.
ГоловнаЯ
• 25 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Я не вижу где написано, что она просила оценить только смысл сказки. Она отправила похвастаться
там не написано, там аудіозапис.
Її просили оцінити зміст казки.
Сюди аудіозапис не вставлю, вірте на слово
Її просили оцінити зміст казки.
Манкоголік• 25 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
вже була і все узнала, дякую за турботу
Удалено администрацией...
ГоловнаЯ
• 25 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Удалено администрацией...
Мая твая не панимать• 25 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Ви не помітили, що діти малюють малюнки - прям каракулі Пікассо і рідні їх хвалять як якесь божество?
не розумієте чому так? Ні?
Правильно! А табличку множення як з бабцею буде вчить та скаже що 5*5 -45 то не мій бабці сказать що то неправильно! Дітей тільки хвалить а то зе травму отримає що бабця його виправляє
ГоловнаЯ
• 25 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Мері Попінс? Ти?
Будьте так ласкаві• 25 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
ні, це як правило.
Але в мене в мозку тупік - виходить, їй взагалі не варто нічого писати і казати?
Просто - ’мама, з різдвом’, ’мама, з новим роком’ і т.п.
так, про погоду про природу, нічого особистого. я перестала розповідати особисте, зараз ні про що конфліктувати, коли вона починає натужно страждати, кажу - ну все, допобачення, пока.
Ниф_ниф• 25 октября 2024
Авторе, хочу Вас обійняти. Дійшла висновку, що 90% їхнього покоління саме такі. Критика на критиці, відсутність такту і називають це ’правдою’. Скажіть, чи є цьому якесь пояснення? Що спричинило цю масову токсичність? Складне життя? От моя мама дуже нас любить, живе лише нами, але постійна критика. Хвалить мене просто так, за сам факт мого існування, але от все роблю не те і не так: все, що я чи чоловік купуємо - гімно, гниле, не свіже, барахло нікому не потрібне. Дітей виховуємо не так. Все, бляха, не так. Таке враження, що вона взагалі вважає нас якимись недорозвиненими істотами ні на що не здатними. Але любить і допомагає, це беззаперечно. Приходить мені жаліється на свою маму (мою бабусю), а я слухаю і мовчу, бо сказати нІчого, бо тиждень тому вона мені говорила те саме (те, що бабуся їй), слово в слово
Мая твая не панимать• 25 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Да жесть еще и переписку выложить🫣 , автор трошки дивна , для меня это вообще трешняк какой то
Аноним с кешбеком• 25 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Кто знает что вы обсуждаете, с анонима же пишете
Манкоголік• 25 октября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Зато как оскорбилась на правду, свое не пахнет, как говорится)
Манкоголік• 25 октября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я знаю и этого достаточно)
Аноним с кешбеком• 25 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Я знаю и этого достаточно)
Ну ясно))))
А если темы посмотреть
ГоловнаЯ
• 25 октября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Свою переписку ж, не Вашу.
Я ж її паспортні дані не прив´язала, маю право свої переписки викладувать
ГоловнаЯ
• 25 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Удалено администрацией...
Библиотекарь• 25 октября 2024
Автор, ваша мама неправа, тут я погоджуюся.
Але у моєї дитини дисграфія, я бачу знайому картину- букви скачуть над і під лінією, різного розміру, початок букви і її кінець різного розміру, різний інтервал між буквами (´робота´ таке враження що її тягнуть в різні сторони, а інші слова ніби з обох боків тиснуть). Це не заради того, щоб покритикувати вашу дитину, просто раджу почитати про дисграфію і дислексію, щоб краще розуміти свою дитину і правильно їй допомагати.
А стосовно мами - ну така вона вде є, не вміє проявляти турботу і увагу до рідних адекватно, тому це виливається у критику і знецінення.
Мая твая не панимать• 25 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Свою переписку ж, не Вашу.
Ну добре а тепер уявіть якби ваша мати виклала переписку з вами?І полоскала тут вас? Нуіі ж переписка? Це ненормально правда розберіться в собі
Мию чакри щоденно• 25 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
я не така як вона.
Якщо в мене материнські помилки, то якісь інші. Я їх признаю і вчу дитину на довірі ділитися зі мною, в тому числі і якщо сама десь страчую. Тому він мені в очі скаже, якщо шо
Вы не признаете свои ошибки.
Манкоголік• 25 октября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну ясно))))
А если темы посмотреть
И что вы хотите этим сказать)? Может это ваши темы, кто знает. Можно переливать из пустого в порожнее, только факты от этого не меняются. И мы обсуждали тему автора. Не нравится ей правда как я посмотрю, ну ничего, мне все равно хоть сто фейспалмов пусть ставит
Суть от этого не изменится.
ГоловнаЯ
• 25 октября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
може десь і виклала, у психолога. Ок
От я б хотіла цього