Сусановна• 25 октября 2024

Яку країну обрати, якщо ні мови нормально не знаєш

І по професії ти ніхто. З дітьми.
Можливо хтось виїжджав нещодавно.
младокошкина• 25 октября 2024
страны Балтии, Беларусь, там язык особо нужен
Ряженка• 25 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Це де такі ціни? В Мюнхені? Так туди не треба їхати. Я за трикімнатну плачу шістсот
В ГДР? Прекрасное место с победившим неофашизмом )))
Не Мюнхен, но в тех краях.
Паспортний стіл• 25 октября 2024
Ответ дляРяженка
Мы жили в маленьком населенном пункте, 4 км до большого населенного пункта.
Автобус есть, раз в час, но он очень часто подводил и не приезжал.
Плюс детям там что делать?
Им нужно общаться с миром.
От і я про це. З транспортом жестяк, як на мене.
Я в Україні жила в обласному центрі, там громадського транспорту було вище криші, вийшов у будь-який момент на зупинку, махнув рукою і вже їдеш, куди тобі треба.
мульти1• 25 октября 2024
Ответ длямладокошкина
там війна може бути 100% сенсу 0
Едимнаморе• 25 октября 2024
Ответ дляРяженка
А аренда?
600-700 евро за однушку.
Это не страна для матери-одиночки, имхо.
Польский язык быстрее учится таки.
Я за 220 однушку снимаю
Едимнаморе• 25 октября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
За 15-30 км (тобто з якогось села) легко доїхати до місця роботи? Мені правда цікаво, я без підколів
Сама я в Австрії мешкаю. Тут якщо в селі живеш, то звідти ходить один автобус у кращому випадку раз на годину, але є і перерви години в 4. Якщо працювати по змінах, нікуди ти не доїдеш. У місті ситуація краща з громадським транспортом, але теж, якщо працювати, наприклад, з 8 до 17. Доречі, в деяких селах нема автобусів.
Ну я в Германии в деревне и у нас автобусы каждые 40 минут ездят
младокошкина• 25 октября 2024
Ответ длямульти1
там війна може бути 100% сенсу 0
а может и не быть
Капризуля• 25 октября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
А трое детей куда? Сил и времени на них не останется совсем
Тоді жодна країна не підійде. Німеччина? Не думаю, бо з трьома дітьми вивчити німецьку буде нереально і робота взагалі тоді не світить. В інших країнах умови ще складніші.
Залишаються хіба що країни бувшого радянського союзу. Прибалтика, наприклад. Але без освіти також буде дуже складно знайти роботу, щоб сплачувати аренду.
Капризуля• 25 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Я думаю тоді вже Німеччина, якщо фізично працювати. Мови мінімально вчать на курсах, зарплати вищі ніж у Польщі і роботи більше
Може і Німеччина, але мені здається там вже не дуже приймають Українців. Я взагалі дивуюся, що німці з сирійцями та афганцями носяться, а на українців наїзди, щоб швидше йшли працювати.
Khmelnichanka• 25 октября 2024
Ответ дляКапризуля
В украінців внший статус , інші привілеі, інші перспективи, і від нас - інші очікування :). Не наіжджають на украінців, а стимулюють . І дають змогу вивсити мову хоч трохи, аипотім вже працювати.
Виправлялочка• 25 октября 2024
Ответ дляСусановна
Крайнє місце роботи - асистент у школі
работали лаборантом?ассистент в школе я такой профессии не знаю.
автор Сусановна • 25 октября 2024
Ответ дляВиправлялочка
З дітьми з ООП
AnnaOst• 25 октября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Я живу в місті з населенням 30 тис чоловік. З роботою тут не дуже (хоча я знайшла роботу, зарплата правда фігня). Потягом до місця з населенням 300 тис 10 хвилин протягом (ходять кожні пів години) або годину трамваєм (ходять кожні пів години), від нашого міста ці потяги в трамвай далі їдуть по селах. До Лейпцига година автобусом або 30 хв потягом (але з пересадкою). Машину можна купити за 3000 євро. В Лейпцигу повно роботи і зарплати нормальні
AnnaOst• 25 октября 2024
Ответ дляРяженка
Не Мюнхен, но в тех краях.
Ну так Баварія найдорожча німецька земля. Але там в зарплати найбільші і роботи повно
AnnaOst• 25 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Та вже скрізь не дуже приймають. В сенсі носяться? Їм платять на 100 євро меньше ніж українцям. Українців прирівняли повністю до німецьких громадян в плані соціальної допомоги. Скоро це відмінять і дадуть ті ж виплати що сірійцям і афганцям
AnnaOst• 25 октября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я читала що заберуть у нас бюргергельд і будуть платити те саме що й іншим шукачам притулку
Криниця щастя• 25 октября 2024
Українську добре знаєте?
Khmelnichanka• 25 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Так.Я теж чула. Але поки ще не забрали :). Ну, і навіть суто біженські виплати - пристойні, хоч і менші за бюргергельд. Якщо порівнювати з іншими краінами. Побачимо, як аоно надалі буде.
Блискавка• 25 октября 2024
Ответ дляМексиканочка
І я послухаю. Мені б сина вивезти кудись.
Нидерланды, посмотрите. Сейчас хорошо принимают, знакомые живут. И наших много
Криниця щастя• 25 октября 2024
Ответ дляРяженка
Сейчас уже никакую.
Может, Скандинавия.
Хотя знакомая бежала из Финляндии, теряя тапки, потому что оставляла девочек 13 и 9 лет самих, когда работала, и ею заинтересовались службы по делая детей.
А что скандинавские языки легко учить?
Пособие там мизерное, работа в доме престарелых,уборка.
Блискавка• 25 октября 2024
Ответ дляРяженка
Потому что в странах соц.лагеря нигде уже помощи нет.
В Германии тяжёлый физический труд за 3 копейки, никто не может найти работу, чтобы это было не дно-днищенское. Ещё 2 родителя работают, то нормально.
Одной матери с ребенком тяжело аренду тянуть.
В Италии помощи нет и все конкретно дорого, дороже, чем в Германии на 20% минимум.
В общем, везде сейчас свои проблемы.
Вот из Дании не знаю вестей, коллега год назад была очень довольна.
Нужно будет спросить, что сейчас.
Мои , в Германии- не жалуются. Могут себе позволить- хорватия, египет, турция. В Украине , не выезжали на отдых за границу
Паспортний стіл• 25 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну 30 тис - то вже немало)) Я зараз живу у містечку з населенням 8 тис, а раніше, як приїхала, у селі. То от в тому селі була ж... з транспортом. Але ціни на оренду у тих зажопинськах взагалі не нижчі. Місцеві люблять жити хз де, бо в кожного члена сім´ї є машина. Їм той громадський транспорт нах не здався.
Блискавка• 25 октября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Помошник учителя. Есть детки , которым нужен помошник на уроках
Copy-Paste• 25 октября 2024
Ответ дляБлискавка
В чем выражается хорошее принимание?
Виправлялочка• 25 октября 2024
Ответ дляБлискавка
понятно.спасибо.
ПампушОК• 25 октября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
З дітьми треба в Німеччину, Норвегію, Бельгію, Данію. Де є соціалка
Бельгия и Дания не расселяют, т.е. надо найти жилье и потом дадут защиту.
Коленная ложечка• 25 октября 2024
Ответ дляРяженка
Ну, это мой опыт.
Со всеми моими образованиями и немецким В2 я претендовала на работу продавца или помощника на кухню. Работала непродолжительно по второй вакансии. Жарко-парко-неприятно, здоровья не хватает.
1600 брутто, 1230 нетто. Аренда однушка дах 650 евро.
Тяжело, унизительно и ничего хорошего.
Я с Вами.
Тоже работала помощником на кухне. Я себя чувствовала просто отвратительно во всех смыслах.
И едой воняла насквозь...
Коленная ложечка• 25 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Бо вони сприймають! сприймали українців, як освічених, працьовитих. Відповідно, інші вимоги та очікування. Сума виплат така ж сама, як для німців. Це багато про що говорить.
Очевидно, рівень розчарування у них високий...
Капризуля• 25 октября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А я розумію ситуацію інакше. Вони очікували, що приїдуть чорноробочі, а приїхали люди з хорошою освітою.
А щоб влаштуватися тим самим лікарем чи вчителем, то треба більше часу на вивчення мови.
Моя подруга живе в Німеччині 5 років. Вона працює лікарем. Каже, що і досі деяких німців покано розуміє, бо багато хто дуже безграмотно говорить і невнятно говорить.