Хвець-тець• 25 октября 2024
Сколько по времени можно мерять на НП?
У нас на отделении одни операторы ничего не говорят. Идешь спокойно меряешь.
А другие у вас є 5 хвилин на примірку.
Вам такое говорят?
А другие у вас є 5 хвилин на примірку.
Вам такое говорят?
Фізик-ядерщик заочно• 25 октября 2024
Взагалі ніколи ніхто нічого не казав. Міряйте, скільки хочете. Хіба, що черга в примірочну, то можуть попросити пришвидшитись. Але на моїй пам´яті такого не було. Взагалі, на моєму відділенні всі дівчата-оператори такі сонечка. Я їм іноді залишаю подяки на гарячій лінії
. Мені не важко, а їм може якийсь бонус крапне)
Вільний митець• 25 октября 2024
Есть одна коза на отделении, которая даёт пять минут. Другие ничего на том же отделении не говорят. Ребёнку вложиться в 5 мин достаточно не просто)
Хвець-тець
• 25 октября 2024
Ответ дляВільний митець
Особенно обувь.
Завтра позвоню на гор линию спрошу. А то ботинки приехали ребенку, и будут завтра эти два оператора 5 минутки.
Чемна панночка• 25 октября 2024
За правилами пошти 5хв і мають ’стоять над душой’ але по факту залежить від людини.
Теж раніше не замічала що 5 хв. Але коли приїхав бв ноут і потрібно було реально включити, полазити в програмі, оцінити деталі, зовнішній вигляд. Бо був накладний від незнайомої людини, без гарантій. Потрібно було перевірити чи заряджає зарядка, чи тримає заряд. То теж сказали, що взагалі 5. На щастя, там все було ок, як заявлено, то десь так за 5-7 справились .
Хвець-тець
• 26 октября 2024
Ответ дляLacrimo
Я им написала в чат. То ответили не более 5 минут. Просто есть одни слишком правильные, а другие не заморачиваются.