Как_б_не_так• 25 октября 2024

Как вам цвет пуховика?

Девочки, была настроена на светлый этой же модели, но нашла с большой скидкой в этом цвете, и стала сомневаться. Разница в цене - этот дешевле на 130 евро. Я рыжая , если это важно.
Результат:
вже голосів: 135
90 (66.67%) Цвет хороший
35 (25.93%) Цвет фу
10 (7.41%) Результаты
автор Как_б_не_так • 26 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Це Марко поло? Я в минулому році такого ж кольору купила тому, що був по знижці цей і чорний. Носила з задлволенням, дуже гарний і якісний. Модель трохи інша.
А яка у вас шапка? Якого кольору?
Бюст Березуцкого• 26 октября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
А яка у вас шапка? Якого кольору?
А я без шапки майже завжди, там у мене капюшон дуже глибокий. Пару раз вдягала бордову, спеціально не купувала. Купила до речі в Інтертопі за 8500, інші кольори були 12000
автор Как_б_не_так • 26 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Мені здається, що бордо дійсно добре буде пасувати. Вони різні ці куртки за товщиною та наповненням. Але бувають знижки. Я схожий в січні міряла за гарною ціною, але вирушила, що вже не потрібно. А зараз захотіла для довгих прогулянок , короткі в мене є
ЖаннаНеАгузарова• 26 октября 2024
В Лавине такого цвета был пуховик, мне понравился, правда цена больше 17 тыс грн .
Бюст Березуцкого• 26 октября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Так, добре виглядало. Він комфортний і не продувався, на тоненький гольфик носила.
Бюст Березуцкого• 26 октября 2024
Ось знайшла. В реалі колір благородніший, гарний. Мій на розмір меньший я взяла до речі, великомірний.
автор Как_б_не_так • 26 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Так, гарний. Подивимось, як буде. Ось фото з сайту
Бюст Березуцкого• 26 октября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Гарний, і капюшон теж глибокий і не широкий
Сметчица• 26 октября 2024
Классный цвет, и модель эта просто супер. А самое главное — пуховик легкий и теплый
Сметчица• 26 октября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Ну вот и мучаюсь, 400 евро против 269
Берите и не раздумывайте. Цвет достаточно нейтральный, не слишком светлый и не слишком темный, одинаково хорошо будет смотреться с вещами разных цветов и интенсивности оттенков.