ПуГоФФка• 26 октября 2024
Розказала чужий секрет
Людина поділилась зі мною корисною для мене інформацією і попросила не говорити нікому. А я ляпнула людям, які його знають((( Просто жах, мене спитали і просто відповіла. Ну, як можна бути такою дурепою((( у мене просто купа всього навалилося + півночі не спала і мозок просто відключилася, коли спитали. Не знаю тепер, що робити((( Вже написала і вибачилась, що ляпнула. І таке жахливе відчуття. Ну, чому мій мозок відключився 😭 як я могла підставити людину, просто не розумію, що тепер робити. 😭😭😭
ПуГоФФка
• 26 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
А можна було зробити вигляд, що це не ви видали?
Та ну, я ж сама йому і розказала,але все нормально вже. Ця інформація вже неактуальна, я себе так катувала ці дні, ще й не могла поговорити нормально. Але все добре, дякую 🙏 Ми порозумілися.
Дело было давно• 27 ноября 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ой, я спізнилась, як завжди, зі своїми питаннями🫣 Рада, що ця ситуація минула і не доставляє вам більше болю))
ПуГоФФка
• 27 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Дякую за підтримку 🌷
Пуки-куки• 15 декабря 2024
Ничего страшного, такое бывает, тем более вы не со зла. Главное попробуйте наладить отношения с тем, чей секрет рассказали, попросите прощения, поговорите.
ПуГоФФка
• 15 декабря 2024
Ответ дляПуки-куки
Да, я сразу ему написала и рассказала, как я тупонула, конечно. Потому что это мой очень хороший друг и коллега. Спасибо, мы не ссорились, просто мне было очень стыдно, за свою тупость. Но у нас всё хорошо в отношениях сейчас. Будет мне хорошим уроком не расслабляться и думать, перед тем, как открыть рот.