Амелі на мілені• Изменено 27 октября 2024

А ваші брати спілкуються з вашими дітьми-своїми племінниками?

Мій син обожнює свого дядька, але бачить його раз на рік. Раніше часто запитував, чи можна, щоб той покатав на машині, але тепер перестав. Навіть коли мій брат жив поруч, то не спілкувався з моїм сином, тільки під час спільних сімейних посиденьок, які бувають дуже рідко. Навіть не питав, як він. Коли я сказала нашій матері про це, то вона мені відповіла, що я дивна і ніхто не зобов´язаний любити мою дитину.
Зараз ми живемо з мамою, бачу, що мій брат взагалі ніколи до неї не приїжджає (вона подарувала йому квартиру і машину, певний час сплачувала за нього комуналку), навпаки переїхав якнайдалі, бо його дівчині зручніше жити поближче до своїх батьків. Тобто історія повторюється.
Все б нічого, але мій брат....дитячий психолог) і нібито любить дітей, принаймні це така загальна думка, наші спільні знайомі говорять, як мені пощастило, що у мого сина такий чудовий дядько. Мені досі складно прийняти цю ситуацію.
(До речі, моя мама, поки ми не почали жити разом, весь час мені казала, що вона мені нічого не винна і в неї особисте життя. Я приводила їй сина по неділях, вона могла мені зробити зауваження, що ми прийшли під час серіалу або щоб я через пару годин забрала і не спізнювалась. Отаке. Зараз вже все трохи інакше).
Ваші брати спілкуються з племінниками?
Результат:
вже голосів: 33
16 (48.48%) Ні
10 (30.3%) Рідко
4 (12.12%) Так, регулярно
3 (9.09%) Результати
Замрійлива• 27 октября 2024
Да
Замрійлива• 27 октября 2024
Сын вырастает и становится сыном другой семьи жены) увидите по своим детям если мальчик есть и если вы его к своей юбке не привяжите
Замрійлива• 27 октября 2024
А почему вы с мамой живете, вы еще не выросли?
Бутербродница• 27 октября 2024
Автор,а за что ваш сын обожает дядю,если видит его раз в год? У него нет отца?
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляБутербродница
Точно не знаю, за что. Он маленький, не может такие вещи объяснить. Моего брата часто дети обожают - он умеет с ними играть.
Отец есть, мы в этом году живем с ним раздельно
Домовенок Кузя• 27 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
А батько як часто спілкується з дитиною??
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Часто. Один вечір на тиждень + живуть на вихідних разом.
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Мы временно живем, до НГ.
Невгамовна шахиня• 27 октября 2024
Чоловіка брати так спілкуються, мій ні.
Бутербродница• 27 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Играть раз в год- это очень мало. А вот рассказывать ежедневно о том какой дядя чудесный, и как он придет- вполне достаточно для того чтобы влюбить ребенка в кого угодно
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляБутербродница
Это не наш вариант. Я не рассказывала ему про дядю. Знала, что не придет.
Бутербродница• 27 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Маленькие дети не держат в голове светлый образ годами. Вы врете или себе или на форуме
Їжак в панчохах• 27 октября 2024
У вашего брата будут свои дети, зачем ему ваши?
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Мы этого не знаем. Его девушка наотрез не хочет детей. А ему уже под 40
Їжак в панчохах• 27 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Появится другая и родит. Может он вообще к детям не очень, а работа есть работа.У вас много претензий к маме и брату по поводу внимания к вашему ребенку. Отправьте их по адресу его отцу, а не посторонним людям.
Болтушка Му• 27 октября 2024
Якщо узагальнити - всі люди різні. У всіх є своє «хочу/не хочу» + різні «таргани»

По темі - ви обурюєтесь що мама Вам якісь умови ставить чи незадоволена тим, що Ви привели дитину. А Ви маму спитали чи є у неї час? Чи зможе посидіти? це Ваша дитина, в першу чергу дитині винні Ви. А інші - за їх бажанням та можливостями.
Ви обурюєтесь що брат не приділяє уваги племіннику - а він повинен?

Цікаво стало, скільки дитині років?
Луноходик_Ик• 27 октября 2024
Ответ дляБутербродница
Держат
Дую на вітер• 27 октября 2024
Ні, не спілкуються. Мій брат значно менший мене. В свої 26 років він ще жодного рішення сам не приймав. Все як скаже і зробить мама. Він ніколи не телефонує, не приїжджає до племінників. А якщо у нас свято, то він їде чисто поїсти. Звісно, що ніколи навіть нічого не привезе. Один раз сказала, що міг би щось і купити дітям, то мама так напала на мене. ’ В тебе що голодні діти? А нічого що я привезла??’.А ще в нас є старенька бабуся, якій він ніколи навіть хліба не привезе, але коли приїде, то вона обов´язково має дати йому щось смачненьке. Реально відношення як до малої дитини і йому так ок. Коли ми всі приїжджаємо до бабушки, то вона обов´язково має дати грошей внукам ( 50-100 грн). Брату також давала до того як він почав працювати, а потім перестала. То мама була дуже стурбована і навіть зробила їй зауваження, що він також дитина. Мій чоловік довго мав з чого посміхатися.
А зі сторони чоловіка у них немає рідних тіток чи дядьків.
Бутербродница• 27 октября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Держат
Конечно, год ждать доброго дядю. Ваши дети тоже на столько заброшены и одиноки?
Не против• 27 октября 2024
совершенно равнодушна к чужим детям, племянникам и племянницам в том числе.
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му

Цікаво стало, скільки дитині років?
Історії з мамою - це з минулого. Так, я питала щоразу. Але ’немає можливості’ - це означало, що починався серіал по телевізору і їй треба було дивитись нову серію. Зараз ми живемо разом, мама звикла і навпаки сумує, коли моєї дитини на вихідних немає.
Йому скоро 6.
Луноходик_Ик• 27 октября 2024
Ответ дляБутербродница
У меня один ребенок. Дочка. И она не общается с моими братьями. У нас 7 мес. жил мой самый младший брат, который всего на 2 года старше нее. Так она с ним за это время практически не общалась
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляБутербродница
Да
Красавица писяная• 27 октября 2024
Брат мужа не вспоминает о племяннике даже в день рождения.
Болтушка Му• 27 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Йому скоро 6.
То він в 6 не може пояснити чому дядька чекає?
Як цікаво..
Я дивлюсь Ви прям як та п´явка з мульта про Лунтика.. все не так, все погано, всі погані..
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Як цікаво..
мій син поки що погано говорить. не всі діти розвиваються однаково.ну і наслухалась я в свій час від своєї мами багато про його розвиток і про те, що з нього буде.
Пацелуйнитуда• 27 октября 2024
Я бы сказала, что нет, потому что общение минимально. Мы все время живём далеко друг от друга. Это мой брат.
С братом мужа постоянно жили/живём довольно близко, отношения ровные, но там своя семья всегда важнее, потому племянники - помним, что есть.
Яжемать Мне можно• 27 октября 2024
Нет, как и я с племянниками.
Только при очень редких встречах.
Тріль підпільний• 27 октября 2024
судя по вашей маме - у вас родительская семья ’несемейная’ - если мама не ждет с радостью внука. вот и ві с братом- сами по себе, в своих семьях/отношениях.когда родительская семья теплая- там очень тесные отношения у всех....до 3 колена как минимум
КапитанльнаЯ• 27 октября 2024
Никто никого не обязан любить. Это нормально. Почему нашим людям так тяжело даётся понимание этого простого факта?