Амелі на мілені• Изменено 27 октября 2024

А ваші брати спілкуються з вашими дітьми-своїми племінниками?

Мій син обожнює свого дядька, але бачить його раз на рік. Раніше часто запитував, чи можна, щоб той покатав на машині, але тепер перестав. Навіть коли мій брат жив поруч, то не спілкувався з моїм сином, тільки під час спільних сімейних посиденьок, які бувають дуже рідко. Навіть не питав, як він. Коли я сказала нашій матері про це, то вона мені відповіла, що я дивна і ніхто не зобов´язаний любити мою дитину.
Зараз ми живемо з мамою, бачу, що мій брат взагалі ніколи до неї не приїжджає (вона подарувала йому квартиру і машину, певний час сплачувала за нього комуналку), навпаки переїхав якнайдалі, бо його дівчині зручніше жити поближче до своїх батьків. Тобто історія повторюється.
Все б нічого, але мій брат....дитячий психолог) і нібито любить дітей, принаймні це така загальна думка, наші спільні знайомі говорять, як мені пощастило, що у мого сина такий чудовий дядько. Мені досі складно прийняти цю ситуацію.
(До речі, моя мама, поки ми не почали жити разом, весь час мені казала, що вона мені нічого не винна і в неї особисте життя. Я приводила їй сина по неділях, вона могла мені зробити зауваження, що ми прийшли під час серіалу або щоб я через пару годин забрала і не спізнювалась. Отаке. Зараз вже все трохи інакше).
Ваші брати спілкуються з племінниками?
Результат:
вже голосів: 33
16 (48.48%) Ні
10 (30.3%) Рідко
4 (12.12%) Так, регулярно
3 (9.09%) Результати
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Никто никого не обязан любить. Это нормально. Почему нашим людям так тяжело даётся понимание этого простого факта?
любовь, милосердие и эмпатия - это основа выживания человечества. почему нашим советчицам так тяжело дается понимание этого простого факта?
КапитанльнаЯ• 27 октября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Все, что Вы перечислили не имеет никакого отношения к выживанию человечества. И Вы это знаете. Но Вам хочется от других любви, милосердия, эмпатии. И это нормально - хотеть и получать и принимать все это. Но так же нормально понимать и осознавать, что никто вам НЕ ДОЛЖЕН это давать. Вот и всё. Я не говорю, что плохо ждать от близких проявления любви. Я говорю, что нужно понимать, что они вам не должны этого.
автор Амелі на мілені • 27 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
почему не имеет? я верю в то, что люди, которые спасают других при эвакуации, делают это из эмпатии и милосердия. вполне может быть, что это не единственный мотив, но он важен для выживания. стремление облегчить чужое страдание часто диктуется милосердием и любовью.
то, что здоровый мужик, который принял у своей старенькой матери в подарок машину и квартиру, ничего никому не должен, и даже привезти ей воды на этой самой машине или покатать своего племянника с ООП раз в году, я прекрасно знаю. но чувство боли и одиночества не отрежешь.
Попихтю та й годі• 27 октября 2024
С моим братом общаются, когда он приезжает, очень его любят, очень ждут (только он с ними играет в шахматы). Брат мужа - что он есть, что его нет. Ни он ими не интересуется, ни они им. В принципе, его детьми мы тоже не особо интересуемся.