Alienmoon• 27 октября 2024

Селидово под рашей….

Это был один из самых хорошо укрепленных районов , еще с 2014 года , дальше дорога на Покровск , а там и Днепропетровская область .
Нет слов как описать весь кошмар , что творится .
lilu1990• 28 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Знов не Зеленський?
Знов Байден не потурбувався за нас?
Тим часом Зеленський продав росіянам родовище і ракет буде ще більше.
Але винуватий Байден...
Логіка вона така.
Ідіть зробіть хоть один снаряд, потім поговоримо
lilu1990• 28 октября 2024
Ответ дляVolnat
Зараз я прийшла до думки - віддати території, підписати якийсь мир, зберігти тих людей що залишилися, а далі працювати із партнерами по відбудовці, знищенню корупції, озброюватися та укріплятися, нато і т.д. скоро ні для кого ту державність буде відстоювати - кращі загинуть, стануть каліками, молоді виїдуть, старим нізашо буде жити....
Уже занадто пізно
tanysha777• 28 октября 2024
Ответ дляD o l c e V i t a
А вам не кажется странным, что комментарии под видео отключены?
Нет, не кажется
Даже не сомневаюсь, что в комментариях писали как народ дамбаса останавливал бандеру на танке

А это- первое попавшееся видео, подобных полно
annac• 28 октября 2024
Ответ дляVolnat
А рашка так і згодиться? Прям одразу зупиниться і почне спостерігати, як у нас тут укріплюється НАто, ми озброюємося і країна розквітає.
Volnat• 28 октября 2024
Ответ дляannac
не знаю цього
Volnat• 28 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Уже занадто пізно
ніколи не пізно поки ти живий
tanysha777• 28 октября 2024
Ответ дляannac
В 14- му зупинилася, коли путін зрозумів, що жарти скінчились
І ніхто не заважав озброюватись і відновлювати армію
Ні, звичайно якщо пінгвінів шашликами годувати...
Roshenka24• 28 октября 2024
Уже і Гірник під рашею(справи далі все дедалі гірші
annac• 28 октября 2024
Ответ дляtanysha777
А зараз у нього все ок. Нові території захоплюються, союзники йому допомагають, наші бояться. Для чого йому зупинятися?
mari262• 28 октября 2024
Ответ дляИрина Веселуха
А на каких основаниях их тогда принимала Америка?
Поверьте не как беженцев. Мало обеспеченные выбрали или Украину или россию ,средний и выше класс те кто хотел выехать выбрали Америку.У моих друзей уже третий ребенок там родился Но там намного меньше малообеспеченных было,у меня есть с чем сравнить. Родственники и во Львовской области и в Берегово ,в вечной бедноте, тяжелый труд сезонный за рубежом ,так как постоянной работы не было.Благо во Львовской области одним мать оставила квартиру ,а брату в Берегово мы уже покупали пока была возможность.А теперь я не знаю за счет чего будет жить государство?А как будем жить мы?Врачи,учителя,пожарные -это базовые специальности .Как в Афганистане или еще где?Вы задумывались об этом ,что будет когда кончится война?
123-08df• 28 октября 2024
ну так вони поки не дійдуть до Львова не заспокоются
tanysha777• 28 октября 2024
Ответ дляannac
І тоді так само було
обама зброї не дав, разом з байденом викрутили руки Турчинову і заборонили оборонятись
Україна гола і боса, не було чим танка заправити
Бери, не хочу

Тим більше незрозуміло, на що ви розраховуєте сьогодні
Зупинитись, коли є ще люди і 80 % територій, далі щось робити і мати надію
Чи коли вже зупинять під Ужгородом, без людей і сподівань?
tanysha777• 28 октября 2024
Ответ для123-08df
А що їм заважає?
Нинішня влада створила всі умови
Ну це як найняти директором дитсадка педофіла і сподіватись, що діти не постраждають
Просто вражає
vasilisa-l• 28 октября 2024
Ответ дляD o l c e V i t a
І військові з ’Дніпропетровська’..
annac• 28 октября 2024
Ответ дляtanysha777
І тоді так само було
Бери, не хочу

Я ні на що не розраховую. Дивують просто така впевненість, що треба просто підписати мирний договір, Так і в 2019 голосували - треба просто перестати стріляти
D o l c e V i t a• 28 октября 2024
Ответ дляvasilisa-l
І військові з ’Дніпропетровська’..
Так вот поэтому ничего не хочется людям объяснять. Для них кино снимают и они с открытым ртом смотрят и верят🐏🐑. Ничего не меняется. Режиссеры смеются и собой гордятся , когда видят свой успех
Roshenka24• 28 октября 2024
Ответ дляannac
а хіба не треба? Хоч на якйсб період затишшя буде
annac• 28 октября 2024
Ответ дляRoshenka24
Ну я скажу, що треба. І це щось змінить?
D o l c e V i t a• 28 октября 2024
Ответ дляtanysha777
Вы вже нічого не доведете, ніхто зараз не визнає своєї причетності до сьогоднішніх страшних подій
А навіть зараз ще повно відео, як защітнікі данбаса защіщалі свою землю от украинских танков
Я прекрасно все це пам´ятаю буквально з прямих ефірів того часу

Та взяти хоча б, Слов´янськ, звільнили відновили, а потім вони 90% голосують за російську шавку бойка
А Маріуполь? Це жахливий сюр, який не вкладається в голові
Я смотрю вы от телевизора не отрываетесь. Кино про Зе ваше наверно любимое. Думаю , для вас еще много снимут сюжетов
Реверанс• 28 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Мої вже там.І снарядів нема.
Реверанс• 28 октября 2024
Ответ дляtanysha777
При владі зрадники.Не буде як в 2014 р.
Все набагато гірше..
Реверанс• 28 октября 2024
Ответ дляRoshenka24
З звільненням Залужного і його команди наші перемоги скінчилися.
Це очевидно.
Roshenka24• 28 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Це очевидно.
Залужний мало хлопців у землю поклав??
tanysha777• 28 октября 2024
Ответ дляannac
Тим більше, чому дивуватись після такого голосування
В той же час, пєрєставший стрелять вже анонсує перемовини з путіним в Індії
Тобто, склавши два плюс два, можна остаточно зробити висновки - мирний план буде, єдина різниця в кількості загиблих і ще втрачених територій
А якщо, хтось може навіть помножити два на два, той давно розумів, ще в 2019, чим це все закінчиться
tanysha777• 28 октября 2024
Ответ дляD o l c e V i t a
Да вы - смотрящая
Annalise• 28 октября 2024
Ответ дляmari262
Ни о чем они не задумываются, думают их кормить будут вечно
Кава з перцем• 28 октября 2024
Кому цікава аналітика професійна про Селідово від генерала Марченко, а не від не від єрмаківської пропагандистки LILY, ось
Annalise• 28 октября 2024
Ответ дляkornezka
В нашому місті побудували для переселенців гарний будиночок. На 2 прверхи. З меблями, технікою ,посудом. Ще будують. Звичайно, що це дуже мало, але хоч щось. Львівська обл.
Это пшик
Вы издеваетесь что ли? Это просто показуха для сюжета на тв
У нас миллионы людей остались без жилья (часть выехала, часть скитается по Украине)
Какой домик на 2 этажа, когда разрушены целые города
lilu1990• 28 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Мої вже там.І снарядів нема.
При чому тут ваші. Я про вироблення снарядів.
lilu1990• 28 октября 2024
Ответ дляРеверанс
При владі зрадники.Не буде як в 2014 р.
Все набагато гірше..
При владі зрадники уже 30 років включаючи вашого любимого порошенка