PinkMa• 27 октября 2024

россия планирует к концу 2026 захватить территории Украины к востоку от Днепра

Желтым планируют захватить до 2024
Оранжевым - до конца 2026 года
делайте выводы...
dorik• 27 октября 2024
Ответ дляAntiprom
А нафта та газ у росіян так само купують як і до 2022? Чи вони спочатку гроші платять росіянам за нафту, які ті використовують на війну проти нас, а потім українцям на швидкі збирають?
Україні не заважало підтримувати економічні стосунки з рашею навіть після 14 року. Так що своє лайно не таке вонюче. Я говорю про те,що бачу навколо себе, німець гнав машину для зсу, набиту волонтеркою. Його це робити ніхто не примушував. На демонстрації в підтримку України дуже багато німців,іноді навіть більше,ніж українців. Я розумію,що вони в цьому мають свій інтерес -не допустити цю мерзоту далі в Європу, але будь яка їх мотивація грає нам на руку, до того ж без допомоги не обійтися.

mymoly• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Допомога Україні зменшиться незалежно від результатів виборів в США, – Bloomberg.

▪️Якщо переможе Трамп, це може призвести до «болючого врегулювання» війни, яке передбачає територіальні поступки.
▪️Якщо переможе Гарріс, то США все одно буде важко утримати значну фінансову підтримку через Конгрес. Особливо враховуючи останні заяви Джонсона.
Тут все залежить від відносних величин, на скільки зменьшитьться. Якщо на 10 відсотків то таке, якщо на 50%то уфф, ну а якщо на 80% то
Antiprom• 27 октября 2024
Ответ дляdorik
Я запитую ПРО зараз коли росія вбила сотні тисяч українців німці перестали росії платити гроші на війну в Україні? Чи вони платять сотні млрд дол росії за нафту, а потім такі о давайте пару тисяч дол дамо на швидкі , які нам, українцям в Україні, й не потрібні були б якби не війна.
А про демонстрації, то да ЦЕ ПОТУЖНА ПІДТРИМКА) куди там Таурусам до демонстрацій
Ирина_Б_• 27 октября 2024
ага боятся что потужний на Ростов пойдет, делают серую зону
Aksinia 111• 27 октября 2024
’До ​​кінця 2024 року планується встановити повний контроль над Донецькою та Луганською областями та дійти до річки Оскіл у Харківській області.’
Карта не радует ...
Бессмертный пони• 27 октября 2024
Ответ дляAksinia 111
Карта не радует ...
Это чья карта , откуда готовилось нападение - бульбофюрера или меркель ?
KriskaA• 27 октября 2024
Задача кацапии - не сдохнуть до конце 2024. В пятнику рашистский нацбанк поднял учетную ставку до 21%. Те, кто понимает в економике осознают, что это - начало конца.

KriskaA• 27 октября 2024
Блин, тут можна править посты ?? Задача кацапии не сдохнуть до 2025.
KriskaA• 27 октября 2024
автор PinkMa • 27 октября 2024
Ответ дляKriskaA
перевели экономику на военные рельсы да и все
им не привыкать
Antiprom• 27 октября 2024
Ответ дляPinkMa
им не привыкать
у них велика інфляція спричинена тим, що ріст зар плат не супроводжується зростанням продуктивності праці, а саме тим, що контрактникам в армії платять багато, тому інші вступають в боротьбу за трудові ресурси, і відповідно не призвело до збільшення виробництва додаткової вартості, що в свою чергу призведе до стагнації економіки..але єдине, що, на жаль, ніхто не знає скільки ще часу треба чекати нам 1 рік чи 5..
KriskaA• 27 октября 2024
Ответ дляPinkMa
им не привыкать
И чо ? будуть танки грызть ?
KriskaA• 27 октября 2024
КОротше, послухайте Яковину - там є цифри.
KriskaA• 27 октября 2024
Доречі, хуйло, отримавши пистюлєй в Казані від Сі та інших заскавчав. Але не тільки тому - а ще й тому, що цифри по економіці жахливі.
Antiprom• 27 октября 2024
Ответ дляKriskaA
Пістюлей від сі через Україну отримав??
автор PinkMa • 27 октября 2024
Ответ дляKriskaA
И чо ? будуть танки грызть ?
а шо впервой зад газетой подтирать? москва не будет грызть, а остальные и так грызут
KriskaA• 27 октября 2024
Ответ дляPinkMa
так и маськва будет грызть, вот в чем прелесть :)
автор PinkMa • 27 октября 2024
Ответ дляKriskaA
ну посмотрим
KriskaA• 27 октября 2024
Ответ дляPinkMa
ну посмотрим
Звісно. Але до прикладу: у нас зараз ставка НБУ - 13%, в 2022 була 23%.
Я не стверджую, що у нас наразі здорова економіка (ще б пак під час такої війни...), але точно можу сказати, що екноміці кацапів - точно кизда :)
А ще зараз й араби планують опустити вартість нафти нижче 50 !!!!)))
Тримаємо пальці схрещеними !

vasilisa-l• 27 октября 2024
Ответ дляPinkMa
ага ну ок
тогда ждите немцев раз не понятно
Чого їх ждати, ми їх вже почали захоплювати, мирно
Манула• 27 октября 2024
Ответ дляKriskaA
Поки там прийде той кінець, нас може вже і не бути ...
coch100• 27 октября 2024
Ответ дляAksinia 111
Карта не радует ...
Да не возьмут они за 2 месяца донецкую область, план провалился, сроки смещаются.
Aksinia 111• 27 октября 2024
Ответ дляБессмертный пони
DeepState , не доверяете ?
Jasmin_852• 27 октября 2024
Ответ дляanutaw
автор а шо ж вы так не внимательны Що захопить кацапня? Німецький прогноз Bild
Увага!Це вони прогнозували і на карті малювали рік назад.Дивимось,чи зійшлось.Ніби їхня розвідка видала 15 декабрь 2023 г. ·
«Влада рф має намір продовжувати війну до 2026 року і захопити Харків та Дніпро — джерела Bild
Про це пише військовий аналітик BILD Юліан Репке з посиланням на дані, надані BILD джерелами у розвідці. Згідно з цією інформацією, влада рф розраховує на зниження підтримки України Заходом, а також на імітацію мирних переговорів, щоб ввести світову спільноту в оману щодо «мирних намірів» росії. Насправді у кремлі не планують жодного перемир´я і розробляють новий середньостроковий план війни в Україні.
🔻До ​​кінця 2024 року планується встановити повний контроль над Донецькою та Луганською областями та дійти до річки Оскіл у Харківській області.
🔻До ​​кінця 2026 року планується наступати далі на захід до Дніпра, захопивши значну частину Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, у тому числі міста Харків, Дніпро та Запоріжжя.
🔻На Херсонському напрямку планується утримувати оборону по Дніпру, не наступаючи на правий берег на Херсон чи Одесу.
«Усі східні території ліворуч від Дніпра мають бути завойовані протягом 36 місяців, — заявило джерело. — Тоді річка стане новим фронтом». За даними розвідки, влада РФ готова щороку втрачати в Україні до 100 000 солдатів».
Уже было Киев за 3 дня и Харьков за 5. Зачем будоражите народ???
Teonaa• 27 октября 2024
Якщо вони взагалі не захоплять дніпро і харків, вони можуть йти назад. Куда вони без цих міст підуть. А, на київ із сум. Но я з сум очікувала що вже щось би почалося. Але ні.
А може таке бути що до виборів трампа вони , якщо не пройдуть ці ключові точки, то вони зупиняються (чи заморожуються на пару років) по існуючій лініі?
автор PinkMa • 27 октября 2024
Ответ дляTeonaa
та вроде согласно этому плану Киев и Сумы не планируются. Хотя я считаю это странно. Может хотят сделать передышку и потом через пару лет снова напасть разве что
Teonaa• 27 октября 2024
Ответ дляPinkMa
Ну вони ж можуть дурити, відволікати. Типу ждіть харків-дніпро, а поліземо з сум
dorik• 28 октября 2024
Ответ дляKriskaA
Яковіна той що казочник.
виктория7аас• 28 октября 2024
Ответ дляKriskaA
а вы разве понимаете что то в рашэкономике с такими заявами.В экономике часто вводится жесткость денежно-​кредитных условий для снижения инфляции При этом дополнительное ужесточение может быть обеспечено повышением ключевой ставки -мотивация ЦБ,объявлена была. что денег слишком много-​надо их изъять на депозиты что сделано повышением ставки.Притом учитывайте что военная экономика не равна мирной И вообще пора закончить бред на советчице про развал рашки и т.д Украины нет времени на ожидание Последний переговорный шанс профукан сразу после наступления ВСУ в Харьковской области а это шанс немедленно заключить мир на условиях марта 2022 года в Стамбуле. В тот момент на это могла пойти и Россия. но ожидальщики развала раши профукали этот шанс
KriskaA• 28 октября 2024
Ответ длявиктория7аас
Хер тебе, а не капитуляция Украины.