Нервогенератор• 28 октября 2024

Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка

Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
13чудоСВЕТА• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ви вже рашистам печете пиріжки?
А ви вже контракт в зсу оформили?
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Честно, очень хочется чтобы автор была тролем. Но жизнь показывает, что такое не редкость ((
Троль вонаа
Шмоточницаца• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Воно ж удобно сидіти в білому пальто, не помічати беззаконня, бандитизм тцк і поліції, повне порушення прав людини
Воно ж удобно дивитись що поки країна підвищує податки і забирає ваші гроші, кожен можновладець краде, жере, жере так що з рота випадає.
А у простих людей два шляхи.
Живий ухилянт - мертвий герой.
Ви особисто ким хочете бути?
Так им тыщу кааак дадут. И они счастливы)))
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
А у простих людей два шляхи.
Живий ухилянт - мертвий герой.
Ви особисто ким хочете бути?
И на долго ваш живой ухылянт останется живым, даёт когда придётся за кацапов повоевать.
Я то замечаю, что и в стране и на фронте происходит.
Баба_Воля• 28 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
А почему ваш муж до этих пор прятался?
Почему одни воюют третий год, а другие недотроги?
А почему одни женщины на войне помогают, а другие на советчице зависают , недотроги? Самая умная, так вперёд за клоунов воевать
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
А ви вже контракт в зсу оформили?
Я медик в госпіталі
Шмоточницаца• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Я медик в госпіталі
Удалено администрацией...
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Відстрочка чи бронь? Яка область. Пишіть конкретно. І дату минули чтслом не виставляють, система не пропустить
Значить йому сказали так, а що насправді, я не знаю.
Я коли сьогодні писала заяву, перевірили, сказали так, чоловік в розшуку, але коли я спитала на якій підставі від коли і чого, він нічого не сказав
Щедрик ведрик• 28 октября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Удалено администрацией...
73% в 2019 хотели , в теперь где? Ну и вообще, говорили, что если что-то пойдет не так, то снесем. Уже и срок президентства прошел, а он все у руля и никто не сносит, значит всё так, чего тогда жаловаться

По теме, автор, не знаю. Ждите пока выйдет на связь с чужого телефона, но это буде уже с учебки
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Вінницька область
Гжегож Бженчишчикевич• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
А у простих людей два шляхи.
Живий ухилянт - мертвий герой.
Ви особисто ким хочете бути?
Слова на миллион
13чудоСВЕТА• 28 октября 2024
Ответ дляГерцогиня
Що саме ви робите, щоб поліпшити ситуацію?
Працю, плачу податки, не ношу взятки.
EnotWhyNot• 28 октября 2024
скажу вам, ребятки, ситуация штатная. Сейчас эти шакалы тцкашные так и поступают. Волокут в бусы человека с бронью, мол, документы подделка.
Недолго будет музыка играть, каждая такая мразь ответит
Шмоточницаца• 28 октября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик

Половина из 73% уже в Германиях 🙂
ЛюблюДевчонок• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Він і не ховався. Документи в нього в порядку, навіть свіже влк, вони приколупалися і прямо на місці на блокпості подали його в розшук. І все... Він викоикав оперів, вони поийняли заяву, але далі нічого не йшло, бо казали, що в розшуку
Щось у вас не все чисто і в порядку, раз в розшуку. Ну реально, за останній місяць навіть усі мої хто піймався з незробленим влк чи ще щось, були таки відведені на влк, а далі відпущені 🤷‍♀️ самі страшні історії я чомусь тільки тут читаю.
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Місто яке. Конкретно
Козятинська лікарня останнє місце перебування
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Да, кстати про тыщу. Ох как все начали волноваться как получить. Значит тыщей не брезгуем, а политикой президента, да.)))
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Удалено администрацией...
Уяви, не всі тут айтішніці
EnotWhyNot• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Тро ло ло с утра строчить тему про тцк.
Я б таких как вы автор штрафовать, в стране война, вы на руку кацапам работаете
колени простреливать еще скажи.
Павлик Морозов твое имя. Таких как ты- и врагов не нужно. Хуже русни
Love_Love_Love_• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Троль вонаа
Чому вона троль?
Герцогиня• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Працю, плачу податки, не ношу взятки.
Так всі роблять. До чого ж тоді писали біле пальто.
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Ще раз: місто і в якій лікарні був.
Чи в розшуку теж перевіряється. Йде в поліцію і пишете заяву про викрадення
Щедрик ведрик• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Всем тцк и их родственникам гореть в аду до третьего колена.
Знаете, не имею отношения к тцк никакого. Но я желала такого же всем кто привел эту власть в 2019 году. И реально сейчас 73% тех кого гребут, тех кто в окопах в аду. Осторожно с такими пожеланиями.
Шмоточницаца• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Уяви, не всі тут айтішніці
Узко мыслите. Только две процессии знаете?))
Протру пилюку• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Ви серйозно.?? Я б і сама хотіла, але ні
Цікаво, а де ви написали заяву про зникнення? І хто іі прийняв, якщо ще вчора ввечері ви спілкувались з чоловіком. Щось не сходиться...
Герцогиня• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Люди, сколько можно молчать???
Що ви робите? Що пропонуєте?
Файна_зупка• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Люди, сколько можно молчать???
Вы наивная. Добрый Фёдорович свалил на самолетике. А нынешние любой протест утопят в крови, прикрываясь военным положением и Конституцией на паузе. Думаете, почему силовики неприкосновенны? Чтобы за великого боневтика смело расстреливали собственных сограждан.
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Ще раз: місто і в якій лікарні був.
Я вже написала, і знайомий на місці наптсав
Герцогиня• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
так він і в очі ту повістку не бачив, це вони сказали, що раз не хочеш їхати, то буде ось так
Це ж порушення процедури. Надіюсь адвокат допоможе, а чоловік не підпише там бойову повістку сам.
автор Нервогенератор • 28 октября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Патрульні приїздили до мене додому для написання заяви