Нервогенератор• 28 октября 2024

Благаю допоможіть, хто знає, що робити в такій ситуації ТЦК викрали чоловіка

Вчора спілкувалися останній раз ввечері, він був у лікарні, де йому надавали допомогою, після того, як представники ТЦК забризкали його балончиком. З ним були і ТЦК і поліція. Я чула, що він казав, що вони йому погрожують фізичною розправою. Вони його заламали і відвезли в невідомому напрямку. Що мені робити? Куди звертатися? Я написала заяву про зникнення людини. На місце виїхав наш знайомий, але каже, що ніде його немає. По найближчих відділках ТЦК він не числиться.
Кров з молоком• 28 октября 2024
В инсте есть анна ватан, у нее на странице алгоритм действий в такой ситуации. Первое, что нужно сделать, чтобы как можно больше человек заявили в полицию о пропаже человека. Почитайте, она двоих уже вытащила, своего брата и совершенно незнакомого ей человека.
JENYABEST• 28 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ізоляція у вас в очах, в мене подруга недавно з передової вернулася в якої трирічна дитина, віжправили її туди всупереч всім законам і нормам, видали наказ і все, приїхала вона додому - формально у відпустку і вже тут буде вирішувати як вийти з незаконної ситуації в яку вона потрапила.
Благо командир на місці виявився нормальною людиною і відпустив
А в чем незаконность ? Декрет до 3 лет, поддруга наверняка военнообязанная ?
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Я помню, как мы удивлялись, кто были эти полицаи во время второй мировой и ранее. Которые отбирали последний колосок и крошки хлеба. Служившие с радостью и удовольствием немцам, всякие зондер команды...А вот же они среди нас....Тцк...
наче ті, хто служив радянській владі, були кращими.
ви занадто погано знаєте історію
Дверной_Проем• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Він не переховувався, документи в нього в порядку, навіть свіже влк. Потрібно було терміново поїхати у справах
Ну виж розумієте, як у нас в країні працює, ви вважаєте що все в порядку, а ці скоти що ні, і везуть в тцк для уточнення, а там повістка і досвідос
Болтушка Му• 28 октября 2024
Автор, мужу только сбегать теперь надо. И сидеть дома. Какие дела, зачем ехал через блок посты....? Тут хоть бы выжить и не стать без ног без рук. Люди до сих пор не понимают, какая ситуация и где живём.
И что сейчас главное уцелеть, а не делать вид, что можно жить как обычно и верить в законы.
JENYABEST• 28 октября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
А як боротися з корупцією?
Просто нею не користуватись.
У вас є інший план?
Да,да я вам скажу пользоваться коррупцией могут только избранные.
Захочешь хрен воспользуешься, деньги нужны и связи
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
я вибачаюсь, а що, існує безкоштовна корупція?
ГейСюда• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Патрульні приїздили до мене додому для написання заяви
Вночі? Чи коли приїздили? А патрульні розшук людей ведуть? Звідки знаєте, що вони його заламали, ви ж не були там і нікого не було. Хто вам це сказав?
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Через кровать
Болтушка Му• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
ви занадто погано знаєте історію
Как раз хорошо знаю. И упомянула как раз голодомор и закон знаменитый, о трех колосках. Служили там не московиты, а как раз украинцы. Они отбирали последнее у своих же.
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
Через кровать
сумнівна користь
Гарнюнька• 28 октября 2024
Оце в столиці патрульні. Ще навіть 12 годин не пройшло, а вже заяву прийняли і не одну. Ото робота.
Болтушка Му• 28 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
ТЦК уже и не берут деньги. Если план не выполняют то сами пойдут, вот и стараются
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Тут зараз на форумі багато б хто здав сусіда, аби свій сидів під спідницею. Теми про аліменти то взагалі клондайк
Раздражевская• 28 октября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Удалено администрацией...
Вы чтобы своих диванных уклонистов оправдать зачем унижаете тех, кто имеет немного мужских больше качеств , чтобы воевать?
Они воюют не за царя, но вам не понять, видимо.

Автору не верю
Стрекоза любви• 28 октября 2024
Якщо чесно, то дуже слабо віриться, що до людини приколупалися, якщо в неї всі доки ок і свіжа влк.
Якщо раптом це правда, то у чоловіка буде місяців 1,5 на навчання.
Що можу порадити в такій ситуації? Шукайте за цей час нормальну бригаду, знайомих генералів, щоб отримати більш-менш адекватну посаду в армії. В нас дуууже багато штабних військових і посад.
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Треба блат і там. 3 тис у е. у Вінниці. Але діє лише на одну отг
JENYABEST• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Просто не пользоваться - речь шла об этом, и я написала что не все могут, но хотят многие :)
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
а Україна була самостійною державою, закон про колоски вона вигадала?
13чудоСВЕТА• 28 октября 2024
Ответ дляРаздражевская

Автору не верю
Читайте військових які йдуть в сзч.
Вони вже повоювали. І таки побачили за що вони воюють
Домовенок Кузя• 28 октября 2024
Все автор ушла, тема не пошла как ей хотелось, нестыковочки
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
а починається все з подарунків вчителям
13чудоСВЕТА• 28 октября 2024
Ответ дляРаздражевская

Автору не верю
Тут важливо зрозуміти.
Є три фронти. Росія, наша армія, і наша влада.
І от Росія і влада воліють проти армії.
Як ви думаєте, які шанси у нас перемогти?
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
І навіть не придумала про його бронь. От ледащо, не опрацювала методичку
Просто звязда• 28 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Всем тцк и их родственникам гореть в аду до третьего колена.
Давайте таке ще побажаємо тролям на Совєтчіці
Гарнюнька• 28 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
а починається все з подарунків вчителям
З конверта у пологовому. Зрівняли квітку й сотні у.е
Просто звязда• 28 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Він і не ховався. Документи в нього в порядку, навіть свіже влк, вони приколупалися і прямо на місці на блокпості подали його в розшук. І все... Він викоикав оперів, вони поийняли заяву, але далі нічого не йшло, бо казали, що в розшуку
Звідки ви знаєте всі ці подробиці?
Всіх підсаджую• 28 октября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Да, кстати про тыщу. Ох как все начали волноваться как получить. Значит тыщей не брезгуем, а политикой президента, да.)))
А я брезгую, ні я, ні мої друзі і знайомі ту тисячу брати не будуть. Хай візьме собі на таксі і звалить на ....
ФрекенБок• 28 октября 2024
Ответ дляГарнюнька
ваша правда
Болтушка Му• 28 октября 2024
Ответ дляРаздражевская

Автору не верю
А за что они воюют? У ниж есть земля в личном владении? Или они получают процент на счета от недр? Процент от продажи идёт на счёт? Или бесплатно водой пользуются как все жители Ирландии? За что они воюют?