Фенте Фря• 28 октября 2024
Кого свекруха брудом поливає поза очі, зайдіть, будь ласка
Як ви це витримуєте, що робите, пробували проговорити чи вияснити щось? Особливо цікаво, коли до вас приходить в гості, з виглядом- все супер, нічого такого.
младокошкина• 28 октября 2024
Оборвала бы общение, в мой дом она бы не пришла. Это если бы на 100% знала бы, что она поливает меня грязью
useruseruser• 28 октября 2024
Моя колишня свекруха зі мною була дуже ввічлива і мила.
А поза очі мене брудом поливала.Та мені якось пофіг,якщо чесно,у мене взагалі злості на неї ніколи не було і немає!))))))))
Мені іноді здавалося,що вона мене боїться.
Як міряти?• 28 октября 2024
Мой случай. Жили так лет 10, мой муж не верил, что его мама может вот так на меня гнать пока в один прекрасный день сам случайно не услышал. Теперь мы с ней не общаемся вообще лет 5 точно. Муж долго передомной извинялся, за то что не верил и мне пришлось это терпеть.
Полтавська галушка• 28 октября 2024
Слава Богу моя друга свекруха надзвичайна жіночка, перша вливала у вуха чоловікові, я дама пряма, не мовчала, потім у них була друга невістка, така, про яку вони мріяли, але щось пішло не так, свекруха отримала межиочі і тепер я сама класна невістка бу
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Справжні мелодрами?))
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляЗвоночек
В лоб бы спросила- че за фигня?
Ви крута! А я певно сикуха*
Пасхальний тролік• 28 октября 2024
В мене це свекор, ніяк не реагую, не подаю виду, живе в нас по 4-6 днів, 4 в себе, готую йому як звичайно, не може подолати свою гординю я тут ні до чого, головне що мене припинив чіпати
Полтавська галушка• 28 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Справжні мелодрами?))
Вона любила казати, що мама одна, а невісток багато, ну як у воду дивилась
Инфотуфелька• 28 октября 2024
Бесполезно выяснять отношения. Моя извивалась как уж на сковородке и придумывала себе оправдания. Говорила я по матерински за тебя переживаю( ходила рассказывала, что я больная и какие дети у нас родятся). При том сын ее позже заболел тяжелой болезнью. На время она угомонилась и снова за свое. Практически не общаюсь, ее не переделать(
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Вона б не приходила до мене, самі винні
То вони типу не до мене, а внуків побавити-побалувати, чоловіка мясом погодувати, бо я веганка
Не вмію заміряти• 28 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Краще ви до них внуків, на канікули
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А в середині не закіпаєте? Не думали йому проговорити все?
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Мляяя, а я не готую, не виховую, тільки в телефоні сижу)))
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ длямладокошкина
От чого я так не можу? Слабохарактєрная по ходу...
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
В чому Ваш секрет пофігізму? Я теж так хочу! Я типу закрила на то все очі, але є лумка проговорити їй якось...
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Мій вірить))) сам чув, бо вона своїй сестрі як почала, видно забула, що він поряд))) та й йому часто говорить, що сім´я наша -* овняна)
Инфотуфелька• 28 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Все что у внуков не нравится ей- это они в меня, все достижения- от сыночки. Она ему и др жену хотела дочку подруги, которую он не видел ни разу) И хозяйка я плохая и транжира. Всех претензий и не упомнишь)
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Ну, у Вашої хоч хороше от синочки, а у нашої - і синочка не ахті, а сім´я його то взагалі повний відстій))
Инфотуфелька• 28 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
А он у нее один сын? Я думала такие свекрухи тираны, у которых маменькины сынки. У меня такой вариант.
Фенте Фря
• 28 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Ні, ще є меньший-той кращий)
useruseruser• 29 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Ну не знаю,можливо енергетично я відчувала те,що вона мене боялася.Це мати колишнього чоловіка.