культУра• 28 октября 2024
Чи залишати курточку?
Дівчата, як вам курточка? Подобається матеріал , якість, ціна. Але щось з формою не те. Вона на мене великувата, можливо тому сидить як колокольчик. Можна таке носити, чи краще повернути ? Це чібо, ціна питання 1450 грн
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Кому не нужны? Забившим на себя теткам?
Тем, кто не гонится за модой. Глупо следовать моде. Особенно если покупаешь куртку с расчетом на несколько лет
В кого тако було• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
А за модой гнаться не надо. Вы все напутали. Да, можно носить много лет покупая актуальные модели и выглядядеть в ногу со временем. А можно забить на себя и производить впечатление женщины тяжёлой судьбы
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Лично у меня и так тяжелая судьба
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Не всем нужны актуальные вещи
Констатація факту, нехай автор одягає, якщо їй не актуальна потрібно
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Такі,куртки купували 10 років назад
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Такі,куртки купували 10 років назад
И что?
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
И что?
Що Навіть старші жінки вже такі не носять, в селі до корови
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Носят
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Бідні корови
Какие коровы? Я вот ношу куртку 10-летней давности, которая даже на момент покупки не была актуальной. Никаких коров у меня нет
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Після таких тем, не дивно коли показують модну і актуальну куртку, що хтось фукає.
Вже буду знати хто
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Рогаті. Є
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Вже буду знати хто
Я не фукаю
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
В селі
В каком селе? Я живу в мегаполисе. И никогда не жила в селе. В поселке жила. Но никаких коров у меня не было
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Що ж то за мегаполіс )) що немає магазинів з нормальм одягом
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
С чего вы взяли, что в нем нет магазинов с нормальной одеждой?
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
З того , що людям приходиться в сиаромодніх куртках 10 років ходити
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Я не следую моде
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Я не следую моде
Та чого ж, моді 2000х слідуєте
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Та чого ж, моді 2000х слідуєте
Когда люди перестанут докапываться до того, что носят другие люди? Может, у меня нет денег на то, чтобы покупать куртку каждые 3-5 лет. И нет желания это делать
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Ну автор сама вирішила запитати думки других. Дивно, що ви живучи в мегаполісі немаєте грошей і бажання актуально одягатися.
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А ничего, что у всех разный доход и жизненные обстоятельства? В мегаполисе я живу только 4 года. И не считаю нужным следовать моде
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
А мені це для чого? Я живу не в мегаполісі і купую актуальний і модний одяг.