культУра• 28 октября 2024
Чи залишати курточку?
Дівчата, як вам курточка? Подобається матеріал , якість, ціна. Але щось з формою не те. Вона на мене великувата, можливо тому сидить як колокольчик. Можна таке носити, чи краще повернути ? Це чібо, ціна питання 1450 грн
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А мені це для чого? Я живу не в мегаполісі і купую актуальний і модний одяг.
Имеете возможность и желание - покупайте. Но не навязывайте это другим
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Завжди всім говорю, що жінка повинна одягатися актуально і дорого.
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Кому должна? И на какие деньги ей одеваться дорого, если она не работает, или у нее невысокий доход?
Вумна, аж страшно• 28 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Ой, ви така душна. Заробляти можна і онлайн, сидите ж зараз тут а можете в цей час працювати. Тим більше в Мегаполісі
Дивне створіння• 28 октября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Если бы я могла работать, то работала. И не сидела бы в этом гадюшнике