Бронетапці• Изменено 28 октября 2024

Как заставить родственницу отдать деньги за квартиру

Я в разводе больше 10 лет. С бывшем мужем была квартира однокомнатная.
Мы развелись и я уехала в Чехию на работу.
5 лет меня не было дома. Муж болел, и умер.
Перед этим свою 1/2 часть переписал на примянницу. Вот она туда заехала и живет с дочкой своей.
Я ей звоню, чтобы по закону она мне отдала половину денег за квартиру и тогда я свою часть перепишу на нее.
Она говорит, денег нет.
И что мне делать? Как свою половину отсудить?
Каркуша Клара• 28 октября 2024
Автор, общайтесь с ней грубо, нахраписто и дерзко. Она видит вашу слабину и пробивает вас на лоха. Она просто уверенна, что вы потыкаетесь-помыкаетесь и отвалите. Учините такой скандал, чтоб она сама бежала оттуда, роняя тапки. В нашей стране, особенно с началом войны только так, кто горлопанистее, кто баблистее, тот и прав🤷🏻‍♀️
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляПроработник
Але і не платила за свою частину комуналки, я так розумію, тож виходить, що ніхто нікому нічого не винен. Окрім того, автор ніколи не доведе, що дпуга власниця користувалася саме її територією, бо її там не було і вона нічого не бачила.
Квартира однокімнатна.фізично не можливо не користуватись частиною автора
Каркуша Клара• 28 октября 2024
Ответ дляБронетапці
Там нет долгов, она все плотит
Ну так правильно, кто живёт, тот и платит. А как иначе? Вы что ли ей должны за свет, воду и вывоз мусора оплачивать?
Проработник• 28 октября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Вона просто автора заблокує і житиме собі щасливо далі, а автор буде пінитись собі за кордоном.
Проработник• 28 октября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Вде пояснили, хто власник, той і платить. Автор - власник і має платити.
Каркуша Клара• 28 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
’...Конечно, уехала, разбогатела на иноземных харчах, а теперь нервы делает... у матери-одиночки жилье отнять хочет во время войны....

Люди чужих людей в своё жильё селят, а этой для родственницы половины квартиры жалко!...’

Племянница бывшего мужа? Тоже мне родственница 🫠
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляПроработник
Автор не може нічого продати без письмової відмови на пропозицію викупити її половину, а племінниця ще не дожила до такого ідіотства, щоб цю письмову відмову автору надати
Якщо автор письмово озвучить свою пропозицію, то в племінниці буде 30 днів дати письмову відповідь. Далі автора геть не хвилює, чи згодна вона чи ні. Законодавчо лише встановлено, що сума продажу не може бути меньшою ніж пропозиція співвласнику
Жирафовое варьенье• 28 октября 2024
заселяйтесь на кухню
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Автор, если племянница собирает квитанции за коммунальные и чеки за ремонт в квартире, то скоро вы ей должны будете.
Нужно приезжать и решать на месте, возможно вам вселяться.
Кредит в банке под залог квартиры, с прописанным там ребенком, тоже не стоит рассчитывать
Що автор винна? В іншої сторони є згода на проведення ремонту на частині автора? Чи взагалі, хочаб якесь письмове повідомлення, що племінниця збирається робити ремонт в спільному житлі?
Жирафовое варьенье• 28 октября 2024
вводные,пжлст:куплена в браке или это хата вашей свекрови,например?
Каркуша Клара• 28 октября 2024
Ответ дляПроработник
В смысле? При чем тут интернеты. Двери с петель сняла и допобачення
Каркуша Клара• 28 октября 2024
Ответ дляПроработник
Автор совладелец, а не власнык
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляПроработник
Теоретично так, але практично автора нема на місці і не буде, тому племінниця буде водити всіх, кого захоче.
Якщо автор буде соплю жувати, то так і буде. Їй треба вселитись. Ділити кімнату навпіл. Кухню навпіл. Ставити свої меблі на своїй частині. 1-й людині на половині кімнати легше прожити, ніж 2-м.
А далі як завгодно. Читаєм при верхньому світлі до ранку. Музику слухаємо. Їсти готуємо і не чекаємо поки ті обидві вийдуть з кухні. Вобщем, показуємо наскільки подальше спільне проживання буде легким і приємним для другої сторони.
жижифреймут• 28 октября 2024
А може власник 1/2 квартири зареєструвати когось у цю хату?
Вродє ж може... Тоді можна на законних підставах циганча туди запустити)
Невидимка• 28 октября 2024
Ответ дляФантазерша
Можна зробити життя в ній неможливим🤗, можна легко влаштувати пекло на землі🥰
Фінансової вигоди від цього не буде
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляПроработник
Це була відповідь для тих фантазерок, які вважають, що племінниця має платити автоиу оренду.
це неможливо довести. Племінниця платить а автор скаже, що гроші щомісячно налічкою віддавала. Рахунки не розділені 100%
жижифреймут• 28 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Це якщо автор повернулася в Україну... А вона поки за кордоном, як я зрозуміла
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляАйпишница
фото
Яким чином виділена частка в кімнаті? 😲 там купа умов при виділенні.
Пишу_граммотно!• 28 октября 2024
Ответ дляvitamin-bd22
согласна. тогда с полицией вселиться . или поселить алкаша бомжа наркомана вместе с ними. а что ? имеет право)
Нет. Она не имеет права никого заселять без согласия второго владельца
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
если она не дает письменный отказ, это автоматически означает, что она соглашается выкупить? Или можно просто морозится и отказываться устно ?...
Не можна. Законодавчо визначено 30 денний термін на відповідь. Є відповідь чи немає, автор може діяти далі не звертає уваги на племінницю. ( хіба шо відповідь позитивна і частка продається співвласнику)
Пишу_граммотно!• 28 октября 2024
Ответ дляДверной_Проем
А якщо взяти кредит в банку під заставу цієї півквартири і не віддавати банку? Хай би банк з ними розбирався. Не факт, що таке дають, не впевнена. Але по-доброму вони не хочуть, бо знають що ви нічого не зробите. Здавати бомжам, алкашам, циганам теж не варіант, бо потрібна її згода, да ще попробуй найди їх, я б з такими навіть звʼязуватись не захотіла б.
І скільки банк дасть за півквартири в старому фонді? 30%? Чи в банку сидять дурники?
Дверной_Проем• 28 октября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Це краще ніж нічого
Кудлата хмаринка• 28 октября 2024
Идеально это продать и деньги поделить. Но племянница не захочет это 100%. Заселяйтесь туда сами и живите.
Пишу_граммотно!• 28 октября 2024
Ответ дляАйпишница
На это можно посмотреть и с другой стороны:
Автор дала попользоваться своей частью бесплатно на целых 5 лет.
За автора платили отопление и услуги жека целых 5 лет. Не хочет она 50% вернуть? Ремонт сделали. До ремонта квартира сколько стоила? Теперь конечно лучше выглядит и дороже стоит. Но автор не вложила в это ни копейки
Пишу_граммотно!• 28 октября 2024
Ответ дляБронетапці
Я там не жила, і нічим не користувплась ці роки
Опалення. Ніхто не живе, але платити треба. Чи ви могли його відрізати?
Пишу_граммотно!• 28 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Поселиться с ними и сделать их жизнь невыносимой
Их двое. Скорее, они сделают и уже сделали жизнь автора невыносимой. Висит груша, нельзя скушать. 50%, а получить нельзя
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляжижифреймут
Передавала мамою, подругою, знайомою. Там копійчані суми
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
А автор просили ремонту? Чи згоду давала?
Дівчина Бобула• 28 октября 2024
Ответ дляБронетапці
Ну так свою часть квартплаты вы все равно должны были платить.
Мама Никитки-2• 28 октября 2024
Автор, дарувати можна без згоди. Но частка повинна бути виділена.