БезВзяток• 28 октября 2024
Дівчата, у кого є така вібраційна платформа?
Дівчата, у кого є така вібраційна платформа? Чи дійсно вона допомагає з набряками в ногах та в тілі? Я займаюсь в тренажерному залі два рази на тиждень, частіше не встигаю, але є набряки в ногах, така у мене статура. Зранку маю час на себе, наприклад, 10 хвилин на цій трясучці постояти розтруситися, пока масаж обличчя роблю. Чи допоможе ця платформа з з набряками, чи буде ефект лімфодренажу?
Принцепесочка• 28 октября 2024
У блогерши читала, что прям уходит вся вода. Но я не могу найти недорогую платформу, 150€ она стоит в немецком Лидле, мне жаль платить за это более 70€
БезВзяток
• 28 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
я бачила у дружини футболіста П´ятова цю штуку. Вона не рекламує, просто показує свій лайф стайл, спорт, догляд за собою. У неї марка Cornex наче, десь 90 євро в Україні
БезВзяток
• 28 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Помагає, але ось це краще
у мене є масажне крісло, купили в ковід, поки вдома сиділи, за 50 тис грн. зараз стоїть ніхто не користується, мені по зросто воно не підходить. От на ньому теж є для ніг сжимає розжимає, але нижче колін. Такі сапоги звісно круть, роблю такі процедури раз на рік, якщо вдається, але для дому....
У Вас є вони? зручно вдома це робити?
БезВзяток
• 28 октября 2024
Ответ дляНенька наша
мне такая штука тоже нужна, камни из почек вытрусить поможет
та да, є такі протипокази у цій штуковіні.
Пригаю-цибаю• 28 октября 2024
Ответ дляНенька наша
угу.... прямо в протоку
Love_Love_Love_• 28 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
У Вас є вони? зручно вдома це робити?
Так зручно
Принцепесочка• 28 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
Посмотрела ее сторисы, она ещё и одновременно массаж лица делает)) Refa у меня тоже есть) вы прямо соблазняете таки купить эту платформу
ГейТуда• 28 октября 2024
Я думаю, у вас возникнут проблемы с внутренними органами.
Помню в институте читала про воздействие вибраций на организм. Если коротко - воздействуют они плохо. Вибрации вредны.
Про отеки в учебнике не было написано.
БезВзяток
• 29 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Про отеки в учебнике не было написано.
да я теж таке чула.
О. Вот загугліла, ще пишуть не варто, якщо є грижи в хребті. У мене є маленька та протрузії.
Мабуть ходити мені зі своїми колодами замість ніг вічно.
БезВзяток
• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
ось і я хочу, вібрувати сжигати калорії та одночасно догляд за обличчям робити.
Я і так, коли чищу зуби або чекаю на кухні поки щось закипить , роблю махи ногами або присідаю , щоб марно не стояти
Принцепесочка• 29 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
Я микротоками вожу по лицу пока кофемашина включается и делает потом кофе
БезВзяток
• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
який Ви собі придбали? бачити еффект? ці мікротоки мають бути сильними, я у косметолога не можу їх терпіти, мені вони як зубна біль по сприйняттю. А якщо так жужит не больно, то немає ефекту, так мені косметолог сказала, а косметолог - це рідна сестра моя, вона не буде вішати лапшу, аби я до неї ходила.
Принцепесочка• 29 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
От микротоков не должно быть больно, ощутимо когда это электропорация и миостимуляция.
У меня гаджет purelift, он работает на разной мощности режимах, основная задача микротоков - дренаж