сою не люблю• 29 октября 2024
Будете получать эту тысячу?
очень интересно глянуть много ли откажутся.
Результат:
вже голосів:
675 (48.88%)
Не буду получать
434 (31.43%)
Буду получать
272 (19.7%)
Посмотреть ответы
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Купа дебілів, які не можуть нічого зробити нормально, а тільки створюють проблеми людям. І за це ж хтось отримує зарплату
А ми маємо витрачати свій час і кошти на виправлення.
Ну що поробиш.Я не можу їх звинувачувати.
Приїхала,трохи поспілкувалася з адміністрацією.Вони вибачились.Сказали що так, буває.
Документи в базу вносять в основному люди,які потрапили туди з біржі.Це жіночки у віці 50 +/-.Втратили роботу,і на біржі їм запропонували комп´ютерний набір курси.
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Довго думала і вирішила таки отримати ту тисячу. У мене на руках 4 підкинутих дачних котів ( ну і двійко квартирних). На місяць 2 тисяч (моя і чоловіка) на харчі вистачить. На пряму не зможу використати, але ці гроші використаю на комуналку, а власні на котиків.
Можете закидувати тапками і гидотними смайликами((.
Відповів всім• 29 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Навіщо відмовлятись, якщо можна на зсу задонатити?
Навіщо роздувати такий хайп на цьому?? Хіба це коштує ТАКОЇ уваги?
Є гроші від партнерів, неоприходовані, цільові, їх не може країна витратити сама на армію. Роздають людям, що не так???
яке блін зсу, це теж саме що їм назад її відправити
ну коли люди прозріють з тими донатами через посередників
Відповів всім• 29 октября 2024
не повірите але я вчора йшла на вокзалі київському і бомжі стояли говорили і сміялися з тої тисячі, я в шоці була
отримувати не буду ці копійки, ще заради них реєструватись десь
Дюймовочка• 29 октября 2024
Файна_зупка• 29 октября 2024
Вы задолбали со своей тысячей!Обстрелы каждый день,тошно !Херсон,Харьков ,Кривой рог!Вокруг жесть !Где блин Америка ,союзник ?!Где те кто нас разоружил и обещал защиту ???!!!Третий год террористы рашисты убивают невинных людей ,детей и все молчат !!!
Наша взяла• 29 октября 2024
Всё вам не так. Первый президент который даёт всем гражданам деньги просто так
Жерица ночи• 29 октября 2024
Ответ дляМиззери
Тоесть лучше конфетку взять ? А самоуважение хоть какое-то к себе должно быть ?
Я же говорю,сравнение не ахти.Самоуважение это когда разрешаете вас иметь ,но без конфетки?
Вся така шо куди там• 29 октября 2024
Ответ дляДюймовочка
Не буду я її отримувати бо огидно.
Ну і додаю гумор нашого народу 😘
Но Юлина тысяча хотя бы повесомее была и без прибамбасов в виде цифровизации. За Юлю нужно было голосовать.
Синди Кроуфорд• 29 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А якщо серйозно це якесь позорище і приниження, але отримати потрібно, можна віддати тому хто нуждається
Приниження? То по 10000 на морду лиця не було б приниженням? Гидко читати ці нерозумні мікроопуси(( Хоча... звичайні ’размішления домохозяйки’
Love_Love_Love_• 29 октября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Йди з Богом і з мордою лиця
Синди Кроуфорд• 29 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Йди з Богом і з мордою лиця
ну шо ти скажеш ще)))
Love_Love_Love_• 29 октября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
ну шо ти скажеш ще)))
Таким як ти нічого.
Я доначу в місяць біля 40 тис і часто на елементарні речі які мали б бути в принципі, але їх немає тому що в нас тотальний грабіж народу, але при тому дають 1000
Синди Кроуфорд• 29 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Таким як ти нічого.
Рассуждения тетушки с местного рынка))
Цікавтеся політикою, аналізуйте, читайте та слухайте професіоналів сьогодення, а не цитуйте сусідських жіночок. Добраніч!
Пульт от линолеума• 29 октября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я такое не покупаю, вы плохой мониторинг)))
Удалено администрацией...
Кудряшка Сью• 29 октября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Звісно, і перекину донат на підрозділ свого чоловіка.
Если там будет такая возможность, а не фонд притулы и иже с ними
Love_Love_Love_• 29 октября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Рассуждения тетушки с местного рынка))
Козяка-маляка• 29 октября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Так можна використати на комунальні чи що там ще буде. А зі своїх (передбачених на ті ж комунальні) переказати на підрозділ.
Файна_зупка• 29 октября 2024
Ответ дляНаша взяла
Это разве деньги ?А донатят сколько люди ?!И не один раз ,а постоянно !А разбитые города ,ремонты ,жилье ?!Люди потеряли все ,а им насмешка в 1000 грн?
Играю_на_кларнете• 30 октября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Удалено администрацией...
Нервогенератор• 30 октября 2024
Ответ дляМастер Пис
а что делать бабулькам и дедулькам у кого нет этой дии?
Тоже самое что и с ковидной тысячей, она сгорит или достанется отмывателям, которые к этому похоже и стремятся, так как им известно, что не у всех есть Дія.
Нервогенератор• 30 октября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Які карти будуть відстежувати? Нац.кешбеку? Ну, хай стежать)
У меня, на моей карте, ровно 3000 грн. на данный момент и вот что мне показывает Дія.
Или это совпадение.
Я_и_моя_собака• 30 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Или это совпадение.
І що там дивного?