Такий глухий вибух. На лівому. А пишуть Слома виклик швидкої
Ответ дляKot_v_meshke
ПВО работает, наверное. Шахеды летят.
Дуже не схоже на пво. Глухий вибух
Ответ дляLudaSHS
У нас на правому шахед підходив
збивали, дуже гучно було
На лівому не чули раніше, коли в Соломі щось збивали. А це так добряче
Kot_v_meshke• 29 октября 2024
Ответ дляalinahomenko
Я на правом, ничего не слышала, вы не могли слышать Соломенский район никак.
Ответ дляKot_v_meshke
Так і я так думаю. Але в новинах пишуть лише за Солому. А ми на лівому чули вибух
Kot_v_meshke• 29 октября 2024
Ответ дляalinahomenko
Дуже не схоже на пво. Глухий вибух
Мог быть выход какого то снаряда. Хз.
Ответ дляLudaSHS
Оно соломʼянстк рн
Пишуть житловий будинок
Kot_v_meshke• 29 октября 2024
Ответ дляalinahomenko
Пишуть житловий будинок
Я читала что вроде горят машины
Дашенька из Киева• 29 октября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Я уже увидела
Борщагівка, тільки тривогу як дали і через 5 хв вже жужжало, низько так...
Ответ дляnatlem
Без жертв - то зазвичай офіційна статистика. По відео всі розуміють, що є загиблі.
Там пораненні, 5 чоловік
Уламки шахеду впали біля магазину на 1 пов, зачіпив машини і зупинку.
Добре що 1 пов того крила цього дому не жилий, там магазин
Зверху 2 поверх поколошматило і хвилею вибуховою, і вогнем
Чоловіка з тяжкими пораненями госпіталізували
Ответ дляLudaSHS
Там пораненні, 5 чоловік
Я давно вже не вірю нашій статистиці. Бо знаю випадок коли на виробництво прилетіло, загинуло 40 чоловік, а офіційно сказали 12. Тому кожен раз як бачу такі відео чи фото, дуже скептично ставлюся до офіційних даних.
Ответ дляnatlem
Тут жилий дім, не так все приховано як стратегічний обʼєкт