Клептоманка• 29 октября 2024

Як що не ходите до гінеколога? то які обстеження робите?

Наприклад узі матка придатки?
Пап тест?
Мальчижка• 29 октября 2024
Цитологія
Узі
Калькоскопія

А вот недавно• 29 октября 2024
А чого не сходить до гінеколога?
Сегодня не целуюсь• 29 октября 2024
Последний раз была у гинеколога лет 15-16 назад. Никаких анализов и прочего не делала. Ничего не беспокоит и ладно.
Санта Барбара• 29 октября 2024
Раз на рік ходжу до гінеколога. Туди входить УЗД, огляд на кріслі та мазок.
автор Клептоманка • 29 октября 2024
Ответ дляА вот недавно
А чого не сходить до гінеколога?
У мене одна подруга ходить , а інша не була роки 🤷‍♀️
То як правильно ?
З царем в голові• 29 октября 2024
Йду до гінеколога, вона мені робить УЗД, кольпоскопію, бере всі необхідні аналізи. Роблю це раз на рік. А, ще робить мені узд молочних залоз та щитоподібки
З царем в голові• 29 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
То як правильно ?
Правильно ходити, це обов’язково

А вот недавно• 29 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
То як правильно ?
А Ви як думаєте?
Скромняшка• 29 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
То як правильно ?
з роками ризик всякої бякі росте, тому все ж надо ходити, багато знаю тих, хто не ходить, та все ок, ну це діло вдачі)
Вкаблучках• 29 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
То як правильно ?
Правильно ходити
Небоброїдка• 29 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
То як правильно ?
Треба ходити раз на рік, бо зараз щось побільшало онкології у жінок. І на виліковний стадії не має ніяких симптомів. Місяць тому померла моя подруга від раку грудей. Звернулася все коли помітила, що в одній груді щось наче не так.
Упругая попка• 29 октября 2024
Ответ дляНебоброїдка
А до этого как давно она проверяла грудь?
Силиконочка• 29 октября 2024
І мене не турбує, але ходжу раз на рік. От виявили поліп, готуюсь до видалення, може бути злоякісним.
Стопясят раз обсуждала• 29 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
То як правильно ?
А ви на подруг рівняєтесь, своєю головою не думаєте?
Як правильно? Це залежить від того, чи турбуєтесь ви про своє здоров´я і чи готові, якщо так вийде, розгрібати запущені стани.
Упругая попка• 29 октября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Бывают настолько агрессивные виды рака груди, что может с 1 до 3 за 3 месяца дойти. Я не пропагандирую не проверяться, просто даже если делать регулярную проверку можно все равно пропустить либо найти когда поздно.
Пез Году Неделя• 29 октября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Тут пишатися нічим, а рак легше лікувати на 1 стадії ніж на 4. В мене тато і тітка від раку померли, бо вчасно до лікарів йти не хотіли. І до речі, рак дуже довго не турбує, боліти починає лише на останніх стадіях.
МЧСница• 29 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
+100. Так само раз на рік хожу до гінеколога. УЗД, огляд, мазок. Почала і інші аналізи періодично робити. За останній рік були аналізи крові розгорнутий та на гепатити, капрограма, кардіограма. Стоматолог щороку чистка + огляд. Але вік уже 37. Час більше займатися своїм здоров´ям і зовнішністю вже.
Небоброїдка• 29 октября 2024
Ответ дляУпругая попка
Не можу точно сказати. Помітила в період лактації. В період вагітності по стандарту відвідувала гінеколога регулярно. Ніхто нічого їй не сказав.
Директор Пляжу• 29 октября 2024
Я вот сегодня иду на мамографию первую в жизни, с 40 лет надо начинать
К гинекологу тоже хожу, и к стоматологу😅

любименькая• 29 октября 2024
Ответ дляКлептоманка
То як правильно ?
Скільки вам років, що ви не знаєте відповіді на це запитання?
Стебель березы• 29 октября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Мамографія не показана в 40, хіба що у вас дуже велика залоза. З 45 а краще 50
Умничка-помощничка• 29 октября 2024
Ответ дляМальчижка
Цитологія
Узі
Калькоскопія
А кто, кроме гинеколога, сделает кольпоскопию или цитологию?)) Семейный?
Небоброїдка• 29 октября 2024
Ответ дляУпругая попка
Я це знаю, але є шанс успішно лікуватися і жити далі. Так було у моєї родички. Виявили рак шийки матки на першій стадії. Пролікувалася і забула. Це було ще 20 років тому. Живе собі людина спокійно далі.
Директор Пляжу• 29 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
Первые ссылки
Стебель березы• 29 октября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Первые ссылки
Та мені ссилкі ці застарілі не потрібні, я в курсі, в мене чоловік мамолог, щойно повернувся з міжнародної конференції, ніхто в 40 років не призначає мамографію, хіба що жінка має 8 розмір грудей, тоді так, показано.
Пез Году Неделя• 29 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
Ви або брешете або ваш чоловік дуже поганий мамолог.
Губка Боб• 29 октября 2024
Ответ дляМальчижка
Цитологія
Узі
Калькоскопія
Кольпоскопія
Губка Боб• 29 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
Не переживайте, їх завжди здають на гістологію. Такий протокол. Але поліпи самі по собі доброякісне утворення.
Губка Боб• 29 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
В нас пам‘ятка в амбулаторії вісить що з 40. Раз на два роки роблять.
Акуна_Матата• 29 октября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
сестра хотіла до маммолога піти, типу треба за віком ( 46 років ) але лікар направив на узд , сказав ,що груди маленькі + структура молода , маммографію не треба