Секретница• 29 октября 2024
Как пенсионерам с обычным телефоном получить 1000 гривен?
Только через Дию или можно как то по другому?
МояХатаЗкраю• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
А де є такі пенсіонери? Взагалі таких не знаю
Ще одна. У пенсіонерів сенсорні? В основному бабушкофони якісь,кнопочні. І дію не встановлювали. Знають тільки кнопку вкл викл та надати на чиєсь імʼя аби подзвонити
Секретница
• 29 октября 2024
Ответ дляПффф 100%
Удалено администрацией...
Дайте не минайте.
Хочу наколоти губи• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Мой дедушка.
Сложно разобраться в смартфоне в почти 90 лет.
Я загрузила ему дию на моем планшете, так получали деньги за вакцинацию.
Та легко!• 29 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
только коса отдала ракеты наши, которые по нам же, а шоколадный подписал минские соглашения.
не нужно всех класть в один суп.
Это выбор между сортами говна. Вайцман такой же как и все
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 октября 2024
Ответ дляТа легко!
вы живете здесь в относит. безопасности и все равно Президента поливаете?
За ким я буду?• 29 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Так для Дії потрібна ідентифікація через інтернет банкінг або NFS та біометричний документ(ІД карта або біометричний загран). В мене тато 76 років зі смартфоном без NFS та не має біометричного документу і не має інтернет банкінгу, мама 74 роки з кнопочним телефоном
о, в мене така ж мама, без біометрії, але є карта оформлена в приваті бо коли їй робили операцію то давали від сільради допомогу. Не знаєте, можна тоді Дію зареєструвати їй? Бо їй завжди не щастить з тими виплатами, коли всім роздавали від ООН гроші я її першу зареєструвала, вона всім подружкам розказала, в результаті отримали всі крім неї)))
Киця-бриця• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Знаю мінімум 3ох.
І нокіа випускає нові моделі кнопочних, мамі подарували за 1999 грн, смартфоном користуватися не хоче, не може до сенсорних дотиків звикнути.
Файна дівка• 29 октября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Можна ж просто не заходити і не читати)
Да прекратите. Десять тем в день. Ну ёлки-палки.
Наполеон Бонапарт• 29 октября 2024
Ответ дляФайна дівка
Я не створюю.
ВерСаСе• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Є і без телефонів взагалі
Гладиолус• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я маю батьків в селі (77 і 73), маю свекрів в селі (80 і 71). У всіх є смартфони і є інтернет. І друзі-родичі які до них приходять теж всі мають . Жодного з кнопочним не бачила вже надцять років
У мужа тетя за 70 и скайпом прекрасно пользовалась. Моя мама не смогла освоить, наотрез отказалась от подаренного, так в шкафу и лежал, отец слепой, тоже с кнопочным. Такие варианты еще бывают.
Киця-бриця• 29 октября 2024
Ответ дляСекретница
Покупать телефон ради 1000 грн?
Я не дуже в темі і сама 1000 грн. мене не налто цікавить.
Але наскільки знаю, дію не обов´язково встановлюваии саме на телефон, можна і на ПК через портал Дія. Тобто припускаю, що в дію можна і через ПК зайти і підтвердити запит на відкриття рахунку кешбек, а у відділенні банку відкрити рахунок.
Чому так думаю - на роботі як ФОП оформлена і бухгалтерія самостійно вілкрила мені ФОП через портал дія, при цьому дія в мене на смартфоні не встановлена.
Вишня на торті• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Майже всі 80+.
Киця-бриця• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Значить пощастило, пенсіонери, яких я знаю - в місті, двом із них 65+.
Більше того, мені 38 і свій перший смартфон я в 2019 купила і саме ним досі користуюся. Напевно серед мого покоління я була одним з останніх динозаврів з кнопочним телефоном.
Ноут з інтернетом був, цього було достатньо.
Працюю, не девіантна і теоретично могла собі смартфон дозволити, але через проблеми із здоров´ям у витратах інші пріоритети були.
Valentina shop2020• 29 октября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Да таких полно,а почему вы их должны знать,вы что статистику ведёте?
Вишня на торті• 29 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Верится с трудом. В эти страшилки
Знаю багато пенсіонерів, в яких діти померли раніше їх. На жаль. Дуже багато людей в Україні помирає у віці 60-65 років, Ви ж мабуть бачили статистику тривалості життя. А їх батьки зостаються самі. Знаю сім`ю в якій обидва сина померли у віці до 60, один від інфаркту, другий здається в дтп. Батьки 80+ живуть самі. Це страшно. На щастя хоч одна онучка в них є, але вона давно за кордоном, ще до війни виїхала.
А я женатая• 29 октября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
У нас была родственница недавно умерла в 96 лет,муж оформил ей прошлую тысячу .У вас же автор наверное есть родственники или хорошие соседи
А что на соседей дадут помощь? Думайте головой,что пишите
Та легко!• 29 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я помню про шашлыки и Чонгар. И жила до этого на юге нашей страны. Поэтому я очень хорошо знаю, ЧТО сделал наш президент. А остальные ’вайцманы’, помогали и помогают ему. Ведь им деньги, превыше всего.
Завжди мало• 29 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
не нужно всех класть в один суп.
А чем вас минские не устраивают? Сейчас лучше ?
Заліковий троль• 29 октября 2024
Ответ дляHench
Для тих хто жив в телевізорі і не цікавився політикою. На підтвердження моїх слів вище сказаних.
Тож в нього і питайте. Але будьте готові що він не лох какойта, і він вам нічого не винен.
ух ты и 20 тыс евро новонародженым
це перемога
Анонимус Я• 29 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
и у нас так само