Море_море_я_скучаю• 29 октября 2024
Я худну. це норм сніданок?
вага 65, зріст 160. хочу сухднути, хожу іноді зал
це норм сніданок? в чашці кава американо без нічого. на обід філе курки запечене і 100 грм. каші пшеничної.
на ужин не знаю що) може просто протеїн вип´ю.
Гербарія сушу• 29 октября 2024
Ответ дляГейТуда
ого, єто ж сколько нужно было булок топтать
Вот и я удивляюсь.
Там-тарарам• 29 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Я спокойно похудела на 1100-1200 калориях безо всякого ’гробить здоровье’, без качелей и тп страшилок.
Согласна что дефицит 200 калорий это вообще ни о чем.
Если к примеру для данного человека обычный калотаж при его активности 1800, то дефицит это 30%, а не 10%
Я вам нічого доводити не буду, знущайтеся і далі над собою, ваше право. Далі буде веселіше, чекайте наслідків по здоров´ю.
Дева Мария• 29 октября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ваш щоденний раціон який ви описали дуже скудний, порахуйте свою норму калорій, відніміть 200 і це буде ваша калорійність для схуднення. Якщо будете харчуватись як описали, застрягнете в замкненому колі, схуднете, потім наберете ще більше, ще й болячки полізуть, волосся почне випадати, нігті стануть ламкі і так далі, через нестачу вітамінів та мікроелементів.
Какой вы ужас описали ) ем скудно по вашему , волосы отросли , чувствую себя лучше чем в 35
Гербарія сушу• 29 октября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Я никогда не издевалась над собой. К чему эта драма?
Когда ’дальше’?
Оце так цабе• 29 октября 2024
Це нормальний завтрак для чоловіка 2м - 100кг.
С такими сніданками вам буде важко схуднути, тим більше що спорт у вас іноді...
Не будь КакСвета• 29 октября 2024
Ответ дляДонька подруги
в любой диете самое главное - вовремя лечь спать!
Да, а то можно дохудеться до 80-90 кг
Оце так цабе• 29 октября 2024
Ответ дляДонька подруги
’иногда зал’ - это как?))
Проходит мимо - иногда!😁
Оце так цабе• 29 октября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
отлично
я бы добавила еще одно яйцо )
И котлету!🫢
Не танцую- но пою• 29 октября 2024
Вместо хлеба я бы горсть гречки съела или чечевицы, а батончики убрать вообще. Там ничего хорошего и скрытые сахара
Незнакомлюся• 29 октября 2024
я теж худну, але мій сніданок гречка з філе, на обід вівсянка з яєчнею, вечеря картопля з філе, перекус у вигляді творогу і протеїну. Не треба їсти як пташка, організм не дурний, буде тримати жир при собі. Але спробуйте, і дивіться чи зменшуються об´єми
Гербарія сушу• 29 октября 2024
Ответ дляТам-тарарам
И вы конечно не будете ничего доказывать потому что вы это сами и придумали. Ни в одном источнике о похудении нет худения на дефиците 10%, в основном всегда рекомендуется 20% дефицит или 30% дефицит .
Про 10% - это смешно и не про похудение , а просто держать этот вес и не полнеть.
Акуна_Матата• 29 октября 2024
Автор, у вас не сніданок, а легкий перекус. Це те, що буде заставляти мріяти про їжу весь час і почуватись нещасною.
Видно, що худіти ви може і готові, але готувати критично лінь.
У вас нема на тарілці 3-5 ст.л каші чи пюре , тобто повільних вуглеводів.
Огірок і помідор можна було б з´їсти цілими або додати пекінку з зеленню.
Нема такого , як тушковані баклажани, квасоля з м´ясом та овочами, буряк столовий з бринзою чи іншим молочним сиром, тушкована капуста ( море всяких теплих малокалорійних овочево - білкових страв).Купили б кіло середніх шампіньонів та замаринували,10 хвилин, а їсти неділю можна.Квашена капуста ОК.
Голубці - шикарна страва, де присутнє все і поживна. Телятина з чорносливом і квасолею, хек запечений в сливках з овочами...
Коротше, вам треба не яйця смажити та опістархозні малосолоні сирі рибні бутери їсти і плакати над ними, а добре подивитись на різні ідеї.
Ось хоч би профіль для ідей
useruseruser• 29 октября 2024
Да,отличный.И белки,и жиры и углеводы. Не понимаю почему ваш завтрак тут хейтят. Наверное считают,что худеющим нужно питаться только зеленью и огурцами.
useruseruser• 29 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Зачем эти заморочки?Кушайте только зелень,петрушку , всё остальное под запретом.
useruseruser• 29 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Дуже смачне філе? Мабуть сухе і ви їм давитеся через силу.
Незнакомлюся• 29 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
не вгадали, я його готую так, що воно не сухе і смачне
і вже півроку його їм кожного дня
Гербарія сушу• 29 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Нафига? Терпеть не могу зелень и петрушку.
И уж точно не вам мне советы давать
useruseruser• 29 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
И уж точно не вам мне советы давать
Ну значит ешьте мучное,сладкое,фастфуд и будьте жирной. Скоро в двери не пролезете)
Гербарія сушу• 29 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Не буду
я худая и такой и буду вне зависимости от того что я ем.
И не зациклена на ’похудении’ как вы.
я худая и такой и буду вне зависимости от того что я ем. И не зациклена на ’похудении’ как вы.
useruseruser• 29 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Не буду
И не зациклена на ’похудении’ как вы.
Ну не всем повезло с генетикой.Это не даёт вам право так разговаривать с людьми,у которых генетика склонность к полноте.
Гербарія сушу• 29 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
как так?
useruseruser• 29 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
как так?
Вот так,просто не повезло с генетикой.Если я ем , я толстею. Если я недоедаю,я не толстею. Если я ем оооочень мало,я худею.
Гербарія сушу• 29 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
и что? вы причем? я спросила ’как так’ я разговариваю?
useruseruser• 29 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ну типа ’не вам уж точно мне советы давать’
Гербарія сушу• 29 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
так это факт.
С чего вы взяли что человек который зациклен на похудении создает каждый день по десятку тем о том в чем он ни бельмеса не понимает может давать хоть какие то советы людям, особенно если они в них не нуждаются?
useruseruser• 29 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
так это факт.
Извините,если я нарушила какое-то правило.Но тогда покажите мне,пожалуйста,где в правилах сайта запрещено выкладывать по десятку,как вы пишите тем?
Нигде? Ну и всё тогда. Ко мне то какие претензии могут быть?
ротцвеники• 30 октября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ваше право знущатися над своїм організмом, вам тоді вигрібати наслідки. Вже давно науково доведено, що дефіцит в 500 калорій гробить здоров´я, почитайте хоч про це, перед тим, як щось доводити. Шкода, що люди продовжують себе гробити дієтами і голодуванням і все життя качаються на качелях схуд і як результат набрав ще більше.
Дефіцит калорій це не дієта і не голодування.
Це контроль харчування з метою зниження ваги.
ротцвеники• 30 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Підтримую.
На 1 200 ккал за 5 місяців -11 кг.
Там-тарарам• 30 октября 2024
Ответ дляротцвеники
Дефіцит в 500 калорій це дієта і знущання. Контроль харчування це дефіцит в 200 калорій, вже давно це доведено і писано переписано про це. Ті хто худнуть в дефіциті більше 200 калорій будуть худнути і набирати вагу все життя.