На циголках• 29 октября 2024
Любовник
Если любовник дает деньги ! В целом не экономит , но есть жена и дети, вы бы как себя вели? Остались бы на задних ролях ?
Еще раз говорю ! Деньги дает большие на все траты и снимает жилье в новострое.
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Принципи й гідність, звісно, — речі прекрасні, але в житті, здається, працюють за особливими правилами. Чомусь ті хто живуть без принципів, йдуть по головах інших і мають більше, і щасливіше, і багатше. Чомусь прекрасні моральні принципи в житті не цінуються...
Ну от візьмемо дружину коханця автора (трішки припущень). Будемо вважати, що вона добра, вірна дружина, прекрасна мати ті господарка. В неї прекрасні моральні принципи, а чоловік зраджує вже казна скільки років. Чому так? А як же принципи? Сильно вони їй допомогли?
Принципи захищають душу, але відносини, на жаль, нерідко вимагають більшої гнучкості або холодного розрахунку, ніж гідності. Принципи допомагають спати спокійно вночі, але, на жаль, не завжди захищають від людей, для яких ці принципи — просто ’дуже правильні’ слова.
принципи це не зраджувати себе.
не принижуватись маючи секс з жонатим
дітним
не принижуватись маючи секс з жонатим
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
є багато варіантів краще за треш (секс з жонатим дітним)
Для жінки звичайної професії та звичайних здібностей рівнеь з/п саме ось як в кол-центрі. Ви нікоди не намагалися вижити з дитиною за таку зп тому так легко розказуєте як би відмовилися від 3 тис знаючи що дитині потрібна їжа, ліки, гуртки, одяг...
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я усе життя виживаю.
Дітей не народжувала. Але не розумію, гадаєте дитині краще мати новий айфон зате знати що його мати галіма сосалка жонатих членів?
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
то її головний біль
Тобто в плані інфекцій немає ніякої різниці дружина чи коханка. І там і там діти. Чоловік може притягнути і туди і туди. То яка різниця дружина-не дружина?
я все чекаю від вас фразу про те що ви з чоловіками в принципі не займаєтеся сексом, а вони вам просто дають гроші в потім ви гордо від них уходите - ви цю байку в кожній темі пишете
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Невже прямо жодного заробітку не знайти крім облизувати член хмиря після вагіни його жінки?
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Я усе життя виживаю.
яки айфон з зп колцентру? я писала про базові потреби, котрі звичайна з/п мами що сама виховує дитину скоріш за все не покриває.
те що у вас немає дітей зрозуміло... я ж і кажу принципи прекрасні поки життя не припре...
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Удалено администрацией...
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Удалено администрацией...
а дитина котра виросла в родині де батько гуляв, а мама все одно з ним трахалась норм? там не припинить спілкуватися?