На циголках• 29 октября 2024

Любовник

Если любовник дает деньги ! В целом не экономит , но есть жена и дети, вы бы как себя вели? Остались бы на задних ролях ?
Еще раз говорю ! Деньги дает большие на все траты и снимает жилье в новострое.
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Никто не говорил , что я влюблена и он мой навеки должен быть , нет нормальных мужиков вот и все
как хотите, я брезгую такими мужиками

Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
3000 евро. Один раз
Другим женам любовницам покупают квартиры, авто. А тут 3 копейки и мужик наверное думает что озолотил
Ігогого... Проскакали рожеві поні, котрі щиро вірять що шлюб та статус дружини автоматично означає наявність матеріального статку, квартир і машин... Хто ж всі ці жінки з обручками, котрі толпами ходять кожного ранку на роботу, сидять на базарах в холод, метуть вулиці... Де їх статки вони ж одружені!
Смешнюча• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Вам пощастило зустріти прекрасного вірного і коханого чоловіка. Не всім так щастить. Далеко не всім... Осуджувати людину, що вона не хоче чекати роками принця, тримаючи ноги здвинутими як ви кажете... це типове біле пальто... і за це життя стукає по голові теж доволі боляче...
Какое белое пальто? Ну давайте все одного хорошего делить на троих и с..сать по очереди) а то не все встретили...треш
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Ну камон, неужели настолько все плохо у женщин, что надо соглашаться даже на женатого и детного :(
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Я так розумію у вас чоловік гарний, вірний і багатий (ну припустимо, навіть якщо ні, то пофантазуємо що такий). ТО давайте ви відмовитеся від шлюбу з ним, щоб ті, хто принца не зустрів зміг це зробити. А ви наступного почекаєте, а чому ні?
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
у віці 40+ нежонатий і не дітний це скоріше діагноз, ніж перевага.
Блондинка в Шоколаде• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
У жены тоже съем ) они сейчас переехали с дома в области ибо там обстрелы 😂
Ну-ну, живуть на зйомі і він викидає куча грошей на коханку, щось не віриться...🤔

Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Мужло надо использовать в хвост и гриву, а не романтизировать
Обрыгана детного женатого сразу нафиг, он рехнулся, кем он себя возомнил? ему ровня - беззубая алкашка 70 лет.
А оно лезет к 30+ женщине незамужней/разведенной.
Смешнюча• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я одного багатого і гарного залишила, вийшла заміж вдруге. Налітай, бабье)) м. Дніпро, є бажаючи?
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Так і другого лишайте! Якщо гарний! Ви ж явно альтруїст!
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
по легенде он дает 3000 евро в месяц. Не верите? и я тоже
Уже б автор купила хату
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та ну чому... цілком реально якщо людина дійсно при грошах...
Смешнюча• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
У вас вавка в голові) лікуйте. Краще б подумали, як навчитись знаходити нормальних чоловіків, а не дивитись в чужі труси.
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Зачем брать старого импотента? мужиков 20-39 море
Смешнюча• 29 октября 2024
Всі небрезгливі збирайтесь группами та обслуговуйте одного за євро. Гуртом легше шукати
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
як раз в труси і не дивлюся і на осуджую нікого, це тут ви і разом з вами табун білопальтових вже накидав автору епітетів, уважно аналузуючи хто як і за скільки ноги роздвигає.
Блондинка в Шоколаде• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Яка людина буде тратитись на якусь фігню, коли в будь-який момент може бездомною стати? Та й він скоріше купив би квартири дітям, а не на коханку все спускав...🤷‍♀
Смешнюча• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Удалено администрацией...
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так-так, історія про регулярні 3 тисячі євро і при цьому життя на орендованій квартирі звучить якось казково. Але те, що чоловік може бути ’жмотом’ для родини, а коханку тримати ’на рівні’ — це, безсумнівно, вірогідно! Такий сценарій якраз у дусі класики.

Хоча, якщо врахувати, що коханець нещодавно виїхав з родиною з неспокійного регіону, то це трохи пояснює, чому власного житла немає. Можливо, вони ще планують повернення або просто не хочуть укорінюватися на новому місці — ось і обирають орендовану квартиру замість купівлі.

Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Чужі діти це завжди мінус, вони нах нікому не потрібні, я б не дозволила і копійку витратити на чужу мені дитину.
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Удалено администрацией...
Принципи й гідність, звісно, — речі прекрасні, але в житті, здається, працюють за особливими правилами. Чомусь ті хто живуть без принципів, йдуть по головах інших і мають більше, і щасливіше, і багатше. Чомусь прекрасні моральні принципи в житті не цінуються...
Ну от візьмемо дружину коханця автора (трішки припущень). Будемо вважати, що вона добра, вірна дружина, прекрасна мати ті господарка. В неї прекрасні моральні принципи, а чоловік зраджує вже казна скільки років. Чому так? А як же принципи? Сильно вони їй допомогли?
Принципи захищають душу, але відносини, на жаль, нерідко вимагають більшої гнучкості або холодного розрахунку, ніж гідності. Принципи допомагають спати спокійно вночі, але, на жаль, не завжди захищають від людей, для яких ці принципи — просто ’дуже правильні’ слова.
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Да у нас был Перерыв а общении . Я отдалилась , так вот он меня добивался и когда приехала к нему , дал 3000 евро просто на свои хотелки
Повышайте самооценку.
Я бы никогда к мужику не ехала, а за подачку в 3 куска евро вынесла бы ему мозг, сказав что мне не нужны его копейки, что другие просто знакомые дают столько и даже больше, и что раз он не помогал когда не общались, то больше он не нужен.
НЕ НУЖЕН
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Важливіше скільки витрачають на вас... Від того що чоловік не витрачає на дитину, але і на жінку(коханку) жомтить зовсім не краще...
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Повышайте самооценку.
НЕ НУЖЕН
А якщо в цей час у вас би дитина голодна була б? також би відмовилися?
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Устроилась бы в кол центр или клининг
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
А сосать у женатого чма лучше? заразу нести ребенку? как вы не боитесь. Это чучело может болеть чем угодно, моральных устоев у него нет
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Устроилась бы в кол центр или клининг
Оце і говорить про те, що ви ніколи не виховували самотужки дитину і не знаєте що таке намагатися вижити з дитиною на з/п кол-центру.
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
є багато варіантів краще за треш (секс з жонатим дітним)
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
А дружина не боїться? Чи штамп автоматично захищає її від будь якої інфекції що притягне чоловік?
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
то її головний біль