На циголках• 29 октября 2024

Любовник

Если любовник дает деньги ! В целом не экономит , но есть жена и дети, вы бы как себя вели? Остались бы на задних ролях ?
Еще раз говорю ! Деньги дает большие на все траты и снимает жилье в новострое.
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Я не даю за деньги ! Мы вместе 8 лет ! Отдыхаем ездим , ходим по ресторанам ) проводим досуг , это не разовый секс
Якщо завтра він перестане платити, ви будете поруч?

автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
Да
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
Он меня в тяжелое время никогда не бросал
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
це не дають з гроші, а нормальний чоловік, який фінансово допомагає жінці, яка йому не байдужа, ще і з дитиною. Ви трохи путаєтесь в розумінні цього.
Там внизу питання- без грошей, будете спати з ´нормальним´, одруженим чоловіком?
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Да
Дуже смішно
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Не спите )
так не сплю ^_^
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
так не сплю ^_^
Молодец

Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Більше грошей приносив?
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
Більше грошей приносив?
Да
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
нормальный? он помогает только потому что спит с ней/пока спит. Будучи женатым и детным
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Да
смищно
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Да
так про це і мова. Йому від вас потрібен секс, вам гроші. Я не засуджую, це ваше право. У вас взаємовигідні умови. Але це не про власні почуття
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
смищно
Ваше право
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Да
Смысл? только не говорите что влюбились в это убогое чмо.
Пополняю_Карму• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
Дуже смішно
автор тріль, нема таких дурних
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
автор тріль, нема таких дурних
🤣😂🤣ок
Яжемать Мне можно• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
зачем спать с женатім, еще и детнім? 🤢🤮🙄
Финансовая помощь , удовольствие ,не надо труханы стирать ,варить борщи
Малая Налегке• 29 октября 2024
Я так розумію автору за 40 і всі ’великі події’ давно відбулися: весілля, заміж, діти, а занурюватися знову в сімейне життя хочеться лише на умовах ’all inclusive’. Принц, звісно, десь там блукає, але ще не знайшов шлях до автора. В такій ситуації багатий, гарний, доглянутий коханець — цілком вартий варіант. Рожеві окуляри вже давно на ремонт не приймають, а чоловічі серенади про вірність і кохання сприймаються виключно як «високе мистецтво» — дуже гарно, але до реальності має слабке відношення.
Але якщо автор ще молода і хоче побудувати родину, то коханець — це більше як витік енергії й емоцій. Ну хіба що вміти не залипати і активно шукати паралельно.
Просто красавица• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Не знаю , 8 лет уже мы с ним
Капец, 8 лет в трубу.
Могли давно найти свободного бизнесмена и жить без привкуса жены на губах. Он-то хорошо устроился, а вы молодость просираете. Впрочем, дело ваше. Оглянетесь лет в 50 назад - вспомните, на что ресурс разменяли. А все, поздно.

автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Мне 31 🤣
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляПросто красавица
Капец, 8 лет в трубу.
К сожалению на моем пути были одни ущербные дауны
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Давайте будемо чесними: якщо чоловікові 40-45+, а за спиною ні шлюбів, ні дітей, це вже більше на діагноз схоже, ніж на перевагу. Бо такий ’і розумний, і красивий, і багатий’, але при цьому самотній? Так, в окремих випадках це може бути вдівець або інша життєва складна історія, але це відносна рідкість.
І якщо чоловік у свої 40-45 сам усе життя, це змушує задуматися: чи все там гаразд з головою і рештою важливих складових? Тож так, у певному віці вибір часто доводиться робити серед одружених — вони хоч пройшли відбір і зрозуміліші, ніж холостяки з купую накопичених тарганів.
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я вам хочу сказать я своего мужа тоже подобрала , жлоб , гуляка , все время где то шлялся , еще и прессовал что борщ не такой . Так вот если бы не я ! Он бы по сей день был бездетный ! Ибо желающих после меня так и нет
Отчебучкина• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Мне 31 🤣
У жены хоть квартира есть
А у вас-съем
И завтра могут вас от туда выгнать если не оплатите..
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Мне 31 🤣
Якщо вмієте не не залипати і знаходитися в активному пошуку то ваш коханець як тимчасовий варіант норм. Але якщо у вас думки ’покине-не покине дружину’ то вже є питання про залипання... А це нераціональне витрачання сил, дорогоцінного часу молодості та ресурсів.
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
У жены хоть квартира есть
А у вас-съем
Так таке і в шлюбі може бути... Якась дивна думка що в шлюб автоматично вирішує усі фінансові питання.
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
У жены хоть квартира есть
А у вас-съем
У жены тоже съем ) они сейчас переехали с дома в области ибо там обстрелы 😂
автор На циголках • 29 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Не я за 8 лет поняла , что не уйдет он
Малая Налегке• 29 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Не я за 8 лет поняла , что не уйдет он
Тоді в чому питання? Якщо як є вас влаштовує ну то і ок. Не влаштовує - шукайте когось паралельно.
Мозговая пилочка• 29 октября 2024
бл без моральний принципів