ПочтальЁнша• 29 октября 2024
Ваши мужья, парни ходят в качалку? друг был в спортлайф, зашли тцк и проверяли
Ваши не боятся ходить?
Надежда наш компас• 29 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Будете еще вы мне говорить что мне делать …
Почитайте слова Кузьми, що людям іноді треба казати що вони ...
Ананомчикус• 29 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Читаєш отакі теми, коли чоловік і брат, знайомі на фронті майже з початку і думаєш ..а може даремно, нехайби зайшли показали що таке окупант..і не не було б тоді таких розумних отут
Приєднуйтесь до них ,бо занадто довгий у вас язик
Я_з_Франека• 29 октября 2024
Ответ дляСтрекозей
Я не чоловік.
А чого чоловіки повинні,? В конституції написано що всі громадяни, незалежно від віку та статі повинні захищати державу.
Так що не пиши херні по форумам, а пендзлюй на війну.
Чого це чий чоловік чи син має класти своє життя? А баби - відітєлі жєнщіни,
А взагалі, як казало наше головне- я никому ничего не должен!
Зубачистка• 29 октября 2024
Ответ дляСтрекозей
Одразу після качків зі Спортлайфу.
Те вы таки не хотите родину защищать?
Хотите только чтоб другие защищали?
Пирожкиня• 29 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Оккупанты уже здесь и так . Вам мало? https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3626208
Надежда наш компас• 29 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Удачі в приєднанні
Я такая - жду трамвая• 29 октября 2024
Ответ дляНевидимка
А я вот хожу в Спортлайф и думаю каждый раз , а не стыдно тренерам здоровым мужикам жопы помогать девочкам накачивать . Интересно у них бронь
Нет у них брони. А чего должно быть стыдно?
Ананомчикус• 29 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Удачі в приєднанні
Ви приєднуйтеся,а то занадто багато у вас вільного часу інших посилати
Надежда наш компас• 29 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
Вони тут завжди були і будуть, просто питання чи масово чи під прикриттям
Надежда наш компас• 29 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Так, обід якраз
Плекаю думи• 29 октября 2024
ходимо з чоловіком у спортлайф в Києві, жодного разу не було тцк. Ми взагалі думаємо, що сл опошляє тцк, щоб не ходили клієнтів не лякали.
Не боїмось, чоловік сам військовий. Чоловіків десь 80% від всіх відвідувачів, вік від 15 до 50 точно) різні ходять
Непонятно• 29 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
А до чого ви і ваші сини? Чи вони з тих хто в качалочку ходять і бояться?
Вчора одна відома нафронтниця з трирічним стажем, із аватаркою бразильської повії, перефарбувалася в один момент, як тільки смажений півень клюнув в одне місце.
Я такая - жду трамвая• 29 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Завдяки їм, ви зараз можете сидіти тут і писати фігню всяку
Ну як і ви собственно, не?
Лепешечка• 29 октября 2024
У нас в подъезд уже две доставки беговых дорожек было за пару месяцев, не знаю кому. Люди видимо на дом переходят)) Киев
Пирожкиня• 29 октября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Приходили в спорт Лайфы в Киеве. В прошлом году. У меня во дворе спорт лайф, я лично видела. Но тогда дальше ресепшена они не прошли. Были показательные выступления.
Надежда наш компас• 29 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ну як і ви собственно, не?
Як і я ))))
Пирожкиня• 29 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Я когда читала , была в шоке) как будто подменили человека)
Плекаю думи• 29 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
на Позняках? там так, були раз - і після того жодного разу не бачили. Думаю, там домовлено.
Пирожкиня• 29 октября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Да, Позняки, Осокорки. В этом году они по львовским спортлайфам ходят. Много видео в инете есть.
Я_з_Франека• 29 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
А жінки мають бути в окопі?
А чем мужчины отличаются от женщин?
Чем твоя жизнь ценнее за жизнь любого мужчины?
Я_з_Франека• 29 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Жінки в окоп, а бубусічки в спортзал.... супер...
Да. Таких гопачащих по форумам только в окоп и надо.
Шоб думала что писать
Надежда наш компас• 29 октября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Шоб думала что писать
Чого ви не там?
Йосип_молодий• 29 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Це хто така? Цікаво.
волосатое стекло• 29 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Бажання захистити батьківщину від ворогів не повинно залежати від статті, тілобудови, наявність дітей тощо
У вас цього бажання немає , просто 0
А ви думаєте, хто на передовій у всіх бажання запитували?
Невидимка• 29 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Вам не соромно в качалку ходити замість зараз від орків відбиватися?
А я где то написала, что хочу в качалку? Я ребенка в бассейн вожу по назначению ортопеда.
Я_з_Франека• 29 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Чого ви не там?
Я и не собираюсь.
Я не посылаю чужих мужчин, и не пишу что мужчины почему то должны.
Кому, за что...????
Пирожкиня• 29 октября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Так у нафронтниц как раз есть это желание. Только почему то они не в окопе
Ананомчикус• 29 октября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А чем мужчины отличаются от женщин?
Нічим,ба більше того її життя із такими типу ’принципами ’ нікчемніше навіть за мураху
Непонятно• 29 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Це хто така? Цікаво.
Серіал 1986 року про бразильську повію, яка зробила приголомшливу кар´єру. Намагайтеся згадати :)