Їжак в панчохах• 29 октября 2024

Як Вам зимові пуховики?

Виробники України, обираю між двома. Можливо хтось знає якість бренду Nazva та Diadia?
Гидроусилитель руля• 29 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Якісні на натуральному пуху набагато кращі і безпроблемні в догляді. Потрібно просто прати правильно
Є в мене якісний, ну походила я у ньому декілька років і він мені надоїв, а віддала я багато грошей і мороки багато. Колір світлий, забруднювався швидко, попрала один раз все комком взялося, в тому році купила на штучному і довольна до всірачкі), дуже теплий, легкий і безпроблемний а на натуральному ще і важкий. І віддавати стільки грошей, начебто я все життя буду в ньому ходити не хочу)

УраганнаЯ• 29 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
Ой нет, такой как второй, ну один в один
Фирма Эверест, вчера в Хумане мерила 1000грн , достойный пуховик
Но как по мне старая модель
Подскажите, в какой из Хуман хороший выбор пуховиков Эверест?
ЖенаАйтишнеГа• 29 октября 2024
Ответ дляАноним_
Если бы вам не нужно было привыкать, то не оставляли бы коммент по этому поводу.
Це те саме, що шкіряні чоботи з еко шкіри
( дермантину)
Я не Тролль• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Ви впевнені, що то був саме натуральний. Як він може бути важким? Ну звісно, якщо там пух, а не пірʼя, та ще й з курки.
ЖенаАйтишнеГа• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене 6 пуховиків . На штучному наповнювачі ніколи не куплю.
Оце фіфа• 29 октября 2024
яка ціна таких курток?
Гидроусилитель руля• 29 октября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Впевнена. Але більше я не хочу. Мені дуже подобається на штучному, тепле, легке і за невеликі гроші. Тим паче що я збираюся ходити в них вічність, на пару років і купую щось нове.
ЖенаАйтишнеГа• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Пуховик теж ніхто не забороняє оновлювати щороку
Ванна Тазиковна• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну складно сказати, що куртки на штучному утепленні - за невеликі гроші)))
Глянула я на сайт Diadia - там ця куртка 5900 коштує. Як на мене, то досить дорого за синтетичний наповнювач і незрозумілу якість.

Мадам Подлинник• 29 октября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
вот если бы на них было пума написано или адидас, тогда это шик и стиль было бы для местных эстеток
Та ні, там хоч яку лейбу пришпандорь все оно вони страшні
Сплюшка• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Штучні наповнювачі набагато кращі аніж ваші натуральні, які потім неможливо самостійно попрати а тільки віддавати у хімчистку.
Натуральні прекрасно можна випрати, головне потім не лінуватися розібрати пух руками, і річ буде як нова.
А от синтетичний наповнювач збивається, перекручується, деформується іноді так, що руками рівномірно не розправиш, а річ втрачає свій нормальний вигляд.
Та навіть часто у магазині можна безпомилково відрізнити пух від синтетики — у синтетичних більш неоднорідна форма, вони масивніші, важчі.
Басноплетка• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Я стираю сама пуховики Uniqlo
Никаких проблем
Котя_люлю• 29 октября 2024
Мне вот интересно,как они фоткают. Зимний пуховик под рубашку
мадамГрицацуева• 29 октября 2024
Ответ дляДюагональ
Такая уё****** мода🤦‍♀️Чем здоровее и пухлее куртка тем моднее.
Ну логічно, під неї багато що можна вдягнути)
Басноплетка• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Пуховики как раз очень легкие
У меня есть и светлые ,стирала уже раз 20 и ничего ему ( уникло )
А вот Коламбию пуховик покупала ,то ерунда полная ,он лезть начал еще до стирки
Я не Тролль• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Може скажете хто виробник вашого невдалого пуховика. Мені просто цікаво подивитись, який там процент наповнювача та що за тканина. Бо я вперше чую, щоб пуховик був важкий. В мене всі легенькі і теплі, навіть не уявляю, що може бути інакше.
Гидроусилитель руля• 29 октября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Зараз не скажу бо не пам´ятаю, він лежить у закутку в шкафу, ліньки доставати бо там цілий склад всієї сім´ї. Йому десь роки 4 , не спортивного бренду.
Аленький носочек• 29 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Безпроблемні??? Я продала всі свої пуховики. Задовбалася ’танцювати’ навколо них з пранням. Краще синтетичне.
ЖенаАйтишнеГа• 29 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Це тільки ваш досвід, не більше. Я синтетику ніколи не куплю.

Аленький носочек• 29 октября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Без проблем вони перуться. Якщо,звісно, якісні, і достатньо наповнення, а не 3 пір´їни на всю куртку.
Саме якщо пуховик якісний і в ньому багато пуху, то його прання - той ще квест. Мало того, що не в будь-яку пральну машину його запихнеш. Ще то не випралося, но не виполоскалося, сохне тиждень, ще й збивати, перетрушувати треба. Та ну його нафіг!
З понеділка на дієті• 29 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Нічого не тиждень. В сушильні машині все висихає прекрасно.
Аленький носочек• 29 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну так а Ваш досвід - то Ваш одиничний випадок. Не купуйте, Ваше право. Я, наприклад, не готова морочитися з пранням та сушкою, награлася вже. І варіант раз на сезон носити в хімчистку - то теж не моє.
Басноплетка• 29 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Вы какие то ужастики пишите
Дома все пуховики Уникло ,на данный момент у меня 4,у мужа 3 ,у сына 2
2 жилетки пуховые (еще идет заказ 2 жилетки и пуховик )
Стираю в машинке ,высушиваю без проблем
Руками разгребла пух и все
ЖенаАйтишнеГа• 29 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Випадок не одиничний, в сім´ї 14 пуховиків і у всіх подруг тільки пух.
Питання взагалі було в іншому))
ЖенаАйтишнеГа• 29 октября 2024
Ответ дляБасноплетка
Вы какие то ужастики пишите
Стираю в машинке ,высушиваю без проблем
Руками разгребла пух и все
Я теж читаю і дивуюсь. Повно пуховиків і всі ок. Старі віддаю бабусі в село, вона їх вимазує але я перу без проблем.
Чудовий каламбур• 29 октября 2024
Ответ дляАноним_
Прати правильно + сушити правильно + розбивати пух = морока ще та.
Лучше я поморочусь и расправлю руками натуральный пух.
Если собьется искусственный смело выбрасывать в мусорку. Уже ничего ему не сделаете.
У меня было такое , куртка в отличном состоянии .Но искусственный наполнитель сбился после третей стирки .Хотя стирала правильно.
Выбросила куртку , потому что исправить её я не смогла .
Басноплетка• 29 октября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я писала выше про Коламбию -ужас был ,просто мучение . То может люди с таким же качеством столкнулись
А сейчас покупаю только Уникло и никаких проблем
Чудовий каламбур• 29 октября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Тяжёлый пуховик потому что в нем много пера .Если пуха больше чем пера , то он лёгкий как пух .
И он действительно дешёвым не может быть
Басноплетка• 29 октября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Массимо дутти искусственный наполнитель сбился после 1 стирки и все -куртка на мусорку
Поэтому я тоже за пух
Аленький носочек• 29 октября 2024
Ответ дляБасноплетка
Вы какие то ужастики пишите
Стираю в машинке ,высушиваю без проблем
Руками разгребла пух и все
Пуховики Уникло - это те, которые похожи на кофточки или на подкладку от пальто?) Может такие и прекрасно стираются, не было именно таких. Вообще не понимаю пуховиков, которые на плюсовую температуру расчитаны.