Угадайс• 29 октября 2024

Не знаю як бути мені, щоб нікого не образити.

Живу зараз в селі з мамою і братом. Брат дуже проблемний, любить алкоголь, місяць не п´є, на 2-3 тижні запиває, і це страшно, мама на фоні цього нервує постійно, тата в нас немає, ще поряд живуть бабуся з дідусем. Скільки брата не кодували, де він не був, все марно, як не п´є, все добре, працює, гроші заробляє, як тільки запой, все пропиває, звільняють з роботи. Я на роботу добираюсь в місто, працюю на неулюбленій роботі, позмінний графік. Для того, щоб отримати кращу роботу, де п´ятидневка, зп більша, умови кращі, потрібно жити в місті, бо не на їжджусь так. Планувала після НР, піти на іншу роботу, зняти кімнату чи квартиру і потихеньку будувати своє життя, але бачу цього не буде. Бабуся ще до того ж постійно наголошує, щоб я не кидала маму саму, бо їй з братом буде не солодко, що я її розрада. Короче, в мене замкнуте коло просто, я не знаю як жити далі, що робити в цій ситуації
Пишущаяся• 29 октября 2024
Хитрая бабка не хочет возиться с дочкой и внуком, проще вас стыдить. Вы не ответственная за ребенка вашей матери. Если ее не устраивает, пусть вызывает дурку, ментов и сама разбирается.
Короче чем быстрее вы из цирка сбежите, тем больше вероятность вашей нормальной жизни.
Xвостокрутелка• 29 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Та в нього були дівчата, невдало все. Він людина хороша сам по собі, не жадібний, допомагає. Він все робить по дому як в нормальному стані, працює, допомагає, готує. А як п´є то жах, мама нервує, в неї настрою немає, може інколи і на мене зірватись, а я все розумію, але в мене вже теж почались нервові зриви, часто плачу, ненавиджу себе
И как вы видите своё будущее в этом селе и жизнь вместе с мамой и пьющим братом ? Неужели вы не хотите лучшей жизни для себя? Никто ваших жертв не оценит, вы можете просто профукать свои молодые годы на обслуживание мамы и брата. И останетесь у разбитого корыта. Вы можете переехать в город, можете сейчас уехать за границу.
автор Угадайс • 29 октября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Скільки Вам років? Ви незаміжня?
Незаміжня, 24
Перша скрипка• 29 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Дівчата, це просто триндець якийсь. А що він вдома творить? Їжа по кухні розкидана скрізь, брудні ручки, унітаз брудний. Я те все потім вимиваю. Бо мамі погано вона не може
Нашо ви все це розписуєте?
Шальная коклетка• 29 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Незаміжня, 24
Ну тоді у Вас дуже реальна перспектива так і залишитися без власної сім’ї, без чоловіка, дітей і по суті без особистого життя. Готові пожертвувати всім цим заради брата і мами?
Xвостокрутелка• 29 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Незаміжня, 24
Так бегите из этого ада. У вас вся жизнь впереди , если у вас хватит ума вырваться из этого болота. И да, вас будут стыдить и манипулировать вами , давя на чувство вины. И всем пофиг на ваше будущее. Не будьте дурочкой и мазохисткой.
Точу ляси• 29 октября 2024
Мамі Ви можете допомогти одним способом. Влаштувати своє життя і встати на ноги до того, коли мамі реально знадобиться Ваша допомога. А тоді легше допомогти, якщо в Вас будуть ресурси. Перевозити ближче до себе в місто або наймати помічницю.
Зараз час думати про себе
Луковая• 29 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Вы не имеете к этому отношения
Он себя так ведет пока есть кому обслуживать
Біток чи ефір?• 29 октября 2024
Ответ длямегамоСГ
Бо ’погана’ завжди обере себе. А ’хороша’ буде роками рятувати алкоголіка
І в результаті, всеодно стане ’поганою’
Країна мрій• 29 октября 2024
Как вы не поступите, в конечном итоге вы все равно будете плохой

Уезжайте из страны, пока ещё некоторые страны принимают беженцев
_Юта_• 29 октября 2024
Ответ дляПлекаю думи
А че братик пьет?,может ему девочку хорошую найти ,сколько лет ему?
Отэта вы пожелали хорошей девочке!..
Автор, уезжать и строить свою жизнь, а не профукивать на розраду матери
Манкоголік• 29 октября 2024
Була в такій ситуації і залишила маму з братом
Плету интриги• 29 октября 2024
Никого не обидеть не получится.
Уедете - обидите родню.
Не уедете - обидите себя.
Вот и выбирайте.
Но если останетесь, учтите, что вашу жертву никто не оценит и за нее не поблагодарит. Никогда. Вы всегда будете всем должны и перед всеми за все виноваты
ДеньгиНеСдаю• 29 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Вы никого не оставили, они взрослые люди. Вы просто сменили место жительства.
Вумна вутка• 29 октября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Нашо ви все це розписуєте?
а потому что ей поговорить только. поплакаться-пожаловаться. никуда от алкаша и бабки она не сьедет.
Манкоголік• 29 октября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Рассудила так- мама взрослая женщина, дом ее, пусть решает сама, как ей быть со своим сыном
Детские_Будут?• 29 октября 2024
Что вас там держит, жалость к маме?Вы сами себя ведёте как ребенок, что же делать, как же брату перестать бухать, а никак, вы не бог
Вот психаните и решитесь уехать из этого дурдома, почувствуйте себя взрослой наконец-то
ДеньгиНеСдаю• 29 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Все верно. Вы имеете право жить свою жизнь, в они имеют право жить свою.
Білий Лосик• 29 октября 2024
Сидіть далі і нянькайте алкаша. Кому потрібна в партнери проблемна, несепарована жінка з маргінальними родичами.
Перша скрипка• 29 октября 2024
Ответ дляВумна вутка
Точно, яко взагалі ті люди існують
Нагайна• 29 октября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Девочке оно за что?Урод, который бухает?