Міряю від одиниці• 29 октября 2024
Как вам такие модели обуви?
Носили бы? Или вышло из моды?
Метелик• 29 октября 2024
Ответ длянеДоЖиру
Смотря кому? Если за 55+ то нормально.
Да ладно,моя бабушка такое не носит. Она та ещё любитель по модным бутикам ходить. А то прям записали всех пожилых в утиль
Україна наше все• 29 октября 2024
Перші 2 моделі це майже класика, вони не виходять з моди вже років 10 напевно
Україна наше все• 29 октября 2024
когдадеЦкие• 29 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Розкажіть це дизайнерам Тімберленд
Там не про актуальність
неДоЖиру• 29 октября 2024
Ответ дляМетелик
А что носит ваша бабушка? Пример можно? Итальянки, значит, носят, а ваша бабушка вередує. Ясно😅
Україна наше все• 29 октября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Там не про актуальність
Серйозно? Це взуття актуальнее по всьому світу і прошу відмітити, що ціна не масмаркет, тобто це не на сезон купляється
когдадеЦкие• 29 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Серйозно? Я в них ходжу в гори, купувала особисто в Німеччині. І це масмаркет
Слоник-тоник• 29 октября 2024
Так навпаки зараз на такій підошві носять.
Хто пише, що не актуально, що тоді актуально? Покажіть
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 октября 2024
Я не следую моде. Но такая обувь, как на ваших фотках, мне не нравится. Да и ходить на каблуках такой высоты, как на 1 и 3 фотках, я уже не могу