Экспертиза• 30 октября 2024

Сьогодні зробили щеплення краплі поліомієліт у 14 років. То питали чого немає

Чого немає від гепатиту щеплення? Типу і в пологовому не робили. А тоді в пологовому навіть відмовляли робити від гепатиту, та й не потребувпли нігде, ні в садочку, ні в школі. Запропонували одразу ж зробити сьогодні і так наполегливо.Я відмовилася робити одразу дві. Сказали до 15 років маємо зробити...
От я думаю, чи треба? Ви робили дітям?
Синиця у спідниці• 30 октября 2024
Не маєте нічого робити. В них вимагають кількість відвакцинованих, статистика їм потрібна. Вас розводять.
Купи слона• 30 октября 2024
Ну так, гепатит це ж легка хвороба. Одна-дві таблетки і ви здорові. Якщо можна захиститись, чому не зробити?
Якщо ви проти щеплень взагалі, навіщо від поліомієліту робили?
Цукрові вишні• 30 октября 2024
Це ваш вибір. На мою думку, вакцина від гепатиту В потрібна, бо він на відміну від С не лікується, а заразитися ним дуже легко, плюс зараз спалах його через війну і відсутність належних умов для надання первинної допомоги у зонах ведення бойових дій. Я вакцинувалася з чоловіком у дорослому віці, діти вакциновані також.
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Ответ дляКупи слона
В нас є все по графіку. І запросили на поліомієліт. І тут вдруг одразу гепатит. От і думаю, чи воно треба, і не в один же день одразу дві
Ду да ду да ду• 30 октября 2024
У моєї дитини усі прививки по віку. Єдине що я купувала якісні вакцини, якщо безкоштовно тільки Індія була і поліомієліт робили неактовованою вакциною, а не небезпечні живі краплі, які в цивілізованому світі не використовують. Гепатит це важлива прививка.
Ду да ду да ду• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
краще б ви від гепатиту дитину привили а не краплі ці давали, вони досить такі небезпечні і можуть мати наслідки. Існують вакцини від поліомієліту в уколах з неживим вірусом
Колишня муза• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Гепатит в графіку є і вже давно. У вас не все по графіку.
So_so• 30 октября 2024
Это зависит от того какая вакцина есть в роддоме. В 2019 году, например, мне аналогично врач посоветовала не делать вакцину от гепатита В у них. В 2 месяца я сделала в частной клинике комплексную бельгийскую вакцину.
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Ответ дляКолишня муза
Ну чому раніше не казали нічого. В садочок ходив, в школу ходить і ніхто не вимагав. Тепер кажуть до 15 років робити треба.
Все буде• 30 октября 2024
Ответ дляКупи слона
Гепатит В не лікується. Лікується тільки гепатит С.
Ду да ду да ду• 30 октября 2024
Ответ дляВсе буде
це був сарказм, якщо що )
Мядуза аля моргонер• 30 октября 2024
Да, делали.
Колишня муза• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Не знаю чому. Моєму старшому вже 21 рік, щеплення від гепатиту В у нього є
Ду да ду да ду• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
чому вам сімейна нічого не казала, це велике питання. Але вам як мамі варто почитати про прививки і вакцини.
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Так от чогось не сказала. Сказала медсестра яка робить щеплення.
Пускаю бісики• 30 октября 2024
Ответ дляКупи слона
це шутка така?
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Та ми все робили за графіком. Коли викликали приходили і робили. Чомусь тільки зараз виявилося це.
Купи слона• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Та хоч 3 в один день. Так можна, це не проблема
Ду да ду да ду• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
графік існує на державному рівні, він для всіх єдиний і гепатит в ньому є. А викликали вас коли були вакцини наявні
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Ответ дляКупи слона
Та хоч 10 робіть в один день
Ду да ду да ду• 30 октября 2024
Ось графік, ознайомтесь, і він не змінювався останні років 16 точно, моїй старшій дитині 16 і все це робили.
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Перший раз бачу! Ніколи не бачила графік щеплень
Ду да ду да ду• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
навіть не знаю що на це сказати... ніколи не пробували погуглити? Не читали про профілактику і здоров´я дитини, не дивились на плакати у лікаря?
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Спитаєш одне, а тут як завжди, наліплять рукаліцо, напишуть всякої непотрібної інформації. Покритикують. Почнуть повчати.
Грамотний хвіст• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Можна робити ’не живі’ (інактивовані) вакцини хоч за один раз хоч через день.Між живими має бути інтервал. А як роблять АКДМ комбіновані, там і правець, кашлюк, дифтерія, поліомієліт, гепатит і гемофільна інфекція ...
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ну ви серьезно? Думаєте я не бачила графік щеплень?
Сколько_мне_лет?• 30 октября 2024
Ответ дляКолишня муза
Моему 13,не было в графике гепатита. В роддоме по желанию, но какая-то вакцина была, что в роддоме врачи сами сказали не делать именно эту.
Ду да ду да ду• 30 октября 2024
Ответ дляЭкспертиза
чому тоді у вас виникає питання щодо гепатиту? Ви думаєте у графіку є необов´язкові вакцини?
Мушля з Криму• 30 октября 2024
Где-то требуют ещё прививки
автор Экспертиза • 30 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ну я ж кажу. В пологовому не робили. Самі лікарі не радили. Потім все робили, ну от чомусь так. Сьогодні виявилося що від гепатиту немає. Ось так.